2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yettim gari...geldim canim.gun saymalar basladi.4 taneden 3 tane kalmis.bi tane cok iyi kalite tranfer etti.2 tanesini dondurdu.ne diller doktum iki transfer edin diye ama yok kabul ettiremedim malesef.valla bu bile mucize benim gibi rezerv dusuugunde bu kadar kalite ve dondurmaya kalmasi sevindirici bisey.ne diyelim artik hakkimizda hayirlisi..
Gözün aydın canimmm. Beklemesi en zoru zaman gecmiyo :KK43:((

Kızlar bana bi yardım edin. İdrar testlerim pozitif çok şükür. Yarını bekliyorum sabırla güzel bi değer çıksın diye ama; gogsumun birinden sikinca süt geliyor :KK43: normalde gebeliğin 20. Haftasından sonra gelirmiş ya. Böyle olunca da prolaktin im yüksek diyorum kendi kendime. Prolaktin yüksekliği de gebeliği engeller ya. Kafam karman corman :KK43:
Allah bi gebiş daha forum coştu.. gözün aydin canim..

Yettim gari...geldim canim.gun saymalar basladi.4 taneden 3 tane kalmis.bi tane cok iyi kalite tranfer etti.2 tanesini dondurdu.ne diller doktum iki transfer edin diye ama yok kabul ettiremedim malesef.valla bu bile mucize benim gibi rezerv dusuugunde bu kadar kalite ve dondurmaya kalmasi sevindirici bisey.ne diyelim artik hakkimizda hayirlisi..
Maşallah canim.. hadi hayirli olsun.. insallah pozitifleri görürsün sende..

tosun788 tosun788 hadi gözün aydın arkadaşım çok sevindim. Bekleyen embriyo olmasi da çok rahatlatiyo insanı. İnşallah bu tutar da onlar bi süre kardeşliği bekler :)

Kafanı böyle şeylerle bulandırma cnm ya iyi düşün bak yarın kan verecen pozitif olacak inş kaçıncı günün bugün
Insallah ben bu 6 gun once olan testlerden aldim ilk ne zaman yapsam ki.. yarin 8.gun erken mi olur?
Bende de var o testlerden bense yapmayı düşünüyorum benim tahlil günüm e 5 gün var yarın yapsam mı ki

Kızlar test gününüzden önce yapmayın şu idrar testlerini lütfen, gözünüzü seveyim... Azıcık sabır :super: Bu kadar dayandınız, devamını da getirin.

X