2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar 6tane yumosum var carsamba kontrole cagrdi yne ikiz istedgmzi ayeldk olr neden olmasn dedi
Canim seninle ayni basladik sayiliriz bende sali basladim bugun kobtroldeydim carsamba cagirdi tekrar..Allah im sonunu hayr etsin ins.

Kizlar transfer yaklastikca dusuncelerden kendimi alamiyorum bir tarafim bu defa hersey guzel olacak diyor bir tarafim hemen umutlanma hayal kirikligina ugrarsin diyor bu ikisi dinlememek icin ugrasirken yine kendimi dusuncelerle buluyorum kafam bildiginiz karmakarisık sizlerede oluyormu nasil basettiniz

Bende ayni dusuncelerde kayboluyorum biyandan iyi dusunmeliyiz hersey guzel olcak diyorum biyandan kendimi kaptirmayim daha fazla hayal kirikligina ugrarim diyorum ama yinede iyi dusunelim biz ya bol bok dua edelim hersey guzel olsun ins

Benimkiler ikinci gün donduruldu ama opu günü saymadılar ve ikinci gün dediler. Seninkiler kaçıncı gün canım? L levrek31

Bende ayni dusuncelerde kayboluyorum biyandan iyi dusunmeliyiz hersey guzel olcak diyorum biyandan kendimi kaptirmayim daha fazla hayal kirikligina ugrarim diyorum ama yinede iyi dusunelim biz ya bol bok dua edelim hersey guzel olsun ins
Haklisin canim duanin acamayacagi kapi yokmus derler insallah dedigin gibi hersey guzel olacak

canım ben henüz o aşamaya gelemedim,kaçıncı günü embriyonon

Hayırlısı olur ins nerde tedavi görüyorsunuz acaba araştırma yapıyorum da ben de
Hangi sehirdesin canim kotu tecrubeler sonunda ben cook arastirma yaptim ve suan merkezimden ve dr dan cok memnunum gonul rahatliyla oneririm artik millet malesef ticarete dokmus bu isi

Çok sıcak suyla almadıktan sonra zararı olmaz. İlk gün yapma dediler sadece. Allah korusun. Benim 14ü test günüm Canım. Dün oldu kasık Ağrım bugün yok.
Bende yaptırım 14ude o zaman cnm inşallah pozitif görürüz. Ben yapmak zorundaydim ya kendimi iyi hissetmiyodum.nasıl gidiyor neler yapıyorsun sürekli yatiyomusun

Hangi sehirdesin canim kotu tecrubeler sonunda ben cook arastirma yaptim ve suan merkezimden ve dr dan cok memnunum gonul rahatliyla oneririm artik millet malesef ticarete dokmus bu isi
İstanbul dayım cnm bende sürekli araştırıyorum ama herkes cwp vermiyor çok tşk ederim yardımcı olmaya çalıştığın icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…