2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar adetinizin gelmesi için yaptığınız doğal bişey var mı? Adetim gelmeyeli nerdeyse tam 2 hafta olcak. Hamile değilim, kistte yok, kadın dr ilaç da vermedi bazı dönemlerde kafunların hormon dengeleri sapıtabiliyormuş.. 2 hafta ya kadar gelmezse öyle ilaç yazcak.. Bende bu yüzden tedavime başlayamıyorum.. Unutmadan istanbul yada ankarada bir tüp merkezinden randevu ne kadar sürede alınıyor.. Eşim nümüzdeki ay için türkiyeye bilet aldı.. Biraz kafamızı dinlicez.. 2 haftalık süre içinde tüp bebek merkeziyle görüşebilirmiyiz..
Tatlım kekik çayı... bi tutam kekik bi kupa suya demle. Rabbim hakkınızda hayırlısını versin

gaziliii gaziliii mavimli mavimli , kızlar bende haberler iyi değil üç embriyom vardı emriyolog ikisi 1. Kalite bir orta demişti
Bugun drum sadece biri kaliteli dedi diğerleri ortaymış üçünüde transfer edecekmiş
Birde benim yum kalitem ortaymış çikolata kistinden dolayı etkileniyormuş kalitesi
Stoplazması granül dedi nedemekse artık
Transfer günü çözdürülecekmiş.
Estrofem 3 tablet günde diğer vitaminlere devam
Moralim yine bozuldu ama Allahın mucizeleri sonsuz
Birde 2. Gün embriyosu diye takılma nasip bu işler dua et dedi blast hastalarımda tutmayıp 2de tutanlar olabiliyor dedi

ZehreNur ZehreNur Canim benim yaa..
Üzülme dur bi transferin olsun bakalim doktorun dogru demis ne 5. Gun embriyolari var transfer ediliyo ama tutmuyo.. eger Allah sana bu sefer nasip edecekse her türlü olacak zaten.. Allah saglik versin imkan versin herseyin caresi var üzülme...

Canım bende ilk kontrole gittim e2 pro normal cıktı.ayın 17 sinde kontrole cagırdı.
Transfer muhtemelen 20,21 gunde yapılabilir dedi bunu dr yardımcısı soyledi.
2. Tahlile gore gün verecek banada
Estrofem sen kac tane içeceksin
Bana 3 tane verdi
O zaman sen ben mavimlii dondurulmuş transfer tedavisine basladık başka var mı kızlar
Ben varım canım ama benim kasımı bulacak. şimdi opudan sonra adet olmaya başladım aynı zamanda yasmine de başladım yasmin bitince daily enjeksiyon diye bir iğneye ve estrofeme başlıyorum. Sonra adet ve kontrol olacak 17.gün de usg var sonra doktor karar verecek ne zaman olacağına. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün negatifleri görünce çok üzülüyorum ;( Rabbim kat kat mükafatını versin inşallah

Yok canm zaten tek embriyom var rezervm az 4 yumurta toplandı 1i boş çıktı biri döllendi.. İnşallah kalan biri de bizim olur
olur inşallah neden olmasın? benim bu sefer 4 toplanmıştı üçü donduruldu. ilk denemede sadece bir taneydi 2. kalite o kaldı bekliyor transfer etmedik onu. rezervim az benim de.

ben tüpümün alınmasını istemiyorum. transfer yapsalar öylece şansım ne olur acaba dersin? :KK43:

Kenarda dondurulmusun varsa tupunu aldirmadan bi transfer dene derim ben cunku bu sivi birikimiyle hamile kalanda var canim.. benimde sol tupde sivi olabilir demisti yucel bey cunku tup kivrimli hafif sis gibi gozukuyo ama semra hanim yok dedi.. hsg de de yok yaziyor zaten.. ama senin ultrasonda da gozukuyomus sivi eger ulttasonda da gozukuyosa genelde tupu almayi tercih ediyolar..ben o zaman arastirmistim okumustum..

Kenarda dondurulmusun varsa tupunu aldirmadan bi transfer dene derim ben cunku bu sivi birikimiyle hamile kalanda var canim.. benimde sol tupde sivi olabilir demisti yucel bey cunku tup kivrimli hafif sis gibi gozukuyo ama semra hanim yok dedi.. hsg de de yok yaziyor zaten.. ama senin ultrasonda da gozukuyomus sivi eger ulttasonda da gozukuyosa genelde tupu almayi tercih ediyolar..ben o zaman arastirmistim okumustum..

Var var canım bende gordum zaten. Bugun son kontrolum vardı konustum eger birden fazla kaliteli embriyom olursa biriyle sansımızı ekim sonunda deneyecegiz tutarsa ne ala tutmazsa tup ya baglanacak ya alınacak. Persembe opum var.

X