2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bde bsi sorcam kizlar 2 tane transfer ettiler sms bi tanenin fotosunu verdiler ya. Neden

Pregnant35 Pregnant35 cnm nasılsın keseyi de gördün çok şükür sana bi şey danışmak istiyorum hafif ev işleri yapmakta sakınca var mıdır
Ben yapıyorum valla hızlı hareket etmeden hafif işler.hafta bir kadın geliyo ama yetmiyor işler bitmiyor.ama süpürge falan yapmıyorum süpürgem çok güçlü benim ondan kadın ayarladık her hafta pazar geliyo.ama çamaşır asıyorum ütü yapıyorum.yemek yapıyorum okadar da deil herhalde bütün gün otur otur vakitte geçmiyo..

Canim allah razı olsun. Daha iyim şimdi. İnsan zor kavuşunca çok pimpirikleniyo, bide hala inanamıyorum kız ondan heralde:)

Valla keseye gidince Dr hiç bişi istemedi benden. Pozitif çıkması iyi bişey demi canım bunda.
Benim arkadaştan kalp atışını duyduktan sonra istemiş doktor bende istiyor Zaman'ı bekliyorum.koyverdim artık hiç düşünmüycem kötü şeyler strese sokmuycam kendimi.doktor ne derse o?

Arkadaslar merhaba ben eylul 10 da tedavime basladim
Maalesef rezervim azaldigi 1 tanecik yum dollendi simdi 2. Deda ilac alicam mecburen havuz yapamaya calisiyoruz

Sizlee sanirim hep transfer asamasindasiniz acaba
ELİNDE 2 KUTU ORGALUTRAN 0.25 LİK ŞIRINGA OLAN VARMI ? Ucretiyle mesaj atar misiniz?
Biz hep sayılı aldık hastaneden bende hiç kalmadı ama olan var mı bilmiyorum..

Aynen canim am

Aynen canm ama benm 8gnu oluyo bde bana 2 dediler nye tek foto veriler ya kafam karisti
Tek foto ne demek?beyaz bi ışık gibi gorunuyor onu mu diyorsun?tek solisyonun içinde iki embriyo vardır ondan oyle gozukmustur
Benim üç embriyo transfer edildi iki tane ışık gibi gorunuyordu sorunca soylediler
Bende istedim vermediler..

Tek foto ne demek?beyaz bi ışık gibi gorunuyor onu mu diyorsun?tek solisyonun içinde iki embriyo vardır ondan oyle gozukmustur
Benim üç embriyo transfer edildi iki tane ışık gibi gorunuyordu sorunca soylediler
Can'ım embriyonun mikroskobik fotosunu veriyorlar ya o işte..

İyi akşamlar kızlar :) bayadır takip edemiyorum pozitif görenler hayırlı uğurlu olsun inşallah :KK66: benim de geçen ay toplandı yumurtalar 11embriyo donduruldu. Doğum kontrol ilacı bitiyor pazartesi. Salı lucrin iğneye başlıyorum. Aynı zamanda Estrofem kullanacağım. Çok heycanlııııı :KK66: var mı benim gibi olan :) birlikte geçirelim bu süreci :KK66:

Can'ım embriyonun mikroskobik fotosunu veriyorlar ya o işte..
Evet canm aradm sordum catlarfim. Hemen duzeltiyrm ayni solusyon icinde oldugu icin tek gbiymis ama 2yum bende 2si hastaneden bekliyo.

Valla bende bilmiyorum neden yapıldığını ama istedi işte vardır bi bildiği.. hiç bişey yaşamadım valla.hiç belirti falan arama çünkü hala belirtim yok..
Bana dedi bakalm ilaclari dogru kullanabliynmu yariyomi ona bakcaz dedi ay ne bliym anlamadm

Ay ayni gun ne guzl

Ne imde 5 ekim bugn oldu ama kalitrli dedi kac hucreli falab demedi 5.gun embriyosuydu bde agladm sen ck guzl anne olcaksn dedi ins ikisifr tutunur hepimizin. Yuzu gulsun ins
Ay ayni gun ne guzl

Ne imde 5 ekim bugn oldu ama kalitrli dedi kac hucreli falab demedi 5.gun embriyosuydu bde agladm sen ck guzl anne olcaksn dedi ins ikisifr tutunur hepimizin. Yuzu gulsun ins
Amin canim benim Bizimki de 3. gün embriyosu inşaallah tutunur,

X