2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Selamlar..takip ediyorum sixi uzun zamandır 39 yaşındayım 1 senelik evliyim iki kere klomen catlatma ignesi uyguladık asilama değil direk tup bebek düşünuyuruz istan bulda yada antalya size göre iyi ve uygun fiyatlı yer neresedir

Bende de bulantı falan yok. Göğüsleri de çok normal. Sadece bol bol uykum var. Kasıklarımdaki ağrı da çok az. Hiç hamile gibi değilim. Ben de daha doktora gitmedim. Haftaya cumaya çağırdı doktorum. Sabrediyorum. Crinone arada pembe arada kahverengi geliyor. Normaldir herhalde ama yine de canımı sıkıyor. Kalp atışını duyarız hayırlısıyla.

Son düzenleme:
Selamlar..takip ediyorum sixi uzun zamandır 39 yaşındayım 1 senelik evliyim iki kere klomen catlatma ignesi uyguladık asilama değil direk tup bebek düşünuyuruz istan bulda yada antalya size göre iyi ve uygun fiyatlı yer neresedir
Ben istanbulda medicalpark ulun uluga gttm canm hastane 5500 verdik ilaclar 2500 tutuyo dyolr ama bixim 3600tuttu o yumurta gelisimine gre degisiyo

ya akşam akşam beni düşünce aldı.
benim sağ tüpümde sıvı birikimi ve şişlik var ama yumurtam çok olduğu için doktorum operasyon yapmadan bir deneyelim belki tutar dedi ama birden umutsuzluk kapladı içimi.
ya tutmazsa? :KK61:

Bende de bulantı falan yok. Göğüsleri de çok normal. Sadece bol bol uykum var. Kasıklarımdaki ağrı da çok az. Hiç hamile gibi değilim. Ben de daha doktora gitmedim. Haftaya cumaya çağırdı doktorum. Sabrediyorum. Crinone arada pembe arada kahverengi geliyor. Normaldir herhalde ama yine de canımı sıkıyor. Kalp atışını duyarız hayırlısıyla.
Ben mide bulantısından çok kötüyüm o jeli kullanırken içinde bazen az bi şey kalıyor sorun olur mu ki acaba

Tutan örnekleri çok duydum ben baştan negatif başlama olabilir sonuçta doktorlar elinden geleni yapıyor rabbim ol derse her türlü olucak.

çünkü tutmazsa operasyon geçireceğim psikolojik olarak da buna hazır değilim. böyle olupta tutanlardan olurum inşallah bende.

X