2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Can'ım bence denemeye değer.yapmazsan yine operasyon geçireceksin nasıl olsa kendini bunalıma itme olucanı varsa olur.bol bol dua et sen..

deneyeceğim ekimdeki adetimle. inşallah Rabbim yüzüme güler de ilk denememde tutar. teşekkür ederim cevap verdiğin için.

mavimli mavimli Pregnant35 Pregnant35 gaziliii gaziliii kızlar
Dün test yaptırdım malesef negatif
Olmadı kısmetim değilmiş..hissetmiştim son zamanlar adet agrıları da gelince belgelemek istedim.iğneler ilaclar bıraktım drum devam et demesine ragmen..
Zamanla üstesinden gelicem yeniden mucadele edicem ama en az bir sene dinlenmek istiyorum.ilk denememdi çok fazla sey ogrendim yaptırdıgım için pişman da degilim..bitkisel takviyelerle devam edicem bu sürede..
Şimdi dualarım sonuc bekleyenlerle.. tedaviye baslayanlarla..Yüce Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün
Bu süreçte en yakınım oldunuz Allah hepinizden razı olsun kızlar

Olmadı kısmetim değilmiş..hissetmiştim son zamanlar adet agrıları da gelince belgelemek istedim.iğneler ilaclar bıraktım drum devam et demesine ragmen..
Zamanla üstesinden gelicem yeniden mucadele edicem ama en az bir sene dinlenmek istiyorum.ilk denememdi çok fazla sey ogrendim yaptırdıgım için pişman da degilim..bitkisel takviyelerle devam edicem bu sürede..
Şimdi dualarım sonuc bekleyenlerle.. tedaviye baslayanlarla..Yüce Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün

Canim basta ozelden yazinca cok uzuldum yaktim bi sigara.. ama su an aklima geldi senin tuplerin acik bak benim tikali digerininde sekli bozuk.. su an ilaclarla yumurtaliklarin uyarildi bu ilaclardan sonra dogal hamile kalan cok var sende biliyosun.. burda butun surecleri beraber gecirdik.. seni tanimadan sevdim 2 yildir burda yazisiyoruz.. zamani gelince gelicek bebegin ben inaniyorum ve seni kocaman öpüyorum

Canim basta ozelden yazinca cok uzuldum yaktim bi sigara.. ama su an aklima geldi senin tuplerin acik bak benim tikali digerininde sekli bozuk.. su an ilaclarla yumurtaliklarin uyarildi bu ilaclardan sonra dogal hamile kalan cok var sende biliyosun.. burda butun surecleri beraber gecirdik.. seni tanimadan sevdim 2 yildir burda yazisiyoruz.. zamani gelince gelicek bebegin ben inaniyorum ve seni kocaman öpüyorum
Cok zor donemlerden geciyor tedavi yolundayken herkes,,rabbim herkesin gonlune gore versin,,benimde yarin yumurta toplaniyor,heyecanliyim

Canımmm daha ilk baştan pes etme bak benimde ilk deneme de olmadı ikincide yüzüm güldü.ama bi müddet normal deniyceksen senin tercihin tabi.. hakkında hayırlısı olsun.tedavilerden sonra kendiliğinden hamile kalan çok belki senin de nasibin öyledir.bizi habersiz bırakma.,

Aynen oyle canım varikosel den tut tüp bebege kadar her topicte yolumuz kesişti seninle cok dertlestik bende seni cok seviyorum ama bu sefer benim çıktıgım kapıdan sen cıkmazsın umarım
İnşallah bu topicten sonra anneler bölümüne transfer olursun dualarım seninle sizinle..benim içinde inşallah dediğin gibi bir mucize olur

Canımmm daha ilk baştan pes etme bak benimde ilk deneme de olmadı ikincide yüzüm güldü.ama bi müddet normal deniyceksen senin tercihin tabi.. hakkında hayırlısı olsun.tedavilerden sonra kendiliğinden hamile kalan çok belki senin de nasibin öyledir.bizi habersiz bırakma.,
Sagol canım dualarında unutma
İnşallah sende saglıcakla bebeğini kucagına alırsın

Kızlar merhaba ; dün iğnelerimin 4. günüydü kontrole gittim doktor yumurtalarda hiç gelişme olmamış dedi çok üzüldüm önce tedaviyi iptal etmeyi düşündü ama sonra dozu yükseltip cumartesi tekrar kontrol edelim dedi acaba büyürler mi yarına kadar ben çok üzgünüm çok heveslenmiştim :KK43: hiç rahimle , adet düzeniyle ilgili bir problem de yaşamadım şimdiye kadar bir sıkıntım da yok gibi ama doktor da çok şaşırdı dua edin benim için lütfen yarına kadar büyüsünler :dua: :KK42:

amin arkadasım rabbım hayırlısı ile tez zamanda sana da nasıp etsın.. bol bol dua yalvar Allahıma...allahım gonlundekı muradı yasatsın sana cnm benım ..
smın canım. Bu sefer korkularım dahada fazla tedavı seklım bu seferi değişik ondan cok tedırgınım bendim bünyeye uygun degıl gıbı gelıyor. Hadîı bıde oldu tuttu dıyelım yaa eskısı gıbı olursa dıye cok korkuyorum. Her gün dua edıyorum başka yapacak bıseyım yok canım.

smın canım. Bu sefer korkularım dahada fazla tedavı seklım bu seferi değişik ondan cok tedırgınım bendim bünyeye uygun degıl gıbı gelıyor. Hadîı bıde oldu tuttu dıyelım yaa eskısı gıbı olursa dıye cok korkuyorum. Her gün dua edıyorum başka yapacak bıseyım yok canım.
belkı boylesı daha hayırlı...korkma arkadasım gönlün ferah ıcınde olsun..evet sürecler cok yıpratıcı maalesef herzaman güçlü olmak zorundayız...önümüzde bir hayat var..Rabbim alnımıza ne yazıyorsa onu yasıyoruz.. Ol dedıkten sonra oluyor...ama bılıyor musun bu tedavınde hamıle kalacaksın içime oyle doguyor..

Canım sıkma canını olurmu.sennle tarihlerimiz aynıydı.maalesef ikimizinde olmadı..başta çok ağladım üzüldüm.tabi hala üzülüyorum ama artık allah eşime bana sağlık versin inş oda olur die düşünüyorum. Rabbim tüm isteyenlere versin. ..bakarsın kendiliğinden hamile kalırız☺hiç belli olmaz canm dua et..çok öpyrm

X