2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar bise sorcam bu mekkede yetisen muskat cocuk sahibi olmak isteyenlere iy geliomus bana geldi ama nasil ve hangimiz kullancaz bilmioz bilen varmi acil fikir verin

Canim test yapmadin mi daha.. bende catlama ignesi vuruldum bugun o yuzden transfer sonrasi idrarda yalanci pozitifi görücem hep ( test gunune kadar beklemek zorunda kalicam
Bende yaptım çatlatma iğnesi transferin 5.günü. 9.gün idrarda silik çizgi vardı iğnedendir dedim.10.gün kanda 99 çıktı.iğnenin etkisi okadar sürmüyor galiba.yada bende sürmedi.

Dua edin ne olir hamislerin duasi kabl olurmus katlansin yne
Sana dua ediyorum zaten Can'ım ama hayırlısı neyse o olsun diye.rabbim sağlıklı bir evlat verecekse hamileliğin d var etsin inşallah.kendime de öyle dua ediyorum hep malum düşük tehlikem var şuan.

Bende yaptım çatlatma iğnesi transferin 5.günü. 9.gün idrarda silik çizgi vardı iğnedendir dedim.10.gün kanda 99 çıktı.iğnenin etkisi okadar sürmüyor galiba.yada bende sürmedi.

Canim sana kacinci gun embriyosu transfer edildi ki?

Sana dua ediyorum zaten Can'ım ama hayırlısı neyse o olsun diye.rabbim sağlıklı bir evlat verecekse hamileliğin d var etsin inşallah.kendime de öyle dua ediyorum hep malum düşük tehlikem var şuan.
Rabbim hepimizin hakknda hayirlisini versn canm hayirli degilsede hayirliya cevirsin ins yuzumuz gulsn

Yok canim direk transfer gunu gidicem kan man yok bende sadirdim zaten..

Kan pihtilasmasi ve kromozom a bakmalari icin düsük olmasi gerekiyomus ben doktora sormustum..sen simdi niye baktiriyosun ki canim ?
Ben gic hamile kalmadim baktilar bizim genetik ve pihtilasmaya o doktorun insiyatifinde bence bide devlette baktilar acibademle anlasmaliymis testler oraya gitmisti

@ZehreNur ve kizlar.. nasilsiniz..
Transfer oncesi prednol verdi doktor yan etkileri bir suru yaziyo.. sizde olumsuz bi yan etki yapti mi?
Canim o ilaç kortizonlu bir ilaç. Ben bu tedavimde kullanmadım ama dönem dönem kulagimda sorun oluyor o zaman doktorum yüksek dozlarda başlayıp azaltıyordu. Ve özellikle uyaruyirdu asla tuz kullanma diye. Ödem yapıyo çünkü. Sekere de dikkat gerekiyor bu kez kalıcı kilo yapabiliyor. Ama ben yüksek doz alıyordum. Nefret ediyorum o ilaçtan

Sagol canim bende bu tedavide ne alaka diyorum.. neyse ki 4 gun kullanicam.. kortizonlu krem bile kullanmak sakincali biz hapini iciyoz amann salla gitsin modundayim artik

Aynen ben de oyle dusunuyorum.doktorlara sordun mu psikopat takintili muamelesi yapiolar ama onlarin keyfini bekleyemem.her ne test varsa yapsinlar varsin bir tedavi parasi gitsin ama kafamda oyle mi yapsaydim boyle mi yapsaydim sorulari olmasin

Kizlar iyi aksamlar herkese tedavide olanlara kolayliklar transfer olanlara hayirli sonuclar diliyorum.gercekten her serde bi hayir varmis bunu anliuorun bugunlerde.biraz kendimi anlatayim beni hatirlayanlar vardir belki 2yillik evliyim 1sene bebegimiz olmadi haziran ayinda bizde tup bebege start verdik.sorun erkek infertilitesi ve cikolata kistiydi. ilk ay baslayamadik bi yumurtam fazla buyuk oldugu icin diger ay basladik cok sukur bu seferde merkez ohalden dolayi kapanti.apar topar baska bi hastanede opu yapildi.3 yumurtam 5.gune gitti ve donduruldu.1tanesi agustos ayinda transfer edildi ve kimyasal gebelikle son buldu.uzulmedim geride iki tane daha embriyom vardi sonucta.bir an once onlari almak istiyordum adet oldugum gibi aradim doktoru.ama ne yazikki doktor izindeydi.bir ay daha ertelemek durumunda kaldim.ve bu ay adetim hafif lekelenme seklinde basladi.gittim doktora dediki adetin daha baslamamis basladiginda gel.o siradada d vitaminim ve kanim dusuktu onlara baktiracaktim.hafif lekelenme seklinde olunca yine kimyasaldan suphelenip beta hcg yede baktirayim dedim ve sonuc SOK pozitif 200. Ve bugunde cok sukur katlanmis.tabi daha onumuzde cok yol var.lafida cok uzattim biliyorum arkadaslar ama lutfen umudunuzu hic bir zaman kaybetmeyin.rabbim ol dedikten sonra tedaviye bile gerek olmadan oluyormus.tabiki elimizden geleni yapacagiz ama rabbim nezamn ol derse ozaman oluyo.burda her sonuca birlikte sevinip birlikte uzulduk.birbirimize cok destek olduk.insallah hepimiz yavrularimizi en hayirli zamanda kucaklarimixa alirz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…