2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Cnm sen sormştn galiba kan sulandırıcı iğneyi sağlık ocağında aile hekimine yazdır mutlaka. Benide başta ne hastanem nede eczane uyarmadı 250 tl falan ödemiştim. Oksapar yada clexan hangisini kullanıyorsan artk. Yazdırdıktan sonra çok cüzzi rakamlar ödedim hep. Yazmadan geçmiyim dedim. Para ödeme boşuna sakın.
Çok saol Can'ım hatta iki günlük clexan kaldı.yazdırıcam pazartesi mutlaka.

Testten 12gün sonraya çağırdı.
Duyarsın Can'ım ozaman merak etme .. Kalp atısı 6 haftalıkken duyulmaya başlıyor .. Estrofem dıye ılac kullandın mı .. Kullandığın gunu 1.gun olarak hesapla .. Kac haftalık olduğuna bak .. Ozaman bana 6 hafta 4 günlük dedıgınde hesaplamıştım estrofem kullanmaya başladığım ilk gun cıkmışti

Duyarsın Can'ım ozaman merak etme .. Kalp atısı 6 haftalıkken duyulmaya başlıyor .. Estrofem dıye ılac kullandın mı .. Kullandığın gunu 1.gun olarak hesapla .. Kac haftalık olduğuna bak .. Ozaman bana 6 hafta 4 günlük dedıgınde hesaplamıştım estrofem kullanmaya başladığım ilk gun cıkmışti
Hımm tamam.. hemen bakıyorum..

Hadi inşallah ya bikerede kurtulalım.ayrıca randevu günüm evlilik yıldönümümüz duyarsak Harika olur bizim için..
Ay ne guzel ya .. Cok guzel bır Hedıye sıze .. Benım de test gunum evlıllık yıl dönümümdü.. O da bize Hedıye olmustu.. Rabbım guzel anlar yasatsın ınsallah eşimde gelmişti benle keseyi ve kalp atışını duyduğumuzda cok kötü olmustuk o ağladı ben ağladım .. Hayatımın en guzel dakıkalarıydı..

Ay ne guzel ya .. Cok guzel bır Hedıye sıze .. Benım de test gunum evlıllık yıl dönümümdü.. O da bize Hedıye olmustu.. Rabbım guzel anlar yasatsın ınsallah eşimde gelmişti benle keseyi ve kalp atışını duyduğumuzda cok kötü olmustuk o ağladı ben ağladım .. Hayatımın en guzel dakıkalarıydı..
Ayyy Harika bi an olmalı.inşallah herşey yolunda olur ogün de bizde siz gibi sevinç gözyaşları dökeriz..

Aaaa 3 eylul se transfer tarihin tahmin ettigim kisi degilsin ben 27 agustosda transfer oldum o sirada bi arkadas opu olmusdu vakfikebirli bayburtda ogretmen o sanmistim seni. Insallah hepimiz hayirli sonuclar aliriz peki son bi sey sorucam hic belirtin ve buradaki diger hamile sorayim hic belirtiniz var mi bende tik yok korkuyom neden olmuyor diye:KK43:
Hiç belirtim yok benim de. Çok nadir belim ağrıyor. Goguslerim sismedi acimiyor. Demek ki herkeste belirti olmuyor. Sıcak basıyor beni bak bu belirti olabilir bir de ayaklarım üşüyor.

Hiç belirtim yok benim de. Çok nadir belim ağrıyor. Goguslerim sismedi acimiyor. Demek ki herkeste belirti olmuyor. Sıcak basıyor beni bak bu belirti olabilir bir de ayaklarım üşüyor.
Bende de yok hiç ya..bende ondan akşam bidaha kana baktırdım.. bişey mi oldu dedim?

Kızlar merhaba
Gonal f kullanırken dikkat etmemiz gereken bişey var mı? Anldığım kadarıyla daha bi sürü çeşit ve adet iğne beni bekliyor korktum valla

X