2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

ZehreNur ve kizlar.. nasilsiniz..
Transfer oncesi prednol verdi doktor yan etkileri bir suru yaziyo.. sizde olumsuz bi yan etki yapti mi?
Yok canım bende yan etki yapmadı.kıs hani senin dogal siklustu sasırdım ilac vermesine
Bu arada transferin ne zaman?hadi inşaallah sonu guzel olur

bril cok sevindim canım ins degerin artar bebişin tutunur

Yok canım bende yan etki yapmadı.kıs hani senin dogal siklustu sasırdım ilac vermesine
Bu arada transferin ne zaman?hadi inşaallah sonu guzel olur

bril cok sevindim canım ins degerin artar bebişin tutunur

Kiz dogal siklus evet progesteron jel bile vermedi ne igne ne bise.. sadece bunu verdi teansfer oncesi 4 gun kullanmam icin.. bende sasirdim zaten..bakayim neymis dedim bir suru yan etki yazinca korktum.. iyiydim boyle yaa ara vermek iyi geldi.. himm bide catlatma ignesi olcam birazdan ne olur ne olmaz diye yumurtani catlatalim dedi cunku bazen benim catlamiyo da :)

O ilaç vücut embriyoyu yabancı bişey olarak görmesin diye.çok doğru bi ilaç tedirgin olma kullan.zaten kısa süreli kullanıldığı için bi yan etki falan yaratmıyor..

Sen memorial a gidiyordun demi drun semra hanım mı?ben yumurta çatlamış mı diye sordugumda bu ay yumurtan catlamıycak demişti..artık sormadım gerisini ama sasırmıstım
Her dr cok farklı gercekten

O ilaç vücut embriyoyu yabancı bişey olarak görmesin diye.çok doğru bi ilaç tedirgin olma kullan.zaten kısa süreli kullanıldığı için bi yan etki falan yaratmıyor..

Saol tatlim.. demek vucut embriyoyu niye yabanci saniyo demek

Pregnant35 gaziliii ZehreNur kizlar ck tesekkr ederm bana deger ck az geldi ne bliym ama doktor byle deynce rahatladm bakalm pazartesi artmis olckmo benim yumuryalarmda ck gec buyumustu zaten 20gunde o yzden braz rahatm annemde dyo benim gelisimimde geriden geliyoms sonra brden artma annemn degerleri belki ona benzedm

Sen memorial a gidiyordun demi drun semra hanım mı?ben yumurta çatlamış mı diye sordugumda bu ay yumurtan catlamıycak demişti..artık sormadım gerisini ama sasırmıstım

Tatlim memorial de tek 1 doktorun olmuyo ben emre beyle basladim 2 kere emre beye gittim opu sonrasi bi semra hanimda gormek istedi ona gozuktum simdide sevinc hocayla devam ediyorum zaten hepsi cok iyi..
Benim soyle oldu canim evet opu sonrasi ilaclari birakinca bi adet oluyosun siz ilaclilar o adetten sonra ilac kullanmaya baslayip transfere hazirlaniyosunuz ben ilacsiz ise :) 1 tane daha adet bekliyorum yani +1 ay daha bekledim sonra adetini oluyosun doktor bakiyo yumurtanin dogal olarak gelismesini ve rahmin de dogal olarak kalinlasip kalinlasmadigina bakiyo bazen opu sonrasi bir kac ay yumurta uretemiyomus bunyemiz ama doktor senin uretmis normal hersey deyince transfer tarihi veriyolar adetin 23.gunune verdiler bana canim kisaca boyle..
Benim kanimda hic progesteron, E2 falan bakilmadi bende ona taktim

Ayy emre bey yazmisim yücel bey olacakti onunla basladik 2 kere ona gittim 1 kere emre bey ve semra hanim gerisi sevinc hanim zaten ekip olarak calisiyolar

Insallahh canim tutunmasa deger duserdi diye dusunuyorum

Anladım canım sagol.bende bu hafta dra gidip goruscem bakalım ne diyecek kan pıhtılaşması ve kromozomlara baktırmak istiyorum şimdiden.
Bence o testlere transferden bir iki gun once bakarlar.biz ilaclı old için sık bakılıyodu galiba bilemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…