2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim benim 3000lere yakindi belkide gecmisti catlama ignesi verdiginde.yumurta sayisiylada dogru orantili olarak arttigini biliyorum.her yumurta icin 200civari bi deger sanirim.ne ise yaradigini nicin baktiklarini bilmiyorum.ama doktor yukselince toplamayi yapacaz demisti.
peki kac yumurta toplanmisti cnm?

ZehreNur ZehreNur ve kizlar merhaba nasilsiniz.. ?sonunda bende bebegime kavusacagim rabbim nasip ederse tabi insallah.. biliyosunuz bana natural siklus uygulanmisti tedaviye sizlerle beraber agustos ayinda baslamama ragmen transferim ekimde ancak oldu ilacsiz oldugu icin... veee sonucum pozitiffffffffffffffffr cikti kizlarrrrrr 5.gun embriyosu transfer haric 9.gun ki bhcg degerim 190 cikti :halay::halay::halay:
simdi bi daha kan vericem degerin 2 ye katlanma takibi icin... rabbim isteyen herkese bekletmeden versin insallahhh artik dualarim sizin icin.. hepinizi cokkk öpüyorum

ZehreNur ZehreNur ve kizlar merhaba nasilsiniz.. ?sonunda bende bebegime kavusacagim rabbim nasip ederse tabi insallah.. biliyosunuz bana natural siklus uygulanmisti tedaviye sizlerle beraber agustos ayinda baslamama ragmen transferim ekimde ancak oldu ilacsiz oldugu icin... veee sonucum pozitiffffffffffffffffr cikti kizlarrrrrr 5.gun embriyosu transfer haric 9.gun ki bhcg degerim 190 cikti :halay::halay::halay:
simdi bi daha kan vericem degerin 2 ye katlanma takibi icin... rabbim isteyen herkese bekletmeden versin insallahhh artik dualarim sizin icin.. hepinizi cokkk öpüyorum
Canm hayirli olsun bizler icn dua et

gözün aydın canim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. tebriklet

Gözün aydın canım benim tebrik ederim :nazar: Allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin.çok çok sevindim
Hayırlı kolay gebelik dilerim bizlerede dua et emi

gaziliii gaziliii canım bak belirtiye takılma demiştim sana cok sukur bebişin seninle daha sonra bi belirti oldu mu peki?bana dua etmeyi unutma guzel arkadasım

çok sevindim canım benim Allah tamamına erdirsin.

Guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim kizlar.. ZehreNur ZehreNur canim benim transferin 6.gunu asiri bi bel agrisi oldu gecesi de hastalanacakmisim gibi kasiklarim agirdi 7. Ve 8. Gun de aksamlari hastalanacakmisim gibi kasiklarim agirdi hatta herhalde hastalanicam artik dedim onun disinda batma vs hissetmedim ben.. bir de transfer gununden beri asiri gazim vardi ben usuttum zannettim..su an goguslerim cok fena

Sagol canm benim bende uc yildir evliyim iki kere tup brbek denedik canm bakalim bu sefer ins

Ben de 4 yili doldurdum 5 den gidicem 2.5 yil hic korunmadik benim esimin morfolojisi %2 idi kurler vitaminler denedik baktik olmuyo bide benim tek tup tikali cikmisti hsg de daha fazla beklemeyelim dedik simdiki aklim olsa hic beklemez hemen tup yapardim cunku o 2.5 yilda cok yipraniyo insan.. rabbim sizede nasip edecek insallah once sağlik

Hayırlı olsun canım. Benim eşimde de morfoloji sıkıntısı var.ben 4 kez tüp denedim tutmadı. Maşallah sen şanslısın. Rabbim tamamına erdirsin. Bu arada tedavini nerde yaptırdın ve memnun musun?

Kizlar bu sefer doktorum yat dinlen is guc yapma dedi kivi ve ananas ye bol bol dedi.cay ve asitli icecekler yasak kahve falan.ama banyoyu ne zaman yapsam uygun olur

Ben de 4 yili doldurdum 5 den gidicem 2.5 yil hic korunmadik benim esimin morfolojisi %2 idi kurler vitaminler denedik baktik olmuyo bide benim tek tup tikali cikmisti hsg de daha fazla beklemeyelim dedik simdiki aklim olsa hic beklemez hemen tup yapardim cunku o 2.5 yilda cok yipraniyo insan.. rabbim sizede nasip edecek insallah once sağlik
Aynen canm once saglik ben evlendim evleneli tedavi goruyorum sorun bende tupler acik ama pco var o yuzden tup bebekle cocuk sahibi olman col yuksek dedi digerinde uc gun dinlen uzanma hoplama ziplama dedi normal isini yapabilirsin dedi oyle yaptik tutmadi. Bakalim ins bu tutar bunda tam tersi hic bise yapma dinlen dedi

X