2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hayırlı olsun canım. Benim eşimde de morfoloji sıkıntısı var.ben 4 kez tüp denedim tutmadı. Maşallah sen şanslısın. Rabbim tamamına erdirsin. Bu arada tedavini nerde yaptırdın ve memnun musun?

Sisli memorial canim..
Hayırlı olsun canım. Benim eşimde de morfoloji sıkıntısı var.ben 4 kez tüp denedim tutmadı. Maşallah sen şanslısın. Rabbim tamamına erdirsin. Bu arada tedavini nerde yaptırdın ve memnun musun?

Canim bana da pco dediler ben ilacsiz adet olurum ama adetlerim duzenlidir yani bazen 30 bazen 33 gunde olurum hatta tedavi oncesi 28 gunde oldum ama yumurtam kendi kendine gelisir ve catlar... tedavimde düsün beni gonalf 112,5 dozla baslattilar ve hep o dozda devam ettim ona ragmen 19 yumurta toplandi 18 i olgundu..
Kuzenim var benim o ilacsiz adet olamiyo genc kizligindan beri ilac kullanir artik cocugun olmaz demislerdi ona.. sonra evlendi 4 yil hic korunmadi gecenlerde dogurdu.. yani yumurtan kaliteliyse onemli olan o pcoya takilma! Sperm morfolojisini de zaten mikroenjeksiyonla ortadan kaldiriyolar duzgunleri secip dolluyolar bizde morfoloji tutmaz dedik ama doktorun bana dediklerini söylüyorum sana.. insallah olucak tuplerin acikmis bak bakarsin süpriz olur dogal yoldan gelir

Kizlar bu sefer doktorum yat dinlen is guc yapma dedi kivi ve ananas ye bol bol dedi.cay ve asitli icecekler yasak kahve falan.ama banyoyu ne zaman yapsam uygun olur

Canim 2 gun dinlen yemek vs isine girme 3. Gun banyonu yap.. normal hayatina don ama ev falan supurme agir kaldirma ben oyle yaptim..cok yatmak da iyi degil rahme kan girmesi lazim

gaziliii canım bak belirtiye takılma demiştim sana cok sukur bebişin seninle daha sonra bi belirti oldu mu peki?bana dua etmeyi unutma guzel arkadasım

Canim.. yol arkadasim.. icime doguyo sen dogal yoldan kalican gibi geliyo hep bana.. namazlarimda Allahim diyorum konustugum arkadaslarima da isteyenlerede en kisa zamanda nasip eyle yarabbim..

gaziliii canım kişisel bilgilerine gir hamilelik takvimi var göreceksin oraya tarih giriyorsun oluyor. ben kalp atışlarını duydum çok şükür bugün gene kontrole gideceğim.

gaziliii canım kişisel bilgilerine gir hamilelik takvimi var göreceksin oraya tarih giriyorsun oluyor. ben kalp atışlarını duydum çok şükür bugün gene kontrole gideceğim.

Oh oh iyi rahatlamissindir biraz.. beni 3 hafts sonra ya cagirdilar.. herhalde kese kalp beraber bakilacak onlari gormedende hamileyim diye sevinemiyo bile insan

İns cnm bakalim olmazsa bu da maddi manevi coktuk orda uc yumurta daha var ama esm bu da olmazsa yaptirmam dio

İns cnm bakalim olmazsa bu da maddi manevi coktuk orda uc yumurta daha var ama esm bu da olmazsa yaptirmam dio

Bizde aynen canim maddiyat olmayinca insan ekstra ekstra yipraniyo.. hakkimizda hayirlisi olsun.. bende kalp atisini duymadan hamileyim diye sevinemiyorum bile

Canim.. yol arkadasim.. icime doguyo sen dogal yoldan kalican gibi geliyo hep bana.. namazlarimda Allahim diyorum konustugum arkadaslarima da isteyenlerede en kisa zamanda nasip eyle yarabbim..
Amin canim Allah razı olsun insallah dediğin gibi bi mucize olur

Ayy ikizmi bebişlerin masallah saglıcakla gelsinler kucagına canım
Öpüyorum sizi taze hamişler tekrar tekrar tebrik ederim ins bizlerde arkanızdan geliriz

Amin canım inşallah tabi geleceksin bekliyoruz

Bizde aynen canim maddiyat olmayinca insan ekstra ekstra yipraniyo.. hakkimizda hayirlisi olsun.. bende kalp atisini duymadan hamileyim diye sevinemiyorum bile
yaaa çok sevindim gerçekten :) hayırlı uğurlu olsunn sağlıkla kucağına da alırsın inşallah :))
benimde yumurta toplama işlemim gerçekleşti çarşamba günü rahim dinlensin diye bir adet ara veriyo doktorum bakalım kasım sonu gibi transferim olacak galiba senin haberin gelince çok heyecanlandım birden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…