2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

G GNCBRL Sıkı bir ic camasiri onlar kendisi mi veriyor canim acaba ? Esofman fikri iyi oldu, en rahati sonucta. HILALCEEE HILALCEEE

Canım ben hiç onlardan bilgi almadım birşey söylemediler yani bize ama benim aklıma geldi sonuçta hastaneye gidince üstündekileri çıkartıcaklar işlem bitince bir daha onlar giyilemeyebilir o an diye düşündüm bol bol birşey giyip rahat ederler dur ben bir hemşireyide arayıp danışıyıp dar iç çamaşırdan haberim yoktu kuzum G GNCBRL @ alya_naz

Bana sAdece estorfem verdi canim gunde 3adet.fitil ne icin acaba onu vermedi bana
Seninde yaklaştığında verir canm. Bende son kontrolümde başladm progestana. Rahim yatağını hazırlıyormuş bu hormon canım bebek için. İğne jel oral ve fitil olarak çeşitleri var. Ben ilk denemede iğne ve jeli kullanmıştım. İğnesi çok ama çok can yakıyo ağrı yapıyo. Jelde kalıntı şeklinde geri geliyo. Doktor ben söylemeden fitil verdi gayette memnunum. Aklında bulunsun :KK66:

test yaptım canım biraz önce sizce beta hcg kaç çıkar :)
Canim gozunaydin maşallah belirgin çıkmış. Benim adete 4 gun kala yaptığım test bundan açıktı tu çıkmıştı. Senin belirgin 100 ün üzerinde gibi bence. Yarın güzel bir haber vereceksin inşallah

Kızlar cumartesi transferimin 9. günüydü Beta hcg 103 çıktı çok şükür. Doktorum 2 gün sonra testi tekrarlamamı istedi ve yine şükürler olsun değerimin yükseldiğini gördük:anneadayı:2 hafta sonra ultrasona çağırdı doktorum bakalım neler göreceğiz:emir_bebek: Umarım hepiniz bu güzel haberleri alırsınız... Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz inşallah ...Hepiniz için dua edeceğim...
Maşallah gözün aydın canım. Hayırlı olsun. Sorunsuz bir gebelik sonucunda kuzinu kucağına alırsın inşallah. Transfer sonrası günlerde ağrı sizi belirti hissettin mi canım anlatsana biraz benim de 6. Günüm bu gün çok heyecanlı

Seninde yaklaştığında verir canm. Bende son kontrolümde başladm progestana. Rahim yatağını hazırlıyormuş bu hormon canım bebek için. İğne jel oral ve fitil olarak çeşitleri var. Ben ilk denemede iğne ve jeli kullanmıştım. İğnesi çok ama çok can yakıyo ağrı yapıyo. Jelde kalıntı şeklinde geri geliyo. Doktor ben söylemeden fitil verdi gayette memnunum. Aklında bulunsun :KK66:
Hmm tamam canim sagol benim haftaya pazartesi birdahaki kontrol embriyolardan haber geldimi

Kızlar mantar enfeksiyonu varken tüp bebeğe baslanabiliyor mu?
Ben şüphelendim biraz..bir iki gune de adetim gelir
Başlanıyor canm. Bende geçen tedavide şüphelenmiştim doktoruma sorduğumda ilaçlardan olabilir akıntılar bu yüzden öyle sanıyorda olabilirsin şayet varsada gebeliğe ve tedaviye engel değil demişti. Kaşıntın varsa sirkeli su yap o geçiriyo. Ama akıntı falan varsa fitille geçiyor anca doktorun yönlendirir zaten :KK66:

