2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Merak etme içinden kaliteliler çıkacak opuya kadar 20mm geçer bikaç tanesi..

Kızlar ben iyi hissetmiyorum umidim azaldı..
Neden azaldı acaba ümidin.. son günlerin tedirginliğinden olmasın. Bende okadar ümidimi kesmiştim ki 8. Günü düğünlerde hopladım zıpladım.ama 2gün sonra pozitif oldum şoka girdim resmen.. bi sürprizle karşılaşabilirsin haberin olsun.ama sen ümitsiz ol yine de ümitlenince insan çok büyük hayal kırıklığı yaşıyor..

Kızlar çok heyecanlıyım ilk denemem olacak...Kasım yada ekimde tedaviye başlacayağım ALLAH nasip ederse,
Donmuş yada taze çok kararsızım ALLAH IM hayırlı olanın transferini nasip etsin diyorum

Hepiniz yavrularınıza inşallah SAĞLIKLA kavuşursunuz :)) Kızlar siz transfer sonçlarını beklerken bnde burda heyecanlanıyorum

Ya kızlar bi yazı okurken dikkatimi çeken bi madde oldu daha önce hiç duymamıştım böyle bişey bi yardımcı olabilir misiniz var mı böyle bişey , madde şöyle :
  1. Asıl embriyo transferinden önce , sanal transfer yapıp yapmadıklarına dikkat edin . Zira bu bir oyun degildir , rahminizin derinliğini dolayısıyla gercek embriyoyu nereye koyacaklarını bilmek için bu işlem gerekli ve önemlidir.
Sizlerde sanal transfer yapıldı mı ?

Bence yapıldı çünkü bişeyler yaptı doktor önce ve ben transfer oldu sandım tam o sırada tamam uygun başlayabiliriz dedi.

Sagol canim herhalde bende devamli kullanirim bakalim bu arada dr bana lucrini ayni saatte vur dedi bende bir saat belirledim ve ilk ignemi oldum
Hmm anladım canım eşim yapıyordu iğnelerimi ama şimdi kendim yapmam lazım ayy batıramıyorum kendime de nasıl olacak bakalım. Rabbim emeklerimizin karşılığını inşallah verir de herşeyi unuturuz

Sanal transfer denilen ince bir katater var onu rahmin içine sokup deneme yapıyorlar bu bahsettiğin omu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…