2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Tutanlardan cwp almak lazım benim yarın 4.gunum bakalım hayırlısı

Amin İnşaAllah cümlemizle birlikte canım.

4. Kez yaptık beta hcg yi 932 çıktı inşallah bi sorun olmaz, malum endişeler çok oluyor dış gebelik vs. Kalp atısı duyana kadar rahat etmeyecez sanırım

G Gulsumiklima B benim bebisim canım o arkadaşlarla görüşmek hatta konuşmak çok zor.Ben asosyal oldum bundan dolayı kendimi içime kapattım.İstemiyorum arkadaşım istemiyorum ne konuşmak nede görüşmek.Onlar dertleri artık 2. 3.yü yapmak.''Bakalım bizde 3.yü istiyoruz karar veremedim ne zaman olsun diye''.Kızlar millet tarihine karar veremiyor ya.Tabi kıyaslamaz mısın.Güleceksiniz ama ben artık kendimi ''şu kedi kadar bile olmadın''diyerek kıyaslıyorum yavrulu yada gebe kedi görünce

16 yumurta toplandı 14 ü olgundu 10 tanesi döllendi 5. Güne 4 tane embiryomuz kaldı 1 tane transfer edildi 1 eylülden beri kan testini 2 günde bir tekrarlıyorum

Bu iyiymiş.Ama arada buda lazım yarın toparlarız korkma cicim

Peki transferinde zorlu mu gecti
Aşılama da ince katater kullanıldıgını duymuştum niye öyle olduki drun birsey dedi mi

bende kendine söylemiyorum o hamikekeri gördükçe hani ceket atiyolarmis bunlar kaliyorlarmis ya ben kocoma bugün mont kaban ne varsa at diyorum.adamcagizimda bakiyo öyle benim kari kafayı yedi diye.

Ayy bu aksam burasi cok karamsar oldu valla.kizlar kendinize gelin bi silkelenin ya.hicbiseyin sonu degil.sagligimiz yerinde oldugu surece hersey olur.bizimde onumuzde gorecegimiz guzel gunler vardir elbet.rabbim ne demis basiniza gelen her serde bir hayir her hayirda bi ser vardir bunu siz bilemezsiniz.o yuzden biz sadece sabretmeyi bilelim.

Peki transferinde zorlu mu gecti
Aşılama da ince katater kullanıldıgını duymuştum niye öyle olduki drun birsey dedi mi
Canım bende chip(çip) yöntemi yapıldı.Doktora anlatınca nadir kişilerde vücut böyle tepki verirmiş.Dedim inledim inledim hatta gözlerimden acıdan hep yaş geldi.Korkmayın herkes de olmuyor beni buldu işte.Takılırken hiç bir şey hissetmedim ne zaman yarım saat geçti ölüyorum sandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…