2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
aynen canim.ikizler gurubunu takip ediyorum arada kanda belli olmuyormus rahim.agzi cabuk acilma oluyormus biraz riskli geciriyorlar canim rahim agzinida takip ediyorlarki acilma olursa dikis gibi biseyler yapiyorlarmis hayirlisi canim
Canım rahim ağzı yetmezliğinde dikiş atıyorlar inşallah öyle bişey yaşamazsın.

Canım rahim ağzı yetmezliğinde dikiş atıyorlar inşallah öyle bişey yaşamazsın.
rahim.agzi yetmezligimi baska birseymi bilmiyorum iki bebegi son haftalarda rahim zor tasiyormus canim rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah.. amin

Ben ilk hamileligimde oyleydim.ikinciyi hatirlamiyorum.3.de de kizimi emzirrken cok canim yaniyordu meger hamileymisim haber yoktu ve sonra da emzirmeyi biraktirdim:110:cok uzuldum tabi 2 yasina kadar emzirmeyi dusunuyordum.
Benim ara ara ağrıolar emzirirkende böyle olursa çekicem var valla çok kötü tam uçlarında hissediyorum ağrıyı . Bu arada çocuklarınla mutlu bi hayat diliyorum sana canım :)

Selam kızlar umarım bu gün herkes musmutlu ve çok iyidir ... 8. Haftadayım ve göğüs hassasiyetim azaldı önceden dokunamazdım şimdi daha az acıyo ama bu defada göğüs uclarım ara ara sızlıo cok rahatsız edici bi sızı böle bişi yaşayan var mı

Benim de geçen hafta birden kesildi hassasiyet hatta çok korkup doktora gittim bulantım falan da kesilmişti birşey mi oldu diye herşey yolundaydı çok şükür hala hassasiyet yok bulantım da doktor vücut erken kabullenmiş hormon yükselmesini bebeği Dedi rahatladım bende senin de öyledir muhtemelen :)

Eveeeett cok suku bin sukur..... Bebegim gayet saglikliymis ve gunundeymis 9+4 dedi gelisimi guzel kalbi 136 atiyo ve haftasina gore gayet guzel dedi. Sabahki salak doktor yuzunden saatlerce bosuna agladim....evet Ikra meyra Ikra meyra . Simdi cinsiyet tahmini alalim bakalim. Doktor ikili tarama da cinsiyet erkekse %90 belli olir kizsa yanilma olabilir dedi. Iki hafta sonra ikili taramam varmis

Eklentiler

• IMG-20160411-WA0006.jpeg
    IMG-20160411-WA0006.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 109
Benim de geçen hafta birden kesildi hassasiyet hatta çok korkup doktora gittim bulantım falan da kesilmişti birşey mi oldu diye herşey yolundaydı çok şükür hala hassasiyet yok bulantım da doktor vücut erken kabullenmiş hormon yükselmesini bebeği Dedi rahatladım bende senin de öyledir muhtemelen :)
Olabilir canım ama benim hassasiyetimde tamamen yok olmus diil sadece azaldı gecen haftalara göre . Gögüs ucu ağrısıda cok fena oluyo ama bebeklerimiz için her seye değer dimi :)

Oku Oku bitiremedim maşallah kızlar :)
Bizim de yarın randevumuz var 11+0 olacağız inşallah bi problem yoktur bebişim büyümüştür
Bir de kızlar hamilelikte ciğer yemek sakıncalı mi? Bir bilginiz var mi?
hayir canim degil daha besleyici kan eksikligine oneriyor doktorlarimiz bende iki hafta once yaptim disardan yemiyorum cigeri kendim.aliyorum taze olacak afiyet olsun size hadi yarin hayirli haberler getirirsin cnm

Eveeeett cok suku bin sukur..... Bebegim gayet saglikliymis ve gunundeymis 9+4 dedi gelisimi guzel kalbi 136 atiyo ve haftasina gore gayet guzel dedi. Sabahki salak doktor yuzunden saatlerce bosuna agladim....evet Ikra meyra Ikra meyra . Simdi cinsiyet tahmini alalim bakalim. Doktor ikili tarama da cinsiyet erkekse %90 belli olir kizsa yanilma olabilir dedi. Iki hafta sonra ikili taramam varmis
bak ne dedim.sana her denilene bakma kendine iyi doktor sc dedim.bu doktora git her zaman fazla doktor iyi degil canim tahmin ediyorum 9+4 ve bebegin yeni sekillenmeye baslamis kiz bebis geliyor sanki tabi rabbim bilir canim rabbim.gonlune gore nasip etsin insallah

Olabilir canım ama benim hassasiyetimde tamamen yok olmus diil sadece azaldı gecen haftalara göre . Gögüs ucu ağrısıda cok fena oluyo ama bebeklerimiz için her seye değer dimi :)

Aynen öyle herşeye değer :) zaten hamilelik azıcık da psikopatlık bence Bi hafta boyunca eşimin başının Etini yedim midem bulanmıyo diye ondan önceki haftada midem bulanıyo diye başının Etini yiyordum o da anlam veremiyor artık :)))

Aynen öyle herşeye değer :) zaten hamilelik azıcık da psikopatlık bence Bi hafta boyunca eşimin başının Etini yedim midem bulanmıyo diye ondan önceki haftada midem bulanıyo diye başının Etini yiyordum o da anlam veremiyor artık :)))
Ben sabaha karşı uyanıyorum mide bulantısıyla. eşimin normalde uykusu ağırdır ama oda uyanıo benimle ne oldu neyin var diyo doguruyorum diyorum uyku sersemiyle paniğe kapılıo bende kahkayı patlatıyom her sabah olmasada 2 günde bir bu tarz seler yasıoruz :KK53:

Benim ara ara ağrıolar emzirirkende böyle olursa çekicem var valla çok kötü tam uçlarında hissediyorum ağrıyı . Bu arada çocuklarınla mutlu bi hayat diliyorum sana canım :)

Allah razi olsun canim.sende ailenle her daim mutlu ol insallah.:KK200:Hayirli saglikli dogumlar sanada canim.hepimiz saglikla buyuturuz insallah cocuklarimizi

X