2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar merhaba
Gonal f kullanırken dikkat etmemiz gereken bişey var mı? Anldığım kadarıyla daha bi sürü çeşit ve adet iğne beni bekliyor korktum valla
Valla bana doktorum ck agir kaldirmalardan hoplayip ziplamadn uzak dur bide kahveden uzak dur bunlar yumurta kalitesini etkiliyo demisti canm ben hala icmem kahve dkkt ediyrm

Merhaba kızlarrr bana bi akıl verin lütfennn yarn inş transferim olcak. Yalnız sorum şu. Transfer sonrası wc ye gitmek yada sıkmak zararlı???en az 2 lt su içecekmişim çnkü. Eve gelmek için 2.5 -3 saat yolculuk yapıcam zararlımı??? Çok korkuyorummmm benn . Arabann koltuğunu yatrsam gelsem sorun olurmuki

Hayırlı olsun benimde yarın transferim var inş
Transferden yarım saat sonra wcye kaldırıyor hemşireler yada altına sürgü isteyebilirsin

Ben on koltuğu yatirmistim arka çok sallıyor du canım fikir olsun

Transferden yarım saat sonra wcye kaldırıyor hemşireler yada altına sürgü isteyebilirsin
Canm sende iyi haberler alırsın inşallah... rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Tek sorun ben aşırı utanıorum sürgü dediğin şeyi isterken bile çekinirim

Canim benim bu üçüncü tedavimdi. Hiic dikkat etmedim bu kez ağırlık ve kabızlık dışında. İdrar da da doktorum transfer den önce yarısını bosaltmisti. Wc ye kadar rahat ettim baya onla. Sen benim gibi de rahat olma tabi de her şey nasip kısmet valla...

Can'ım ben baya sıkışık girdim transfere 20dk yattım.sonra kalktım WC'ye gittim.sonra giyindim arabanım ön koltuğunda laylaylom yaparak 45dk yol geldim.hiç sıkma canını.rahat ol.wc falan zarar vermez.çok kafana takıyorsan eğer bebek sondası da taktırabilirsin ben istemedim.ama taktıralar var.

Kız vallahi biz senle vurdumduymazlıktan tutturduk bu bebişleri...

Bebek sondası ne
Tatlım k bakma bilmediğimden soruorum

Valla bana doktorum ck agir kaldirmalardan hoplayip ziplamadn uzak dur bide kahveden uzak dur bunlar yumurta kalitesini etkiliyo demisti canm ben hala icmem kahve dkkt ediyrm
Hımm ben kahveyi çok seviyorum günde 1 türk kahvesi içiyorum. Bu durumda içmesem iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…