2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Arkadaşlar merhaba ben tüp bebek tedavisine başladım ohss olduğum için ekim 18 de 1 dondurulmuş embriyo transfer edildi. Bugün test günüm. Labaratuarın yanlış yönlendirmesinden dolayı testi bir gün erken yani dün yaptım. 10 çıktı sonucum. Doktorum yükselirse pozitif yükselmezse negatifte olabilir dedi. Ne olur yardımcı olun benim gibi durumda olupta yükselenler oldu mu?

Canim ikisinede hazir ol insallah yukselir Ikinci testi gormeden umutsuzluga kapilma yinede. benimde ayni sekilde oldu ama yukselmedi kimyasal gebelikle sonuclandi.bi sonraki ay kendiliginden gebe kaldim.olumsuz olsada herseyde bir hayir vardr unutma..Rabbim hakkkmizda hayirlisini versin herzaman...

Senin oranların nasıldı canım? Bugün yine kan verdim içim hiç rahat değildi. Sonucu bir buçuk saate çıkacak. Ne mutlu Rabbim sağlıcakla doğurup kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Amin canim ins.rabbim bekleyen herkese nasip etsin ins.ben ilk yaptirdim9. Gun 6.5 tu 1 gun sonra 8.5 oldu ertesi gun 12 ye cikti. Bi sonrakinde dusus basladi 10a dustu.

Kizlar bise sorcam benim ilk tup bebek denenmemde koyuldugundan beri surekli adet sancisi yasadim sonucu ogrenene kadar hep agrim oldu.bu ikinci ama bunda agri dk surmuo girio cikio hatta bazen hic olmuo sizce tuttugundan mi hatta bazen acaba koymadilar mi die dusunmuo degil hic bi his yok cunku boyle olan var mi

Canim o hiç belli olmuyor valla. bende yogun sancı yla pozitif gördüm

kizlar transfer sonrasi kabiz olunmayadabilir dimi? hamilelik belirtisi degil dimi bu? arkadasim kabiz olmadim ben anormal bisey var heralde diye stres yapti da :)))

Evet canim cok sukur gecen pazartesi duyduk)cok inanilmaz birseydi.insallah hayirlisiyla kucagimiza aliriz..senin nasil gidiyor..
İyi canım hamd olsun. tiksinmeler geçiyor yavaş yavaş. 10 kasımda ikili test için gitcez ama Dr sadece usg ölçümü yapacak, Allah korusun kötü bişi olsa aldircakmisiniz sanki dedi. dört gözle bekliyorum iki haftayı. eli kolu gelisince daha bi değişik oluyor insan

Her asama farkli tabi yaa sen icini ferah tut canim.bulantinin gecmesinede sevindim oda ayri zor bi surec cunku ama sukrediyoruz onada tabi..

Kızlar günaydın, dün tekrarlamış olduğum kan testi sonucunda değerim 8,33 e düştü. Doktorumla konuştum negatif sonuçlandığını. Kanama olmazsa pazartesi tekrar telefonlaşalım dedi. Anlamadığım bir sebeplede ilaçlara devam etmemi istedi. İkinci deneme de başarı durumu ne olur böyle bir durum yaşayanlar var mı? Dilerim Allahtan sizlere pozitif sonuç almayı sağlıkla gebelik ve doğum geçirmeyi nasip etsin. Dün üzüldüm ağladım ama bugün dimdik ayaktayım. İlk başarısızlıktan sonra diğer denemelerinde pozitif gören varsa beni bilgilendirebilir mi lütfen.

Kizlar ben ikinciyi oldum tutmadi doktor cok kalite yumurta transfer ettim dedi eger tutmuosa o zaman yuzde doksan rahmin icinde sikinti var dedi bakicaz ona dedi ama900liraymis kamerayla rahim icine bakiomus ama rahim filmi degil histeroskopiymis adi yapn var mi bunu sizce cokmu pahali ve zor

Ben histeroskopi yaptırdım canım. Fiyatı da yaklaşık olarak o civarlarda. Çok basit bir işlem. 1,2 dk sürüyor. Adet sancısı gibi bir sancı oluyor, işlemden 5,10dk sonra tamamen geçiyor. Hiç korkma, gayet kolay.

Yaptır canım fiyatı öyle ben yaptırdım ve tuttu transfer. İnşallah senin de tutacak.

Ben de oldum cankm ama benimki biraz ameliyat gibi oldu. rahımde ki cokukluk duzeltildi. traslama yapıldı. ına rağmen rahattim. 1 2 saat adet sancisi gibi sancı oldu o kadar

bende yaptirdim cnm devlette para falanda vermedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…