2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ne bileyim 3 hafta bitsin öyle ararım dedim meğer progestan yerine jel de kullanabiliyor musuz ben doktor a msj attim da öyle değiştirdi yoksa halen iğneler le mahfoluyordum
Ben progestan kapsülü sabah öğle akşam vaginal alıyorum jel vermedi.iğnemde 3günde bir artık..

Can'ım bende bulantı falan yok hiç sadece uyukluyorum sürekli o yüzden o benim devamlı aklımda nerde bu bebek diye düşünmeden geçemiyorum...
valla bende de gecen hafta acip mide bulantısı vardı bu hafta bi şi yok. bende derin duygulardayım ne oldu bu uşağa diye:KK43:

Tek tesellim kanama falan olmaması benimde..
allah korusun canım töbe töbe. cildim çok fena yara oldu son 2 haftadır sarı sarı iltihap akıyor bu nedenle dermatolaga gittim bir suru ılaç veri ama kullanmadım. dün bi kadın doğıumcu arkadaşıma sorayım dedim neyse onunda hiç belirtisi olnamış hatta bu nedenle gelen gebelere; gebe kafası derdim diyor ama bendede bir şey olmadı diyor:)

allah korusun canım töbe töbe. cildim çok fena yara oldu son 2 haftadır sarı sarı iltihap akıyor bu nedenle dermatolaga gittim bir suru ılaç veri ama kullanmadım. dün bi kadın doğıumcu arkadaşıma sorayım dedim neyse onunda hiç belirtisi olnamış hatta bu nedenle gelen gebelere; gebe kafası derdim diyor ama bendede bir şey olmadı diyor:)
Arkadaşının dediğinden bişey anlamadım ama okuduklarıma göre bu aylarda ciltte aşırı yağlanma oluyormuş ve sivilcelenmeler falan normalmiş onla alakalı olmasın..

Kizlar bugn benim asiri derecede bel ve kasik agrim var bel agrisiyla basladi smdi kasklarimada vurdu byle bsiey yasayan varmi bde ck gazim var acaba ilaclardanmi varmi sizdede

Kizlar bugn benim asiri derecede bel ve kasik agrim var bel agrisiyla basladi smdi kasklarimada vurdu byle bsiey yasayan varmi bde ck gazim var acaba ilaclardanmi varmi sizdede
Onlar oluyor Can'ım hemşireye sormuştum ilaçlardan demişti. Hele o gaz mahvediyor insanı..

X