2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Arkadaslar transfer gunu tek embriyosu olup hamile kalan var mi?benim 3.gun 8 7 5 4 hucreli 4 embriyom vardi.3.gun 8 hucreli olan blastokist yapmis 5.gune ulasmis.onu transfer ettiler.baska da yok.deneyimlerinizi benimle paylasir misiniz

Hayırlı cumalar kızlar, geçenlerde buraya yazmıştım, belki haturlayaniniz olur :KK66: nihayet abimgilde bugün transfer için gittiler, Dr U bekliyolarmis biri 8 biri 7 iki embriyo var suan ikiside transfer olacak inşaallah, 8 hücreli olan 1.ksliteymis diğeri de 2. Kalite ben çok anlamıyorum tabi. sizlere sormak istedim allahın izniyle tutar inşaallah, cuma nin yüzü suyu hurmetine, rabbim hepinize nasip etsin tüm ümmet i muhammede inşaallah :KK36:

Arkadaslar transfer gunu tek embriyosu olup hamile kalan var mi?benim 3.gun 8 7 5 4 hucreli 4 embriyom vardi.3.gun 8 hucreli olan blastokist yapmis 5.gune ulasmis.onu transfer ettiler.baska da yok.deneyimlerinizi benimle paylasir misiniz
Can'ım benim 3.gün tek embriyo transferiydi. Onlar hiç önemli deil dert etme allah verince oluyor.

Hayırlı cumalar kızlar, geçenlerde buraya yazmıştım, belki haturlayaniniz olur :KK66: nihayet abimgilde bugün transfer için gittiler, Dr U bekliyolarmis biri 8 biri 7 iki embriyo var suan ikiside transfer olacak inşaallah, 8 hücreli olan 1.ksliteymis diğeri de 2. Kalite ben çok anlamıyorum tabi. sizlere sormak istedim allahın izniyle tutar inşaallah, cuma nin yüzü suyu hurmetine, rabbim hepinize nasip etsin tüm ümmet i muhammede inşaallah :KK36:
Benim 8hücreli bitince kalite tekti tuttu Allah'ın izniyle.. inşallah hayırlı haberlerini de verirsin Can'ım..

Y yaasemintt canim kendini strese sokma kuzunu düşün hersey yolunda insallah kendi druna git gonlunu ferah tut
Canim allah razı olsun. Daha iyim şimdi. İnsan zor kavuşunca çok pimpirikleniyo, bide hala inanamıyorum kız ondan heralde:)
Ben yaptırdım..zaten doktorlar gebelık oldugu zaman ıstıyorlar..benım pozıtıf cıkktı ..
Valla keseye gidince Dr hiç bişi istemedi benden. Pozitif çıkması iyi bişey demi canım bunda.

Kızlar bizim transfer olmuş Dr hersey gayet iyi demiş 4 gün yat dinlen sonra rutin hayatına donebilirsin demiş. bende ananas ve kabak çekirdeği yemesini söyledim (burda sizden duyduklarim bunlar ) başka varmıdır iyi gelebilecek bişey.
Test günude 5 ekimmis, buarada

X