İstemez miyim canım benim benimde annemle kayınvalidem yanımızda olucak inş birde babamda kulak zarı delik oldugu için p.tesi ameliyat oldu çok ertelemişti annemin aklı birde orda o yüzden kayınvalidemde bizimle olsun istedim çok yoruldu annecimm kıyamadım tek ona nasıl olcak durumumuz bilmiyorum.
Cok gecmis olsun cnm ewt bu surecte annelerimizde bizle beraber cok yoruluyor malesef hatta bisi yapmasalar bile bizleri dusunmekten bitkinlesiyorlar ins Rabbim bizede tattirir annelik duygusunu tamm ozaman gorusurz ins orda:)

Maşallah gözün aydın canım. Hayırlı olsun. Sorunsuz bir gebelik sonucunda kuzinu kucağına alırsın inşallah. Transfer sonrası günlerde ağrı sizi belirti hissettin mi canım anlatsana biraz benim de 6. Günüm bu gün çok heyecanlı

Selam canım. Ben çok korkuyorum böyle ince sızı şeklinde olan adet semptomundan. var mı hiç bi semptom

Başlanıyor canm. Bende geçen tedavide şüphelenmiştim doktoruma sorduğumda ilaçlardan olabilir akıntılar bu yüzden öyle sanıyorda olabilirsin şayet varsada gebeliğe ve tedaviye engel değil demişti. Kaşıntın varsa sirkeli su yap o geçiriyo. Ama akıntı falan varsa fitille geçiyor anca doktorun yönlendirir zaten :KK66:
Sagol canım içim rahatladı iyiki varsınız:KK19:
Kaşıntım yok hafif akıntım oldu ilaclardan olabilir dediğin gibi zaten yakında gidicem tedavi ye engel olmasında gerisi onemli değil

Selam canım. Ben çok korkuyorum böyle ince sızı şeklinde olan adet semptomundan. var mı hiç bi semptom
Evet nefret ağrı her ayın baş belası ufff ama dün biraz hissettim o ağrıyi :KK43: dün belim de ağlıyordu ama çok korktum şimdi kasik ağrım var ara ara. İnşallah sonuç hüsran olma z :KK43:

Evet nefret ağrı her ayın baş belası ufff ama dün biraz hissettim o ağrıyi :KK43: dün belim de ağlıyordu ama çok korktum şimdi kasik ağrım var ara ara. İnşallah sonuç hüsran olma z :KK43:
guzel dusunelim guzl olsn kuzum adet agrilariyla gebelk agrilari birbirine benziyomus ya hem ondan karistirablrs.

simarik83 simarik83 canım benimde opu tarihim netleşti çok şükür.
Dün gece çatlatma iğnesini 1 de vurdumm.
Nasıl heyecanlıyım anlatamam yarın sabah 7 de hastanede olucaz.
İlk önce eşimi ameliyata alıcaklarr tese için kızlarr bize dua edin eğer tesede sperm çıkmazsaa kii düşünmek bile istemiyorum. :olamaz:Herşeye bir virgül koymuş olucaz.o_O
Aylardır içimizde geçmeyen bir yara bu bizim ne haykıra biliyorum nede içimde tutabiliyorum. Kendimi teselli ede ede rabbimin bir sınavı sakın isyan etme umudunu kaybetme diye diyee geldik buralara kadar. İnsanın içinin yanması ne demekmiş anladımm. Rabbim sen bu sınavdan geçenlerden nasip et bizi daha fazla uğraşmadan kavuşmayı nasip et bizede :cry:
hilal çıkacak sperm çıkacak kafaya takma iyi düşün:)))

Aynı şeyleri yaşıyoruz Y yenibidunya Rabbim en hayırlısını versin. Bi hüzün var içimde. Ağlayasım geliyor o pislik sızıyı hisseder gibi olunca.

:KK19: Canımsınn inşş yaa size güzel haberler vermek istiyorum. Burda çok güzel bir birlik olduk inş tekerr teker erelim muradımıza betul61 betul61 :KK36:
aminnnnnnnnn canım inşallah allah büyük. hepimiz için güzel olacak inşallah rabbim yeterki eksiksiz kusursuz hayırlı evlat versin. sen opu sırasında eşini düşünmemeye çalış.

X