2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sanal transfer dedikleri Usg de katateri yerlestirerek izliyorlar ya canım o. Sanal dijital yani:)

Bana yapılmadı Can'ım..

İşallah canım ama merak ettiğim şey şu ki yumurta toplandiginda yumurtalarin ne kadar olması gerekiyor küçük kalanlar çöpe mi gidiyo
Can'ım benden 12 yumurta toplandı 7tane döllendi.2tanesi kaliteliydi.gerisi çöpe...kalitesiz döllenmişler bile atılıyor.onlar senin dışında Can'ım çok takıldın yumurtalara sen şakın takılma önemli olan döllenme şekli.

Hayırlı olsun Can'ım.. hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz..

Adetin birinci günü Estrofem başlayacağım günde üç kez. Tedavinin başından beri de inofolic kullanıyorum. Sen ne kullanıyorsun canım?
Ben bugün gıttım adetın 2 günüydü bu sefer farklı yoldan transferım olucak benım. Yumurta gelısımı gıbı uyarıcı ıyneye başladım bügüm. Yumurtalar gelısecek sonra catlatılacak ve hersey yolunda güderse transfer olucak. Vücut kendını doğal hamıle gıbı gorucekmıs. Bakalım neler olucak

Evet yaa bende zor batiriyorum igneyi kendime bende esime guvenemem yanlis yapar falan

nerde tedavi oluyorsun canım?

Anladım canım seninki doğal siklus olacak hayırlı olsun inşallah. Hepimiz güzel hayırlı haberler alalım

ay hadı bakalım arkadasım guzel haberlerını beklıyoruz..Allahım yanında olsun..Rabbım senı bebekle bebeklerle mukafatlandırsın..

Bence öyle. Bilseydim sorardım aslında. Sen sorabilirsin transfer ne zaman?
Ben daha iğnelerin 4. günündeyim canım bugün ilk kontrolüm var ,transfer tarihi ,opu tarihi filan hiç bişey belli değil daha, bir de ilk denemem heyecanlıyım sürekli araştırma içerisindeyim ben sorayım bugün aklıma gelirse

Allah tamamına erdirsin kız o zaman sürecin kolay ve rahat geçer inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…