2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

kızlar beni transfer öncesi bu kullandığım bantlar çok etkiledi hem şiştim hem duygusallaştım herşeye gözlerim doluyor hem de kasıklarım ağrıyor off böyle olan var mı aranızda?

Ben yapıyorum valla hızlı hareket etmeden hafif işler.hafta bir kadın geliyo ama yetmiyor işler bitmiyor.ama süpürge falan yapmıyorum süpürgem çok güçlü benim ondan kadın ayarladık her hafta pazar geliyo.ama çamaşır asıyorum ütü yapıyorum.yemek yapıyorum okadar da deil herhalde bütün gün otur otur vakitte geçmiyo..
Bende toz falan alıyorum çamaşır falan kalıyorum tabi de hani artık normal hayata dönebilir miyiz acaba dedim ağır kaldirmadan.aynen valla vakit geçmiyor

Bende toz falan alıyorum çamaşır falan kalıyorum tabi de hani artık normal hayata dönebilir miyiz acaba dedim ağır kaldirmadan.aynen valla vakit geçmiyor
Can'ım dün doktorum prensessin artık ağır iş yok dedi.onun dışında 5dk da yapıcağın işi 10dk da yapıcaksın yavaş yavaş dedi.öyle yani ama bizler normal gebelikler elde etmedik ilk 3 ay risk grubundayız ona göre hareket edicez artık..

Can'ım dün doktorum prensessin artık ağır iş yok dedi.onun dışında 5dk da yapıcağın işi 10dk da yapıcaksın yavaş yavaş dedi.öyle yani ama bizler normal gebelikler elde etmedik ilk 3 ay risk grubundayız ona göre hareket edicez artık..
Tm cnm tsk ederim ne yapalım bebis ler iyi olsun da varsın ev pislikten gecilmesin

İyi akşamlar kızlar :) bayadır takip edemiyorum pozitif görenler hayırlı uğurlu olsun inşallah :KK66: benim de geçen ay toplandı yumurtalar 11embriyo donduruldu. Doğum kontrol ilacı bitiyor pazartesi. Salı lucrin iğneye başlıyorum. Aynı zamanda Estrofem kullanacağım. Çok heycanlııııı :KK66: var mı benim gibi olan :) birlikte geçirelim bu süreci :KK66:
Hayirli olsun canim tedavin bende 4 gun sonra lucrine basliyorum dondurulmus tedavi sonucu iyi olur ins

O kadar heycanlidm ki gece uyudum mu bilmiyrm titreyerk yattm o catala hemsire heycan iyidr dedi pit dye koydulr heycandan baylcaktm doktor gonlundekini yapalm 2 tane koycam dedi sonra bas ucuma geldi yuzumu iki elinin arasina aldi dedi hersey guzl olcak sn ck iyi anne olcaksn basladm aglamaya nye agliysn dyolr blmiyrm ki dye basladm bu sefer gulmeye :KK12:sonra 1saat yattm anlatamam valla cisimi bile gidim gidim yapiyrm ya bsi olursa onlara dye agir cekim yuruyrm burda bri demisti tutmasa ble 12 gun anneym gercektende oyle rabbm hepimizin yzune gulsun cok heycanli bi o kdr endiseli :KK37::KK37:

ayy içim bir tuhaf oldu bile sen anlatırken. :KK36:
dediğin gibi çok heyecanlı ve aynı zamanda endişeli bir durumdur eminim ki.
ohoo ben şimdiden anayım ben ana diyorum dışarıda olsa bile yavrularım benden birer parçalar sonuçta o yüzden seni hiç tahmin edemiyorum o annelik duygusu nasıl ağır basıyordur.
dilerim sana sımsıkı tutunurlar minnakların ve dilerim sana söyledikleri gibi mükemmel bir anne olma şansını verirler.
Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah. AMİN. :dua:

Kızlar tek embriyo bırakılsa bile ikiz olabilir mi öyle bir imkan var mı ki açaba hiç duydunuz mu böyle bir şey

Aaa bunu ilk defa duydum ck ilginc rabbm hayrlisini versn ama o da buyuk supriz olur valla
Benim eşim tek embriyo konduğunda doktora söyledi artık ikiz olma ihtimali yok dimi dedi (kendisi çok ikiz istiyordu) doktorumuzda ihtimal sıfır deil bölünebilir dedi ama araştırmalarıma göre bu çok nadir görülüyormuş..

Kızlar benim iki gündür karnım belim ağrıyor, normaldir değil mi? Kaç gündür hiçbir şeyim yoktu, taktım kafama şimdi bunu. Bir de benim göğüslerim neredeyse hiç acımıyor. Siz de durumlar nasıl?

Değer çok yüksek olunca mı ikiz diyorlar burdaki kızlar hep öyle yazmış o yüzden aklıma takıldı sence ben bi daha kan vereyim mi 2 kere yaptım
Canım değerle çok alakası yok malesef ancak kalp atışında belli olur 2tane mi tek mi? Boşa deldirme ben deldirdim de noldu? Bide bence bu konuda çok heveslenme çok düşük ihtimal.allahın işi ama olmaz olmaz dememek lazım..

Kızlar benim iki gündür karnım belim ağrıyor, normaldir değil mi? Kaç gündür hiçbir şeyim yoktu, taktım kafama şimdi bunu. Bir de benim göğüslerim neredeyse hiç acımıyor. Siz de durumlar nasıl?
Can'ım artık hamilesin içinde bir can var belinin ağrıması normal.ayrıca benim kasık Ağrı'm dışında zerre belirtim yok o bünyeye göre değişirmiş.hamile olduğumu dahi unutuyorum bazen düşün.takılma bunlara bak keyfine..

X