2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Dun 13.30 ckti bugn 8 saliya kdr adet olrsn dedi doktor temizlennce yuzyuze konusmaya gtcez canm bakalm ck zormus tam oldu derken olmamask
Rabbim yardımcınız olsun canım ya hep okudukça bi umut dedim inşallah güzel haber alırsın demiştim :KK43: neyse bunda da vardır Rabbimin bildiği hayırlı zamanda hayırlı evlatların olsun inşallah..

Rabbim yardımcınız olsun canım ya hep okudukça bi umut dedim inşallah güzel haber alırsın demiştim :KK43: neyse bunda da vardır Rabbimin bildiği hayırlı zamanda hayırlı evlatların olsun inşallah..
Amin canm hepimz icin ins nasip kismet bakalm smdi nasil bi yol cizcez

hayırlısı olsun canim. tek mi çifti konulcak. benim bu ay iptal oldu. önümüzdeki aya kaldik
Hayırlısı olsun canım zaman çabuk geçiyor inşallah bi dahaki ay sen de bebişine kavuşursun :KK66: tek koyulacak yaşım 27 doktor yaş erken diye tek olsun dedi. Rahimde de sarkma var ikiz sağlıklı olmayabilir dedi. Ben de kabul ettim tek olsun sağlıklı olsun :)

Hayırlısı olsun canım zaman çabuk geçiyor inşallah bi dahaki ay sen de bebişine kavuşursun :KK66: tek koyulacak yaşım 27 doktor yaş erken diye tek olsun dedi. Rahimde de sarkma var ikiz sağlıklı olmayabilir dedi. Ben de kabul ettim tek olsun sağlıklı olsun :)
Can'ım hayırlı olsun az kalmış.inşallah güzel haberler verirsin bize. Tek çift farketmiyor rabbim sağlıklı versin.ama yaş olayı banada vurmuştu 2transfer ikiside tekti.

Kizlar merhaba, bugun kesemizi gorduk coksukur.icide doluydu:halay::halay:haftaya kalp atisina cagirdi.bugune kadar gercekten inanamiuordun ama bugun gordumki mucizem gercekmis.Allahim sizlerinde mucizesini tez zamanda nasip etsin insallah...
Oy oy annesi maşallah. Hele o kalbi duyunca neler olacak bi gor sen. Sağlıkla kucağına al canım inşallah, cok sevindim.:dua::KK54:

Can'ım hayırlı olsun az kalmış.inşallah güzel haberler verirsin bize. Tek çift farketmiyor rabbim sağlıklı versin.ama yaş olayı banada vurmuştu 2transfer ikiside tekti.
Sağolasın canım Rabbim bekleyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah hamişlerin duası kabul olur :KK66: dualarınızı bekliyoruz :KK66: aynen hiç ısrar etmedim ikiz olsun diye tek olsun sağlıklı olsun benimle olsun :KK66:

Opu olan arkadaşlar bir şeyi merak ettim. e2 değeriniz kaç iken doktor catlatma ignesi verdi ve kaç yumurta toplandi?

acaba e2 yumurta kalitesini ve sayisini gösteren bi değer mi onu merak ediyorum
Canim benim 3000lere yakindi belkide gecmisti catlama ignesi verdiginde.yumurta sayisiylada dogru orantili olarak arttigini biliyorum.her yumurta icin 200civari bi deger sanirim.ne ise yaradigini nicin baktiklarini bilmiyorum.ama doktor yukselince toplamayi yapacaz demisti.

X