2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

crino jeli sabah akşam kullaniyorum. pregoston fitilide günde 3 tane estrofemde 5 tane. ins bunlardan biri yapıyordur. çok rahatsız edici. ama tek ben değilmişim bu yaşıyan. sen napiyosun nasıl geciriyosun zamanı?
merhaba. ben 6 haftadır esrofem kullanıyodum bugün bitti. şişliğinin nedeni o minik maviler.. ben günde 4 tane kullanıyodum ama rahim düzeltmeden sonra rahmin toparlanması amacıyla verilmişti. tamamen ödem korkma yani. bu arada hanımlar hepinize bebişleri sağlıkla kucağınıza almanız için dua ediyorum. sevgiler ..

3.gun 5 adet donduruldu canim adetle birlikte transfer tedavimiz baslicak 4 gunum falan kaldi sen hangi asamadasin peki
benim yumurta toplandı, kaygıyla bekliyorum, azalmasınlar diye, Allah yardımcımız olsun, bilmezdim bu kadar zor olduğunu, tüp bebeği garanti çözüm zannederdim, süreçte o kadar çok tehtit var olumsuzluk yönünde, bir bebeğin oluşumunun gerçekten mucize olduğunu anladım

Günaydın kızlar. Herkese iyi pazarlar. Umarım herkesin keyfi yerindedir. Ben de ilaçlara başlamak için adetimi bekliyorum. Dün olmam gerekiyordu ama olmadı, bugün ya da yarın olur sanırım. Bir an önce olsun da, 3. Sefer yeni serüvenimize başlayalım. İnşallah büyük umutlarla başlayan bu süreç yine mutsuzlukla sonuçlanmaz Hamile olan arkadaşlarım simarik83 ve U umudum8 nasıl gidiyor hamileliğiniz? Kontrole gittiniz mi? Bizler için dualarınızı esirgemeyin

Canim sagol şimdilik iyi gidiyor. simarik83 dün kontrole gidecekti keseyi görmüştür insallah. Ben cuma gününe randevu aldım. Umarim güzel haberler alırım. Sen de insallah bir an önce mutlu sona ulaşırsın hayırlı haberlerini bekliyorum

sagol canim demekki estrofem yapiyo. bende 5 tane aliyorum ve baya sisim hayırlısı artık sonuç güzel olsunda napalim.

Kızlar kesemizi gördük kalp atışı da başlamış haftaya duyarız dedi doktorumuz :) Darısı başınıza

Eklentiler

• image.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar kesemizi gördük kalp atışı da başlamış haftaya duyarız dedi doktorumuz :) Darısı başınıza
Canim çok güzel. Tebrik ederim hep böyle güzel fotolarini görürüz inşallah. Çok mutlu oldum senin adına. Gozunaydin . Ben de aslında cuma gidicem ama yarinda riskli gebelik uzmanına gidicem. Bakalım neler söyleyecek merak içerisindeyim. Dualarinizi esirgemeyin

Haber ver bize. İnşallah sende bir an önce keseni vr bebişini görürsün.

Allah yardimcimiz olsun canim transferin ne zaman insallah azalmicak saglikla sana tutuncaklar kesinlikle bi mucize cunku tup bebekte bile malesef garanti yok allahim hepimize yardim etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…