2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlaaaarrrrr elim ayağım buz kesti inanmiyorum suan hayal degilsr eğer az önce teste baktım is yerinde spot ışıklar yaniyodu boyle cok ama cok silik bi cizgi vardi ama diger 8 testimde hic boyle bisey yoktu.
Ay insallah allahimmm sen tek cizgi diyince cok uzulmus bisey yazmak icimden gelmemisti hadi kanda ciksinda halay cekelim

Ay insallah allahimmm sen tek cizgi diyince cok uzulmus bisey yazmak icimden gelmemisti hadi kanda ciksinda halay cekelim
Kizlar okadar test yaptim hicbirinde yoktu. Wc cok karanlikti avm de gormemis olmam cok normal. Eve gidip incelicem. Sabah erkenden kan vercem

evet üstelik 3 tane 3.gün kaliteli embriyo transfer ettiler elde var sıfır.
Canim ya hemen hemen ayni durumdaymisiz benimde 2 tane en iyi kalite dedikleri doktorun tamam oldu bu is dedigi transfer tutmadi yani 1 tanesidemi tutmaz degilmi insan sasiriyor

Kizlaaaarrrrr elim ayağım buz kesti inanmiyorum suan hayal degilsr eğer az önce teste baktım is yerinde spot ışıklar yaniyodu boyle cok ama cok silik bi cizgi vardi ama diger 8 testimde hic boyle bisey yoktu.
Kızım dedik sana belki geç tutunmadır.. Az rahat ol,ama testlerin içinde ilk 15 dk dan sonraki sonuçlar yanıltıcıdır diyor. Sen test yap ışığa tut bak bikaç dk.çünkü benimde hemen çıkmıyordu sadece ışık altında gözüken hafif bi çizgi vardı.2-3 dk sonra biraz daha belirginleşiyordu.

Sabah yapcm hastaneye gitmeden once. Ya ben 1.5 yil sonunda gordum ya bu bile icimi yeşertti

evet üstelik 3 tane 3.gün kaliteli embriyo transfer ettiler elde var sıfır.

Canim ya hemen hemen ayni durumdaymisiz benimde 2 tane en iyi kalite dedikleri doktorun tamam oldu bu is dedigi transfer tutmadi yani 1 tanesidemi tutmaz degilmi insan sasiriyor
Kızlar bunlar sebeb deil bazı şeyler tıbbı aşıyor. Rabbimin bileceği iş.farketmez Nasıl embriyo olduğu rabbim yazdıysa olcak.hiç düşünmeyin o tarafını bence. Yıpratmayın kendinizi olacaksa oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…