2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ben günde bir kahve içiyorum ya..çok zarar verir mi?
Valla canm icme normal genelklerde oneriyrz ama sizin gbi zor gebelklerde risk demisti doktor icmiyrm bu arada e2 p4 testi istemisti eger hersey normlae transfer tarho vercek ya doktor smdi kan testi yaptrdm progestan 6gbi cikarmis baska yere gonderiylrms ben isrr ettm 4gbi vermeye caliscaklar randevumde 5de hemde karsida hemsireyi aradm bana whatsp yoluyla yollarsn dedi byle bi telas yaptm o ara ama ck rahatm nedendr blinmez medikalparkta yaptrmadm cnku doktor ck pahali brda dedi 200tl mis ben 50ye yaptrdm

Ben günde bir kahve içiyorum ya..çok zarar verir mi?
Canım kahve bende cok seviyorum oyuzden cok arastirdim. Bebegin kalp atışını çok hizlandirdigini duymustum. Bide yetiskinlerin vucudunda kafein yıkımını azaltan metabolizma bebekte ve plesantata olmiyomus. Oyuzden ictiginiz sekilde bebege ulasiyor ve plesantanin akışını %25 azaltiyomus. Ve bununla birlikte gelisim geriligi goruluyormus. Bazı kaynaklar hic icmeyin ysziyo bazilari ise 200 mg icebilirsiniz yaziyo. Ama bende 9 aycık sabret bebegin için

Gunaydin arkadaslar.8;7;5;4 hucreli 4 embriyom var.bugun 3.gun.4 hucreli olan dunden beri gelisim gostermemis.orta kalitelilermis.5.gune gidememe riski yuzunden transferim bugun olacak.degerlendirir misiniz?

Gunaydin arkadaslar.8;7;5;4 hucreli 4 embriyom var.bugun 3.gun.4 hucreli olan dunden beri gelisim gostermemis.orta kalitelilermis.5.gune gidememe riski yuzunden transferim bugun olacak.degerlendirir misiniz?
Canım hayırlı olsun embriyo az olunca riske atmamak için bekletmiyorlar.
Benimde 3 embriyom var hepsi bugun transfer edilecek inşallah.2. Gün dondurulmuştu.4 hücreliler.bir tane iyi kalite diğerleri ortaymış.
Allah ol dedikten sonra olur canım
İnşallah bebişlerimiz sıkı sıkı tutunur

Kızlar saat 2 de merkeze çağırdılar beni.
Dualarınızı eksik etmeyin.bi ayetel kürsi okursanız cok sevinirim Allah razı olsun şimdiden

Benimde 3 embriyom var hepsi bugun transfer edilecek inşallah.2. Gün dondurulmuştu.4 hücreliler.bir tane iyi kalite diğerleri ortaymış.

Dualarınızı eksik etmeyin.bi ayetel kürsi okursanız cok sevinirim Allah razı olsun şimdiden
allah yardımcın olsun canım. ben dr transfer ederken rabbi hebli mines salihin dedim tavsiye edilir.

Benim dondurmadilar yaa..dun 2 tanesi 5 hucreliydi..neyse vardir bir hayir.allahim ikimizi de sevindirsin..mucadele eden herkesi sevindirsin ins hayirla ve saglikla

Ben hemen okudum canm hayrlisiyla bebislerin tutunsun birakmasn sakn seni sizde bana edin su sonuclarm 4de kadr ciksin hersy normal olsnda transfer tarhi verilsin ins

3-4 gibi gidicem kuzum daha. Haber ederim. Sen nasılsın toparladın mi az?
Ay hadi bekliyorum sabahtan beri topic topic geziyorum birsey yazmissindir diye :halay:toparlandim canim arada kasiklarimda agri oluyo birde cumartesi kanama hic olmamisti pazar gunu dugune gittim kanamam tekrar basladi kesilir herhalde artik
Iyi haberlerle don insallah:KK15:

Valla canm icme normal genelklerde oneriyrz ama sizin gbi zor gebelklerde risk demisti doktor icmiyrm bu arada e2 p4 testi istemisti eger hersey normlae transfer tarho vercek ya doktor smdi kan testi yaptrdm progestan 6gbi cikarmis baska yere gonderiylrms ben isrr ettm 4gbi vermeye caliscaklar randevumde 5de hemde karsida hemsireyi aradm bana whatsp yoluyla yollarsn dedi byle bi telas yaptm o ara ama ck rahatm nedendr blinmez medikalparkta yaptrmadm cnku doktor ck pahali brda dedi 200tl mis ben 50ye yaptrdm
Bende geçen bi özel hastanede e2 progesteron ve tsh yaptırdım.45 tl tuttu.. transfer olduğum hastanede sadece bhcg 95 tl düşün..

Benimde aynısı olmustu 3.güne kaliteli 2 tane kalınca 5güne gidilmedi 3.gün transfer edildi.1 tanede donduruldu..

X