2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar cumartesi transferimin 9. günüydü Beta hcg 103 çıktı çok şükür. Doktorum 2 gün sonra testi tekrarlamamı istedi ve yine şükürler olsun değerimin yükseldiğini gördük:anneadayı:2 hafta sonra ultrasona çağırdı doktorum bakalım neler göreceğiz:emir_bebek: Umarım hepiniz bu güzel haberleri alırsınız... Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz inşallah ...Hepiniz için dua edeceğim...

Kızlar cumartesi transferimin 9. günüydü Beta hcg 103 çıktı çok şükür. Doktorum 2 gün sonra testi tekrarlamamı istedi ve yine şükürler olsun değerimin yükseldiğini gördük:anneadayı:2 hafta sonra ultrasona çağırdı doktorum bakalım neler göreceğiz:emir_bebek: Umarım hepiniz bu güzel haberleri alırsınız... Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz inşallah ...Hepiniz için dua edeceğim...

Tebrık ederım tatlım .
Sen nerde tedavını yaptırmıstın .
Bırde neden 9.gunu test yaptırdın .
12.gunde yapmıyorlar mı .
5.gun embrıyosumuydu

Herkese selamlar,

Kızlar transferimin 4. günündeyim. Bu 2. denemem. Hep pozitif düşünmeye çalışıyorum ama deli gibi korkuyorum. Bu telaşı tedirginliği bir erkeğin anlaması imkansız. İçimde bir canlının tutunması onlara ömrümü adama isteğimi size anlatamam. Eminim herkes benzer duygularda. Her an şu adet öncesi ince sızı şeklinde gelen ağrı var mı yok mu diye tetikte bekliyorum.
İlk transferimde o ince sızıyı hissedince tutmadığına emin olmuştum. Sizlerde gögüste hassasiyet ve byüme ne zama başladı. bi de 2 blastokist transfer ettiler bana. Erken dönem kan testi yapan oldu mu?

Tebrık ederım tatlım .
Sen nerde tedavını yaptırmıstın .
Bırde neden 9.gunu test yaptırdın .
12.gunde yapmıyorlar mı .
5.gun embrıyosumuydu

Çok teşekkür ederim.. TÜm isteyenlerin olsun inşallah...
Ben Göztepe Medical Park'ta yaptırdım.Doktorum dünya tatlısı bir insan..Nur Dokuzeylül:KK200:
Benim 5. gün dondurulmuş embriyo transferiydi. İlk denememiz fakat bu da doktorumuzun taktiğiydi.2 ay önceki yumurtlamada toplayıp dondurdu 2 ay sonra koydu . Çok şükür ilkinde tuttu.

Herkese selamlar,

Kızlar transferimin 4. günündeyim. Bu 2. denemem. Hep pozitif düşünmeye çalışıyorum ama deli gibi korkuyorum. Bu telaşı tedirginliği bir erkeğin anlaması imkansız. İçimde bir canlının tutunması onlara ömrümü adama isteğimi size anlatamam. Eminim herkes benzer duygularda. Her an şu adet öncesi ince sızı şeklinde gelen ağrı var mı yok mu diye tetikte bekliyorum.
İlk transferimde o ince sızıyı hissedince tutmadığına emin olmuştum. Sizlerde gögüste hassasiyet ve byüme ne zama başladı. bi de 2 blastokist transfer ettiler bana. Erken dönem kan testi yapan oldu mu?
slm canim bende transferin 5 gunundeyim. zaman durdu artık vakit gecmiyo. bu an geliyo belim ağrıyı hehh tamam tutunuyo diyorum. bi an geliyo olmadi tutmadı diyorum ne düşüneceğini şaşırdım. bir en önce tahlil yapayım ogreneyim pozitife stresten kurtulalım diyorum bide negatifse kabusu erken badlaymayom diyorum. allah yardımcımız olsun ins tutunmuslardir. mevlam nasip eder ins.

slm canim bende transferin 5 gunundeyim. zaman durdu artık vakit gecmiyo. bu an geliyo belim ağrıyı hehh tamam tutunuyo diyorum. bi an geliyo olmadi tutmadı diyorum ne düşüneceğini şaşırdım. bir en önce tahlil yapayım ogreneyim pozitife stresten kurtulalım diyorum bide negatifse kabusu erken badlaymayom diyorum. allah yardımcımız olsun ins tutunmuslardir. mevlam nasip eder ins.

