2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Anladım canım sagol.bende bu hafta dra gidip goruscem bakalım ne diyecek kan pıhtılaşması ve kromozomlara baktırmak istiyorum şimdiden.
Bence o testlere transferden bir iki gun once bakarlar.biz ilaclı old için sık bakılıyodu galiba bilemiyorum..

Yok canim direk transfer gunu gidicem kan man yok bende sadirdim zaten..

Kan pihtilasmasi ve kromozom a bakmalari icin düsük olmasi gerekiyomus ben doktora sormustum..sen simdi niye baktiriyosun ki canim ?

Yok canim direk transfer gunu gidicem kan man yok bende sadirdim zaten..

Kan pihtilasmasi ve kromozom a bakmalari icin düsük olmasi gerekiyomus ben doktora sormustum..sen simdi niye baktiriyosun ki canim ?
Evet oyleymiş ama tup bebekte negatif olanlarda da bakıyorlarmış.düşünsene Allah korusun 2. Denemeyi yaptın tuttu ama kan pıhtılaşmasından bebeği kaybettin düşüncesi bile korkunc..ihmal etme luksum yok acıkcası 2. Denemeden once bakılmadık test kalsın istemiyorum.drum onersede onermesede baktırcm inş

Oyle dQUOTE="gaziliii, post: 48348431, member: 628323"]Insallahh canim tutunmasa deger duserdi diye dusunuyorum[/QUOTE]
Oyle dedi doktor da canm ins yukselr simski tutunurlar bugn belim ve kasiklarm agriyo 6.gunde byle agrimisti ertesi gn kesilmisti agrm bakalm pazartesyi iple cekiyrn

Oyle dQUOTE="gaziliii, post: 48348431, member: 628323"]Insallahh canim tutunmasa deger duserdi diye dusunuyorum
Oyle dedi doktor da canm ins yukselr simski tutunurlar bugn belim ve kasiklarm agriyo 6.gunde byle agrimisti ertesi gn kesilmisti agrm bakalm pazartesyi iple cekiyrn[/QUOTE]

Insallah canim burdan guzel haberler almayali epey oldu hasret kaldik..

Evet oyleymiş ama tup bebekte negatif olanlarda da bakıyorlarmış.düşünsene Allah korusun 2. Denemeyi yaptın tuttu ama kan pıhtılaşmasından bebeği kaybettin düşüncesi bile korkunc..ihmal etme luksum yok acıkcası 2. Denemeden once bakılmadık test kalsın istemiyorum.drum onersede onermesede baktırcm inş

Baktir canim icinde kalmasin o zaman zaten ara verdin sen bu suredede bunlari halledersin..

Canim niye igne kullaniyosun sende dogal siklus degilmiydin? Yoksa tedaviye yeniden mi basladin?
benim yumurtaların düzenli olmuyor canim istedimi buyuyo canını istedimi catliyo. oyuzden düzensiz adet görüyorum. ilk kulkadigimuz gibi pregon 50 kullaniyorum biraz buyudulermi catlatip öyle transfer yapicaz diyo.

Pregnant35 Pregnant35 gaziliii gaziliii ZehreNur ZehreNur kizlar ck tesekkr ederm bana deger ck az geldi ne bliym ama doktor byle deynce rahatladm bakalm pazartesi artmis olckmo benim yumuryalarmda ck gec buyumustu zaten 20gunde o yzden braz rahatm annemde dyo benim gelisimimde geriden geliyoms sonra brden artma annemn degerleri belki ona benzedm
Can'ım ben ilkinde yaşadım işte 8.5ti 3gün sonra 10.8e çıktı senin baya yükselme var.inşallah yoluna girer bünyeden bünyeye fark oluyor.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız? bril bril artış olmuş seninle bebişler :KK66: iki embriyoydu değil mi?
benim de yarın 11. gün, kasıklarım adet olacakmışım gibi ağrıyor.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız? bril bril artış olmuş seninle bebişler :KK66: iki embriyoydu değil mi?

Canim test yapmadin mi daha.. bende catlama ignesi vuruldum bugun o yuzden transfer sonrasi idrarda yalanci pozitifi görücem hep :KK43:( test gunune kadar beklemek zorunda kalicam :KK12::KK12:

Canim test yapmadin mi daha.. bende catlama ignesi vuruldum bugun o yuzden transfer sonrasi idrarda yalanci pozitifi görücem hep :KK43:( test gunune kadar beklemek zorunda kalicam :KK12::KK12:
çatlama iğnesinin kaç gün etkisi oluyor ki? geçmez mi on güne?
ben henüz bakmadım canım.

ZehreNur ZehreNur ve kizlar bh prednolun ozel bi alinma saati var mi? Hemsire tok karnina dedi ama saati icin bisi demedi:KK49:

Doktor transfer sonrasi ilk yarim saat onemli dedi bilim adamlari calisma yapmis hucre ilk yarim saat tutunma gerceklestiriyomus tutunmazsa da tutunmuyomus.. yatmana gerek yok dedi.. burdan amerikaya transfer yapip hasta yolluyoruz dedi..
sehir disindan geldigim icin sordum :KK54:

Aynen canm 2 taneydi benmde 6.gun agrimisti bde bugn agriyo korkma hayirlisiyla olck bak rabbimden buyuk kmse yk

ZehreNur ZehreNur ve kizlar bh prednolun ozel bi alinma saati var mi? Hemsire tok karnina dedi ama saati icin bisi demedi:KK49:

Doktor transfer sonrasi ilk yarim saat onemli dedi bilim adamlari calisma yapmis hucre ilk yarim saat tutunma gerceklestiriyomus tutunmazsa da tutunmuyomus.. yatmana gerek yok dedi.. burdan amerikaya transfer yapip hasta yolluyoruz dedi..
Yk canm ama ben sabah iciydm kahvaltidan snra zaten kisa bi sure kullancan ama ilaclarini hep ayni saatte ic bana hemsire oyle demisti

Yok canım bende ikindi vakti içiyodum

X