2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hamişler size sorum olacak transferden sonra akıntınız cok oldu mu kıvamı nasıldı
Hani diyoruz ya lekelenme tutunduguna dair işaret peki ya akıntı durumu nasıl oluyor merak ettim
Valla ben sürekli progestan kullandım vajinal onun akıntısından anlayamadım akıntı durumunu.devamlı vardı ama ilaçtan mıydı bilemiyorum şuan.

Hamişler size sorum olacak transferden sonra akıntınız cok oldu mu kıvamı nasıldı
Hani diyoruz ya lekelenme tutunduguna dair işaret peki ya akıntı durumu nasıl oluyor merak ettim
Canım Selam, herhangi bir vajınal ilac almadıgım halde akıntı oluyor ben de hala ama cok fazla degil... Cogu arkadasimda da olmus, normal dediler.

Çok sağol canm..allahım sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin

A

aynen canım bende kendım adet olamıyorum. Bu ayda hormon ılacı verdı cok şükür bugün oldum yarınada randevu aldım. Hayırlısı artık. Sımdı sen nezaman gıdıceksın kontrole?
Adetin 4.günü e2 ölçtürüp doktorla telefonda görüşeceğiz canım 17.günü de kontrol var. Rahim kalınlığına bakıp karar verecek transfer için.

Iyi ozaman acaba ne kadar kullancaz yani adetin 2.gunu gel igneyi birakma dediler sonrasinda da yapcakmiyiz acaba
Bana bırakma dedi canım doktorum sadece dozunu adet olduğumda düşüreceğim. Bana 4.gün e2 baktır telefonda görüşelim dedi. 17.gün de usg ye çağırdı. Çankırıdayım ben ankara her zaman gidip gelmek sıkıntı oluyor diye çok fazla kontrole çağırmıyor doktor.

Ankara da hangi doktora gidiyorsunuz

Kizlar ya şimdi kontrol den çıktım yumurtalarim 19 ile 12m arasında yarın tekrar gel dedi duruma göre ya cmrtesi yada pzrtesi toplama olacak. Ya iyice canım sıkıldı bu duruma zatwn 8 tane yumurta var olgun olmazlarsa ise yararlarmi bilemedim.

Hiç canını sıkma kaliteli 1 2 tane olsn yine yeter. Sayısının çok olması ekstra avantaj değil ki. Rabbim yardımcn olsun. İnş herşy istediğin gibi yolunda gider

Kızlar lucrin iğneyi her gün aynı saatte mi oldunuz? Aynı saatte olmasa sıkıntı olur mu acaba?

son gunlere yaklaştıkça oyle oluyor.. il günler umutlu ortası kaygılı sonu kramsar üç aylar gibi oldu:)hiç de azalmasın allah büyük...booll boool dua
Kıs güldürdün
Valla oyle oldu
Tabi belirtiler o yonde hissettiriyor bakalım ilk defa yanılacak mıyım

Sagol canim herhalde bende devamli kullanirim bakalim bu arada dr bana lucrini ayni saatte vur dedi bende bir saat belirledim ve ilk ignemi oldum

Kıs güldürdün
Valla oyle oldu
Tabi belirtiler o yonde hissettiriyor bakalım ilk defa yanılacak mıyım
canım o iş belirtilere bakmıyor ben güya 6 haftalık gebeyim millet kusuyor ölüyor bende hafif bulnatı bi şi yok. ha transfer sonrası aynı anda bi arkadaşda oldu onun yüzlerce blirtisi vardı benim bitek adet gibi karnım ağrıyodu o iş allahın takdiri kafayı yorma beliritye dua et dua

Kızlar ben iyi hissetmiyorum umidim azaldı..
Hic oyle dusunme gunler yaklastikca stres yapiosun kendine bende ilk transferde oyledim cok agladim zirladim hic belirti yoktu teste bile aglaya aglaya gitmistim nasilsa olmucak diye oldu hamileydim ben sok ama kalbi durunca ikinci soku yasadim o ayri yani belirti olmayabilir canim sakin stres yapma bebisini uzme annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…