2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar benim de büyük ihtimal çarşamba opu olacak transfer de c.tesi olabilir dediler çok heyecanlıyım ilk deneme dede 3.gün transfer olmustu

Evet canim benim persembe opu oldu ariyorlar hergün 20 yunurtam toplanmisti 10u döllenmis bugun 3. Gün 8 tanesi bölünüyormus uygun sekilde sali da.transfer olacakmis sizin nasil canim
beni 1. gün aradılar, bugün kimse ulaşmyınca aradım fakat merkezde bu konuda bilgi verecek kimse yokmuş

kızlar embriyonuz hakkında bilgilendirmek için hergün arıyor mu hastaneniz
Canım beni toplama dan sonraki gün arayıp bilgi verdiler, ertesi gün de arayıp transferiniz 5. Gün olacak bu süre zarfında embriyoların gelişimi etkilenmesin diye bakılmayacak dediler. Transfer günü gittiğimizde kaygılıydım durumları ile alakalı, çok şükür yolunda ilerledi herşey. Bi aksilik olsa 2.gün transfere alırlardı seni. Allah esirgesin.

yüreğime su serptiniz, Allah razı olsun

Moralim cok.bozuk kizlar sabah kalktim bir mutlulukla adet oldum sevinirken hemen merkezimi aradım yarin icin randevu alayim diye.. Acibadem atakent hastanesinde Fatih Şendağ yla baslicaktim aradim demesinler mi o izmire gitti diye. Elif Ganime Aydeniz varmis o yapıyormuş. Resmen ortada kaldim... baska birnyer aradtirsam simdi uzak oralara nasil gidip gelcem burasi sitemin icinde cok moralim bozuldu cok

Merhaba daha öncede yazmıştım 3 yumurta vardı. Doktor kararsız kaldım yapıp yapmamakta açılmaya çevirelim dedi bizde daha önce aşılayıp denedik 3 kez olmamıştı. Deneyelim dedik. Dün yumurta toplamı işlemi oldu. 6 adet toplandı. Bugünde aradılar. 6 yumurtada dollenmis. Sizi tekrar arar haber veririz dediler. Çok sevindim 3 az derken 6 yumurta olması... İnşallah bundan sonraki işlemlerde gerçekleşir ve sağlıklı sıhhatli şekilde kucağımıza alırız. Allah ol deyince herşey oluverir. Herkesin hakkında hayırlısı ne ise o olsun.....

Rica ederim canım. İşin rast gitsin inşallah

Maşallah canım ne güzel surpriz yapmis yumiler inşallah transferin de güzel geçer ve bebislerin sana tutunr

Cok memnunum canim rabbim pozitifi gormeyide nasip etsin irenbe tup bebek merkezi kaan bozkurt a gidiyorum allah razi olsun ondan tum gidenler cok memnun zaten
amın canım..ben aydınlıyım ama yurt dışında yasıyorum ıstanbulda 3.denıycem ama bu seferde olmazsa ızmırde yapıcam..ırenbeyı bende duydum..ınsallah gerek kalmaz ama..benım esımde problem var erkek kısırlığında labaratuvar cok onemlı bu konuda ırenbe nasıl acaba bılgın varmı....

aynen bende cok sikiliyorum vakit gecmiyo. esim evde ama akşama kadar onunlada konuşmak bisey bilamiyoz o bana bakiyo ben ona bakiyom. bende arada uzaniyom biraz evde dolaniyom daha 3 gun. senin hangi gün test tarihin ?
Ah canım keşke eşim evde olabilse cene yoldasi olur en azindan ama çalışıyor sürekli izin de yok dün bunalıma girdim resmen görev çıkmış gece 1 de geldi. Bugünde normalde izinli ydi gelecekti ama malesef görev yazmışlar yine gitti. Neyseki sabah bi dışarda kahvaltı yapıp geldik . Nefes aldım biraz. Benim 4. Günüm canım 15 ağustosta kan vercem. Sen de beinden bi gün sonra verirsin ozaman

canım cok sevındım ınsallah ıslerın böyle rast gıtsın ..

Çok içiyorum ama ancak kucuk VC ye gidiyorum. Dünden beri çıkamadım çok sitresliyim inşallah kabız olmam

hafta sonu esim evde yazık adamcağız durmadan birşeyler getiriyo al ye diyo. onun öyle kosturmasi aslında beni daha çok uzuyo. sonuç olumsuz olursa adamın bütün umutlari sonecek... benimde bugün 4 gunum ve test gunum 13 agustos. bi diyorum ogun hemen gelsin bide diyorum hiç gelmesin. şimdi bir ümidim var en azından onu kaybetmeyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…