2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar bizim sonucumuzda negatif, nasipten öte yol yok malesef. allahım hepinize güç kuvvet versin, cok zor gerçekten

Syle seyl3r buldm internette degeri 6 cikip sonra hamileligi ykselen bile varms ins benmde ykselr bebegm sımsıkı tutunur
Tabiki var.benim ilk tedavide 10.gün 8.5 12.gün 10.8 di.doktorum ikiye katlamadığı için kesti ilaçları.önemli olan ikiye katlanması.ozmn çok araştırmiştim örnek çok vardı.ne ümitsiz ol nede çok ümitlen.herşey rabbimden.

Tabiki var.benim ilk tedavide 10.gün 8.5 12.gün 10.8 di.doktorum ikiye katlamadığı için kesti ilaçları.önemli olan ikiye katlanması.ozmn çok araştırmiştim örnek çok vardı.ne ümitsiz ol nede çok ümitlen.herşey rabbimden.
Rabbim en iyisini bilir pek umitlenmiyrm

Benimde aynisi oldu canim 9.gun 6.4 10.gun 8.4 cok az artis oldu sonuc kimyasal tabi.hakkimizda hayirlisi herzaman icin..

Syle seyl3r buldm internette degeri 6 cikip sonra hamileligi ykselen bile varms ins benmde ykselr bebegm sımsıkı tutunur
Hayat mucızelerle dolu hersey olabılır...ınsallah melegın sana sıkı sıkı tutunur..olabılır arkadasım inşallah yükselır..guzel haberlerını beklıyoruz..dualarımız senınle..

hidrosalpinks
KIZLAR ARANIZDA SOL TÜPÜNDE GENİŞLEME ( SIVI BİRİKMESİ ) YAŞAYAN VAR MI ? VAR OLUPDA TÜP DENEYENLER NELER YAŞADINIZ LÜTFEN ACİİL YARDIMM...

X