2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Benimde yarin test günüm ama erkenden gitmiycem galiba bıraz umutsuzum,sadece sonucu öğrenmek ve rahatlamak istiyorum.,

Bayanlar sonucum cikmis 10. Gun sonucum 67
Yani bende hamileyim Allah butun isteyenleri tez vakitte bebislerine kavustursun ve Allah hepimize saglikla huzurla kucagumiza almayi nasip etsin.
Benim 4 aylikken karnimda kalbi duran bir melek gecmisim var. O sebeple biraz korkularim var. Allah insallah hayirlisiyla tamamina erdirmemizi nasip etsin

Yani bende hamileyim Allah butun isteyenleri tez vakitte bebislerine kavustursun ve Allah hepimize saglikla huzurla kucagumiza almayi nasip etsin.
Benim 4 aylikken karnimda kalbi duran bir melek gecmisim var. O sebeple biraz korkularim var. Allah insallah hayirlisiyla tamamina erdirmemizi nasip etsin
Canım tebrik ederim Saglıcakla kucagına alırsın inşallah cok sevindim darısı basımıza

Kızlar belirti aramayın bence drum gebelik belirtisi 6. Haftada baslar transfer den sonrakiler hormon ilaclarından kaynaklanıyor diyor

Bu arada birazda tirsiyorum dr um aslinda test icin cuma gununu 12. Gunu soylemisti. Ona soyleyemem tabii. Insallah bi terslik cikmaz

Hayrlı olsun arkadşım çok sevindm:)

Valla soyle soyleyeyim transferim pazar ogleden sonra yapildi ben pazartesi ise gittim. Sadece agir kaldirmamaya ozen gosterdim. Ozellikle yaptigim tek sey ilk 15 gun transfere kadar olan surecte cok inandim. Hic olmayacagini dusunmedim. Dr la hersirelerle hep olacak diye konustum. Hep evrene olumlu mesaj gonderdim. Bu arada inanilmaz stresli bir isim var bugun dahi eve donerken sinirden ellerim titriyordu

Hadi hayırli olsun canim..Allah tamamina erdirsin ..

Valla canim ben bugun ilk defa kendime yaptim.sizlerden nekadar acidigini duyunca odum kopmustu valla.ama hicte acimadi ya.ben kalcadan vurdum.vururkenmi aciyor yoksa sonradanmi.gerci bugun ilk igneydi ondanmi acaba
Sen yarın olsun gör agriyi:)

Y yaasemintt canim pozitiflerinin sonucunu insallah yarin taclandiracaksin guzel haberlerini bekliyoruz:)
Ay inşallah arkadaşım. Şöyle üç haneli bi değer çıksa ne rahatlatır beni :)

Canim hayırlı olsun. Sağlıkla devam etsin. Ayrıca unut o kötü şeyleri. Bende çok korkuyorum ama üzerine ugramamaya çalışıyorum...

Demekki hersey nasip aksama kadar yatmak la alakası yok Allah kucağına almayi nasip etsin :anne:
Benim dr um transferden sonra sadece yarim saat yatirdi. Ve banada dediki yatman cok onemli degil sadece ilk yarim saat yatiriyoruz cunku transfer sirasinda belli bir ivmeleri oluyor. O hizla tuplere kaacmasinlar diye yarim saat yatiriyoruz dedi.

Zumba000 belirtilerin varmı acaba umutsuz olma Rabbim versin yeter ki olmayan olur:emir_bebek: hersey morel:anneadayı:
Canim kasiklarimda arada hafif sızı gibi bilşiyler oluyor ama ilaçlardan diye düşünüyorum..akinti falanda yok..sadece biraz bir ağirlik var üzerimde Ama oda ilaçlardan diye düşünüyorum..ilaçlar o kadar kandirıyorki ne belirti ne değil anlayamiyorum..neyseki yarin belli olacak.. :)

Cok şükür canım valla ohh be diyerek okuyorum mesajlari nerde oldugumu umuraamadan gülümseyerek soyluyorum bide :)

X