Birebir aynı şeyleri hissediyorum canım. Nasıl yüreğime dokundun anlatamam. Tam belim ağrıyor iyice yatıyorum. Sonra sağ kasığıma bi ağrı dünyam başıma yıkılıyor. Allah en hayırlısını nasip etsinden öte duam yok.

Tebrikler katlanarak devam etsin insallah:nazar::nazar::nazar:

Bir de senin kaçıncı denemen?

Birebir aynı şeyleri hissediyorum canım. Nasıl yüreğime dokundun anlatamam. Tam belim ağrıyor iyice yatıyorum. Sonra sağ kasığıma bi ağrı dünyam başıma yıkılıyor. Allah en hayırlısını nasip etsinden öte duam yok.
dün hem bel agrim vardı hemde sağ kasikta agri yarin saat falan surdu. sonra gece tekrar oldu. bi zaman uyuyamadim sonra uyumusum. ins tutunuyorlardir yaaa

Kizlar mesela ohssden dolayi yafa baska sebepperden dolayi embriyorlar dondurulup bir sonraki ay transfer gerceklestiriliyor ya o ay dondurmak icin para alindi mi sizden dondurma parasi

Tebrik ederim B bensenobizsizonlar . Değerlerin hep böyle artsın ve sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah. :nazar:

dün hem bel agrim vardı hemde sağ kasikta agri yarin saat falan surdu. sonra gece tekrar oldu. bi zaman uyuyamadim sonra uyumusum. ins tutunuyorlardir yaaa

Benim de tam sağ kasığa vurdu ağrısı. Umarım tutma semptomlarıdır. Nasıl geçecek 16 sına kadar vallahi bilmiyorum. En büyük korkum o ince sızı şeklinde gelen adet sancısı. Geçen sefer tutmadıını o şekilde anlamıştım. Onu hissetmek istemiyorum artık 9 aycık:)

Kizlar mesela ohssden dolayi yafa baska sebepperden dolayi embriyorlar dondurulup bir sonraki ay transfer gerceklestiriliyor ya o ay dondurmak icin para alindi mi sizden dondurma parasi
benim ohss dolayı transferim olması hemen. daha yeni oldu bugün 5 gundeyim. ben hastanede raporluyum. ben istemediğim için dondurmayı zorunlu olduğu için odemedim. ama daha embiyom var dondurulan. 2 bide isterler ama nekadar isticekler bilmiyorum. daha onceki tedavilerimdede aynisi oldu 2 ve sonrası için odemistim

Aynen bende oyle hissediyorum gunlerin resmen arkasindan ittiriyorum ilerlesinde transfer olsun diye :KK70: insallah yumislerin guzelce olgunlasmistir canim
Amin canim benim, cok sagol...
Bugun gittim, 10 Agustos Carsamba günü OPU olacak dedi doktor sabah 11:00'de :halay:.. Simdiden heyecan basti valla !
18 - 19mm'ye kadar cıkmıslar, bu gece catlatma ignesini vuruyorum.. Allahtan hayırlısı artik. :dua:

simarik83 simarik83 , Canim listede benim OPU tarihini guncelleyebilir misin.

Benim de tam sağ kasığa vurdu ağrısı. Umarım tutma semptomlarıdır. Nasıl geçecek 16 sına kadar vallahi bilmiyorum. En büyük korkum o ince sızı şeklinde gelen adet sancısı. Geçen sefer tutmadıını o şekilde anlamıştım. Onu hissetmek istemiyorum artık 9 aycık:)
senin de 5 gun embiyosu degilmiydi? niye 16 test gününü verdiler. çok uzun bir zaman nasıl beklenir nasıl geçer. benim 13 agustos

Benden almamışlardı. Bence sizdende almazlar. Almaları mantıklı olmaz.

Ucretli yaptiriyorsan bazi merkezler ucretin icinde o hizmeti veriyor. Ama devlette yaptiriyorsan aliyorlar. Ucret merkezden merkeze degisiyor. Biz 600 gibi bir ucret odemistik universite hastanesinde.

X