2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hiç bilmiyorum ki canım forumdan bi kac iyi yorum okumustum ama bana cok uzak oldugu için hiç arastırmadım.anadolu yakasında oldugum için umutu tercih ettim drumda cok iyi memnunum

Ben bide kocaelideyim dusun.. ama bizim is yerinden bi arkadas bahceci de denemis olmamis memorial de denedi oldu ve dedi ki eger erkek infertile sorun ise memorial laboratuvar olarak cok iyi.. bende o yuzden memorial dusundum..

Canim isimlerin basina @ koyarsan degisiklik oldugunda goruruz

Canim benim tekrarlayan düşüklerim var. 6 kere düşük yaptım. Bu nedenle tüp bebek deniyoruz.[/QUOTE]
Anladım canım. İnşallah bu sefer sağlıklı birşekilde kucağına alırsın. Sebep belli mi peki düşüklerinin. Pgt mi yaptıracaksınız.

Ben bide kocaelideyim dusun.. ama bizim is yerinden bi arkadas bahceci de denemis olmamis memorial de denedi oldu ve dedi ki eger erkek infertile sorun ise memorial laboratuvar olarak cok iyi.. bende o yuzden memorial dusundum..
Bizim de erkek problemimiz var Can'ım bahçeci umutta denedim olmadı 2.ye ya memorial yada acıbadem düşünüyorum ama memorial daha ağır basıyor

Bizim de erkek problemimiz var Can'ım bahçeci umutta denedim olmadı 2.ye ya memorial yada acıbadem düşünüyorum ama memorial daha ağır basıyor

Sizde sorun ne canim bizde morfoloji ve ileri hiz.. bana da memorial daha agir basiyo ama cok uzak sen nerde oturuyosun

Sizde sorun ne canim bizde morfoloji ve ileri hiz.. bana da memorial daha agir basiyo ama cok uzak sen nerde oturuyosun
Bende kocaelindeyim Can'ım bizde de sorun morfoloji ve ileri hız sizin gibi.ilk deneme negatif. 2.tedavimde uzak falan düşünmeden ya memorial yada acıbadem de yaptıracağım kasım aralık gibi başlayacağım bende inşallah

Ay bak şimdi kafam karıştı bizde de erkek infertilitesi var. Bahçacinin laboratuvarı içinde iyi diyolar ama sen böyle diyince arada kaldım :) Memorial fiyatları nasıl?

Ay bak şimdi kafam karıştı bizde de erkek infertilitesi var. Bahçacinin laboratuvarı içinde iyi diyolar ama sen böyle diyince arada kaldım :) Memorial fiyatları nasıl?
Can'ım bahçeci de çok iyi ben çok araştırdım.ama ben negatif alınca değiştirmek istedim.memorial da çok duyuyordum 6.250+ilaçlarmış Can'ım .bahçeci de 6.500+ilaçlar.. Yani çok yakın ücretleri

Yakınmış fiyatlar. Bahçeciden fiyat almıştık zaten. Neyse Bahçeciye gideyim ben :)

Aaa sende mi :)
Esim en son medical parkda numune verdi 1 ay once falan mirfoloji %4 , a+b hiz toplami sinirda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…