2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım gorunce cok sevindim mucizen gerceklesmis Rabbim kucagina almayi nasip etsin.saglikli hayirli evlat olsn.
Supriz olmus sanada böyle bi mucize benide bulur insallah bizde bu ay yapcktk erteledik..

Canım gorunce cok sevindim mucizen gerceklesmis Rabbim kucagina almayi nasip etsin.saglikli hayirli evlat olsn.
Supriz olmus sanada böyle bi mucize benide bulur insallah bizde bu ay yapcktk erteledik..
Evet canim yaaa herseyde bir hayir var.dualarimdasiniz hep zaten rabbim hayirli zamanda nasip etsin insallah.henuz cok erken inanamiyorum biraz daha zaman gecmesi lazim insallah herbirimiz saglikla kucaklarimiza aliriz bebislerimizi..

Can'ım çok sevindim..gözün aydın. Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin.

Kız nasıl dayanıyorsun git bi baktır kana? Ben 10.gün yaptırmıştım kan.ben mi çok sabırsızım yoksa sen mi çok sabırlısın...
evet tabiatım öyle çok sabırlıyım ama doktora da söz verdim. perşembe hastaneye gidip kan tahlili olacağım ve doktorumla görüşeceğim kısmetse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…