2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Normal gebelik testi yaptım...canm sıkılınca yapım dedim .sandımki çift çıkar bende üzülmem...
Bide ben pozitif aldım ona rağmen hergün test yaptım 3000 küsurlarda koyulaştı test düşün artık sende nasıl çıksın? Pozitif olsa dahi şuan 20-30 lardadır değerin oda malesef çıkmaz idrarda..

Bide ben pozitif aldım ona rağmen hergün test yaptım 3000 küsurlarda koyulaştı test düşün artık sende nasıl çıksın? Pozitif olsa dahi şuan 20-30 lardadır değerin oda malesef çıkmaz idrarda..
Sonuçta olmasada şimdi moralim düzeldi. Çok sağol canm. Burda herkesin derdi bir olunca birbirimizi çok ii anlıoruz...
iyiki varsınız kızlar...

Çok haklısın canm.belki benimle bebişim hala ve böle üzülüp kendimi ypratmayım ..
Ben ilkinde kimyasal gebelik geçirmiştim ona bağlıyorum 8.günü başladım testlere negatif gördükçe yıprattım kendimi değerim ondan yükselmedi diye düşünmeden edemiyorum.stres bebişin en büyük düşmanı.. doktor bi tanıdığımız sen ne kadar rahat olursan bebeğin okadar güçlü olur demişti haklıymış.. rahat davrandım oldu..

Sonuçta olmasada şimdi moralim düzeldi. Çok sağol canm. Burda herkesin derdi bir olunca birbirimizi çok ii anlıoruz...
iyiki varsınız kızlar...
Leke yerleşme kanamasıdır muhtemelen. Benim de 7. gün lekelenmem oldu hatta kırmızı pembe arasıydı sonra bir daha hiç gelmedi. Bu arada idrar testinde çıkmazdı zaten boşuna üzüldün. benim 12. gün 125 çıktı sonraki gün sabah idrar testi yaptım o kadar silikti ki kan testimi yapmamış olsam ciddiye bile almazdım. Gününde kan testi yaptır idrarla hiç canını sıkma. Sabrın sonu selamet. Dua ile arkadaşım. :anneadayı::KK200:

Hamişler size sorum olacak transferden sonra akıntınız cok oldu mu kıvamı nasıldı
Hani diyoruz ya lekelenme tutunduguna dair işaret peki ya akıntı durumu nasıl oluyor merak ettim

X