2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

KIZLARRRRRRRRRRRR LUTFEN CEVAPPPP,,,,
Bılıyorsunuz bu 3.denemem olacak...tedaviye başlanacağı zaman erkekten ve bayandan bazı tahlıller ıstıyorlar hormon,hepatıt vs. gerısını hatırlayamadım..bu tesler ıcın memorıal 1000 lıra gıbı fıyat cıkarmıstı..daha sonra arkadsım bır tıp merkezınde sordu orada 400 tl gıbı pır fıyata yaptırdık..2.denememde 6 ay ara olduğu ıcın hastahane yaptırmanıza gerek yok 6 ay suresı var demıstı..bu sefer muhtemelen tekrar ısteyecekler..oncekı denemelerımde bır arkadsımda kalmıştım ama bu denemeyı kimseye annem ve en yakın 3 arkadsım dışında kimseye soylemıcez..yurt dışından gelıcem hemde yalnız esım opuda gelıcek..ıstanbuluda cok ıyı bılmıyorum..memorıal atasehırde tedavı olucaz,,başka bır topıkte sordum yakınlarda tıp mekezı varmı dıye durumu anlattım bır bayan yazmış saglıkocaklarında bedava dıye..sızler nerede yapturdınız..doğrumu bedavamı sağlık ocağında..bedava dıye tahlıllrı guvenılırmı....
Evet canım ben de sağlık ocağında yaptırdım tamamen ücretsiz. Devlet Hastaneleri de ücretsiz bakıyor tahlle eğer sağlık sigortası varsa

Y yenibidunya H hayrunn_nisa kızlar nasılsınız transferden sonra?
Size ne Zaman test yapın dendi?
Slm yeni anne arkadaşım :KK66: iyiym ben sadece cokk sıkıldım. Sürekli sabit bir şekilde yatmiyirum. Sağa Sola doğru uzanıp uyuyabiliyorum. Bazen uzanuyorum bazen kalkıp evde dolaşıyor um. Ben 15 ağustos vercem. Sen neler yapıyorsun nasıl geçiyor . Ne zamn test

Canim 1000 lira
k

kadın dogumcudanmı yoksa herhangı bır doktor olsa olurmu acaba..aynı gun sıra verırlermıkı ya..cok ıyı olacak hastahanede olursa..otel parasıda verıcez birazcık masraf düşer ıyı olur..
ne demek ya yazık git devlet hastanesine kadın doğumdan sıra al hepsine baksınlar tüp bebek için lazım de yaparlar

kızlar benim dondurulmuslarla olan transferimden sonra ki 2 ci gunum. ama bende karın sisligi var. ilaclardan olabilir mi? yada gaz mi? ama beni çok rahatsız ediyo benim gibi olan var mi?
Hayırlı oldun canım benim de 3. Gün. gaz canım o bende de var çok rahatsız ediyor ağrı yapıyor. Gece hiç yaramadı zaten. Crino jel kullanıyorsanız o da yapar ben sabah akşam kullanıyorum o da fena yapiyir

Canım ben Pazartesi kullanmaya basladim, bu aksam 6.igneyi yapacagim kısmetse. Artık şişlikten catlamak üzereyim :mad: .. Sana ne zaman Orgalutran kullanacagini soylemedi mi ?? Ben adetimin 3. gününde gitmistim ilk yani Pazartesi günü ve aynı gün ignelere gectik. adeti etkileyen bisey olmadi, normal gününde kesildi zaten.
Benim bugün ignelerin 5.günü olacak kontrole gideyim belli olacak sadece gonal f kullandim şimdiye kadar afet 7 8 sürerdi btti
hayırlısı çok acayibim mutsuzum sanki:KK17:

Slm yeni anne arkadaşım :KK66: iyiym ben sadece cokk sıkıldım. Sürekli sabit bir şekilde yatmiyirum. Sağa Sola doğru uzanıp uyuyabiliyorum. Bazen uzanuyorum bazen kalkıp evde dolaşıyor um. Ben 15 ağustos vercem. Sen neler yapıyorsun nasıl geçiyor . Ne zamn test
Ben de çok sıkıldım, dün akşam için duş alabilirsiniz demişlerdi, su sabah duş aldım, evdeyim uzanıyorum ama sürekli yatmamız da şart değil. Allah esirgesin miniklerimizi.

