2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

QUOTE="tahmina38, post: 47562834, member: 109682"]Merhaba daha öncede yazmıştım 3 yumurta vardı. Doktor kararsız kaldım yapıp yapmamakta açılmaya çevirelim dedi bizde daha önce aşılayıp denedik 3 kez olmamıştı. Deneyelim dedik. Dün yumurta toplamı işlemi oldu. 6 adet toplandı. Bugünde aradılar. 6 yumurtada dollenmis. Sizi tekrar arar haber veririz dediler. Çok sevindim 3 az derken 6 yumurta olması... İnşallah bundan sonraki işlemlerde gerçekleşir ve sağlıklı sıhhatli şekilde kucağımı alırız. Allah ol deyince herşey oluverir. Herkesin hakkında hayırlısı ne ise o olsun.....
Merhaba canım tahmina38 tahmina38 , maşallah bak az diye düşünürken tam iki kayı kadar olmuş. Dediğin gibi Allah izin verirse gerçekleşmeyecek şey yok bu hayatta. Sonuna kadar sağlıkla devam etsin inşallah :nazar::anneadayı:[/QUOTE]
İnşallah Allah hayırlısıyla nasip etsin herkese...

Yarin sabah kontrolum var kizlar :dua: ignelerim bu aksam bitti, cok sukur.. Bakalim ne diyecekler. Insaallah yeterli buyukluge gelmistir. Tam bir hafta oldu tedaviye baslayali ama gunler cok mu yavas geciyor ne, bir an once tamamlansin istiyorum :110:

Yarin sabah kontrolum var kizlar :dua: ignelerim bu aksam bitti, cok sukur.. Bakalim ne diyecekler. Insaallah yeterli buyukluge gelmistir. Tam bir hafta oldu tedaviye baslayali ama gunler cok mu yavas geciyor ne, bir an once tamamlansin istiyorum :110:
Aynen bende oyle hissediyorum gunlerin resmen arkasindan ittiriyorum ilerlesinde transfer olsun diye :KK70: insallah yumislerin guzelce olgunlasmistir canim

Kizlar 5.gün embriyosu daha mi saglikli oluyor tutunma ihtimali daha mi yuksek yoksa sadece oyle bir tezmi ya bilgisi olan varmi

İlerler canım, içini ferah tut sen. Zaten 1 tanesi yeterli olması için. Kısmet değilse çok embriyo olmasının da hiç bir faydası yok, biliyorsun. Dua edeceğim. Sevgiler. :KK200:
Benim bir embriyo oldu ilk gün döllenen ikinci gün devam üçüncü gün devam bugün haber alamadık inş yarına çıkarsa sabah transferim olacak Rabbim isterse hersey olur yeter ki ol desin umutsuzdum bu kadar bole ilerlemez dedim inş sabah transfer için gelin die ararlar korkuyorum bende hakkımizda hayırlısı inş hepimizin inş sizin daha da iyi ilerler arkadaşım dularimdasin

Kizlar 5.gün embriyosu daha mi saglikli oluyor tutunma ihtimali daha mi yuksek yoksa sadece oyle bir tezmi ya bilgisi olan varmi
Benim okuduğum yazılara göre 5. Gün embriyolarının tutunma oranı 3. Güne göre biraz daha yüksek. Ancak 5. Gün embriyolarının da sonucunun başarısız olduğunu çok defa duydum. Yani 3 ya da 5 olması belirleyici değil, çok da takılmamak lazım.

Aynen,iğnelerimi yaparken, opu ve sonrasında hep böyle düşündüm. Şimdi de bebeğim benimle ve inşallah güçlü sağlıklı bi Bebek olacak, tutunacak annesine. Her zaman için umutlu olmalıyız. İnşallah sar baştan başlamadan bebeğine kavuşursun Can'ım.

İnss tek dua kurban olduğum rabbim derdi verdi dermaninida verir inss:cry:

Ah canım ya erik üzüm incir ceviz yiyorum normalde çıkartıyor bunlar ama yok :KK43: aslında karpuz sabah aklıma geldi de sonra unuttum. Eşime soyliym akşam getirsin inşallah fayda eder. Normalde de dönem dönem kabızlık sıkıntım oluyor 3 4 gün cikamiyordum ana sonrası çok kötü inşallah öyle olmam :KK43: Allah razi olsun canım çok çok sağ ol
canım kabak ve yoğurt ye. yine olmazsa doktora danış bi şurup veriyorlarmış.

İlerler canım, içini ferah tut sen. Zaten 1 tanesi yeterli olması için. Kısmet değilse çok embriyo olmasının da hiç bir faydası yok, biliyorsun. Dua edeceğim. Sevgiler. :KK200:
Allah razı olsun canm.. Çok haklısın olmayacaksa 30 tane olsa ne fayda.. Rabbim hepimzn tedavilerni güzel eylesin

Benim bir embriyo oldu ilk gün döllenen ikinci gün devam üçüncü gün devam bugün haber alamadık inş yarına çıkarsa sabah transferim olacak Rabbim isterse hersey olur yeter ki ol desin umutsuzdum bu kadar bole ilerlemez dedim inş sabah transfer için gelin die ararlar korkuyorum bende hakkımizda hayırlısı inş hepimizin inş sizin daha da iyi ilerler arkadaşım dularimdasin
Kaç yumrta toplanmştı canım senin? İnşallahh transfern gerçekleşir ve bebişin sana tutunur.. Mutlaka yaz buraya transfern olacak olursa senin için Meryem suresi okucam inşallahh

Kaç yumrta toplanmştı canım senin? İnşallahh transfern gerçekleşir ve bebişin sana tutunur.. Mutlaka yaz buraya transfern olacak olursa senin için Meryem suresi okucam inşallahh
Saol bitanem bugün olacak ti arayan soran yok kuzum iki tane döllenen yumurta çıktı ikisinden biri ilk gün durdu diğeri devam etti önceki gün akşam iyiydi hucrelenmesi ama beş gün transferi yaptığı için doktor riske atti bu konuda çok mutsuzum cnm benim inş senin yüzün güler ins

Saol bitanem bugün olacak ti arayan soran yok kuzum iki tane döllenen yumurta çıktı ikisinden biri ilk gün durdu diğeri devam etti önceki gün akşam iyiydi hucrelenmesi ama beş gün transferi yaptığı için doktor riske atti bu konuda çok mutsuzum cnm benim inş senin yüzün güler ins
Canım eğer o sana tutunacaksa 3. Gün 5. Gün farketmez sonçta içerde ya da dışarda gelişimine devam edecek.. Sen bi arayıp sorsan ya da belki anca arıcaklardr biraz daha sabredicez.. İnşallah güzel olur ya çok istyrm kimse bu acıları yaşamasın :KK43:

günaydın kızlar, 8 yumurtam vardı 6 tanesini döllediler, 1 i ierlemedi 5 tane olduğunu öğrenmiştik ,2. gün haber almadık . bugün aradılar 1 tane kalmış :KK43: 3. gün oluyor bugün, çok mutsuzum, ümitsizim, bugün saat 1 gibi transferim var, dualarınıza ihtiyacım var, lütfen esirgemeyin:KK42:
günaydın benim bir arkadaşın yanılmıyorsam 12 yumurtadan 1 döllenmişti şimdi hamile....dua et bol bol :)

X