2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım benim benim kardeşim var benle yaşıt ama evlenmedi bile.Uyarıyorum ama anlamıyor,bazen keşke önceden uyarılsaydım diyorum ''30 da 35 te istersem oda öyle yaparım'' derdim.Hiç isteyeceğimi düşünmezdi''okadar kimsesiz çocuk var ne gerek var çocuk yapmaya'' derdim.Hadi bakalım yap bakalım.İnsan kendi çocuğu da olsun istiyormuş hayat öğretti.Biliyormusun çocuğu olmayıp tedaviye gidenlere ne kızardım salak bunlar derdim ,olmuyorsa ne güzel işte kafanı dinliyorsun derdi.Bendeki kafaya bak.Ben kendimi tek sanıyordum bu kalp çarpıntısı konusunda,kardiyologa bile göründüm sorun yok yani anlayacağın bizim sorun psikolojik.Bu yüzden hatta meditasyon videoları var hatta kadın konuşuyor ''sım sıcacık bir güneşin altındası....'diye onları dinledim sakinleşeyim diye.Sonuç eh işte .Bendede bebekle başladı bu durum.İnşallah çocuk sahibi olmayı engellemiyordur soracam ama doktora

Hadi ya herkes mi böyle acaba tutanlarda böylemiydi.Öyleyse içim biraz daha rahatlar,en azından kendimi suçlamam.
Tutanlardan cwp almak lazım benim yarın 4.gunum bakalım hayırlısı

çok haklısın aynı zamanda hamile kaldığım arkadaşlarının haberini alınca kendinle kiyasliyorsun benimkide su kadarlik olcakti bende cinsiyetini ogrencektim hep o kaybettiğim yavrun aklında. allah yardımcımız olsun tez vakitte bütün isteyenlere bizlerde sağlıkla kucagimiza alacagimuz evlatlar nasip etsin.
Amin İnşaAllah cümlemizle birlikte canım.

4. Kez yaptık beta hcg yi 932 çıktı inşallah bi sorun olmaz, malum endişeler çok oluyor dış gebelik vs. Kalp atısı duyana kadar rahat etmeyecez sanırım

G Gulsumiklima B benim bebisim canım o arkadaşlarla görüşmek hatta konuşmak çok zor.Ben asosyal oldum bundan dolayı kendimi içime kapattım.İstemiyorum arkadaşım istemiyorum ne konuşmak nede görüşmek.Onlar dertleri artık 2. 3.yü yapmak.''Bakalım bizde 3.yü istiyoruz karar veremedim ne zaman olsun diye''.Kızlar millet tarihine karar veremiyor ya.Tabi kıyaslamaz mısın.Güleceksiniz ama ben artık kendimi ''şu kedi kadar bile olmadın''diyerek kıyaslıyorum yavrulu yada gebe kedi görünce:KK70:

16 yumurta toplandı 14 ü olgundu 10 tanesi döllendi 5. Güne 4 tane embiryomuz kaldı 1 tane transfer edildi 1 eylülden beri kan testini 2 günde bir tekrarlıyorum

Kizlar toplayin kendinizi pozitif olun lutfen.. bu stres bize zarar kimseye degil.. koyverin gitsin.. biz halay ekibi kuralim hadi ne demis unlu düşünür Mahmut Tuncer 'mantik sizi a noktasindan b noktasina götürür. Halay ise heryere' lilililili :halay::halay::halay::halay::halay::halay:
Bu iyiymiş:KK70::KK70::KK70::KK70:.Ama arada buda lazım yarın toparlarız korkma cicim:KK68:

o kadar güzel yazmışsın ki diyecek tek kelime bulamadım.Bende böyle karar alıyorum ama ne ara o noktaya geliyorum anlamıyorum özellikle 7.8. günden sonra içime bir şey kaçıyor sanki.Bu arada tekrar tekrar geçmiş olsun canım.Zaten burada bazı arkadaşların günde 3er iğne aldığını duyuyorum ve Allahım ne zor ben günde çoğunlukla tek iğneyle kahroldum.Çok güçlü kadınlarsınız.Benim aşılamalarım korkuçtu evde gün boyu inlemiştim acıdan.Tuvalete 2 gün emekleyerek gitmiştim.
Peki transferinde zorlu mu gecti
Aşılama da ince katater kullanıldıgını duymuştum niye öyle olduki drun birsey dedi mi

G Gulsumiklima B benim bebisim canım o arkadaşlarla görüşmek hatta konuşmak çok zor.Ben asosyal oldum bundan dolayı kendimi içime kapattım.İstemiyorum arkadaşım istemiyorum ne konuşmak nede görüşmek.Onlar dertleri artık 2. 3.yü yapmak.''Bakalım bizde 3.yü istiyoruz karar veremedim ne zaman olsun diye''.Kızlar millet tarihine karar veremiyor ya.Tabi kıyaslamaz mısın.Güleceksiniz ama ben artık kendimi ''şu kedi kadar bile olmadın''diyerek kıyaslıyorum yavrulu yada gebe kedi görünce:KK70:
bende kendine söylemiyorum o hamikekeri gördükçe hani ceket atiyolarmis bunlar kaliyorlarmis ya ben kocoma bugün mont kaban ne varsa at diyorum.adamcagizimda bakiyo öyle benim kari kafayı yedi diye.

Ayy bu aksam burasi cok karamsar oldu valla.kizlar kendinize gelin bi silkelenin ya.hicbiseyin sonu degil.sagligimiz yerinde oldugu surece hersey olur.bizimde onumuzde gorecegimiz guzel gunler vardir elbet.rabbim ne demis basiniza gelen her serde bir hayir her hayirda bi ser vardir bunu siz bilemezsiniz.o yuzden biz sadece sabretmeyi bilelim.

Peki transferinde zorlu mu gecti
Aşılama da ince katater kullanıldıgını duymuştum niye öyle olduki drun birsey dedi mi
Canım bende chip(çip) yöntemi yapıldı.Doktora anlatınca nadir kişilerde vücut böyle tepki verirmiş.Dedim inledim inledim hatta gözlerimden acıdan hep yaş geldi.Korkmayın herkes de olmuyor beni buldu işte.Takılırken hiç bir şey hissetmedim ne zaman yarım saat geçti ölüyorum sandım.

X