QUOTE="pembe ucurtma, post: 47551240, member: 768111"]Ben de çok sıkıldım, dün akşam için duş alabilirsiniz demişlerdi, su sabah duş aldım, evdeyim uzanıyorum ama sürekli yatmamız da şart değil. Allah esirgesin miniklerimizi.[/QUOTE]
Amin canım . Ne zamn test yapacaksın

QUOTE="pembe ucurtma, post: 47551240, member: 768111"]Ben de çok sıkıldım, dün akşam için duş alabilirsiniz demişlerdi, su sabah duş aldım, evdeyim uzanıyorum ama sürekli yatmamız da şart değil. Allah esirgesin miniklerimizi.[/QUOTE]
Amin canım . Ne zamn test yapacaksın. Transferin nasıl geçti

Hayırlı oldun canım benim de 3. Gün. gaz canım o bende de var çok rahatsız ediyor ağrı yapıyor. Gece hiç yaramadı zaten. Crino jel kullanıyorsanız o da yapar ben sabah akşam kullanıyorum o da fena yapiyir
crino jeli sabah akşam kullaniyorum. pregoston fitilide günde 3 tane estrofemde 5 tane. ins bunlardan biri yapıyordur. çok rahatsız edici. ama tek ben değilmişim bu yaşıyan. sen napiyosun nasıl geciriyosun zamanı?

Evet canım ben de sağlık ocağında yaptırdım tamamen ücretsiz. Devlet Hastaneleri de ücretsiz bakıyor tahlle eğer sağlık sigortası varsa
her sağlık ocağının uygulaması farklımı oluyorkı..bır arkads sağlık ocağı rapor ıstedı falan yazmış kımısı ıse hepsı sağlık ocağında yapılmıyor yazmış..aksam ınternetten baktım memorıale yakın egıtım araştırma hastahanesı var..yanılmıyorsam edetın 2.veya 3. gunu test yapılıyordu..hastanede sıra alabılecekmıyım 2.gun ıgnelere başlasam 3.gun testlerı yaptırsam olur heralde..esımden dolayı bakılabılıyorum onu sıgortası var..ınsallah hallederim bu ıslerı memlekette olsam zor degılde ıstanbul olunca bıraz sıkıntı cok kalabalık sehır..

her sağlık ocağının uygulaması farklımı oluyorkı..bır arkads sağlık ocağı rapor ıstedı falan yazmış kımısı ıse hepsı sağlık ocağında yapılmıyor yazmış..aksam ınternetten baktım memorıale yakın egıtım araştırma hastahanesı var..yanılmıyorsam edetın 2.veya 3. gunu test yapılıyordu..hastanede sıra alabılecekmıyım 2.gun ıgnelere başlasam 3.gun testlerı yaptırsam olur heralde..esımden dolayı bakılabılıyorum onu sıgortası var..ınsallah hallederim bu ıslerı memlekette olsam zor degılde ıstanbul olunca bıraz sıkıntı cok kalabalık sehır..
Merhaba Canim, saglık ocaklari ücretsiz yapıyor. Istersen önce Aile hekimini sorgula, sonuca gore hangi saglık ocagi cıkarsa oraya gidip rahatlıkla yaptırabilirsin.

l
crino jeli sabah akşam kullaniyorum. pregoston fitilide günde 3 tane estrofemde 5 tane. ins bunlardan biri yapıyordur. çok rahatsız edici. ama tek ben değilmişim bu yaşıyan. sen napiyosun nasıl geciriyosun zamanı?
Çok sıkılıyorum tek başıma. Biraz uzanıyor um biraz dolasiyorum evde krndimi yataga baglamsdim ilk tedavudeki gibi ama iş güç yok. O yüzden de çok sıkıcı. Jel çok gz yapiyo canım. Sıkıştı riyir karnimi benim

X