2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Can'ım bahçeci de çok iyi ben çok araştırdım.ama ben negatif alınca değiştirmek istedim.memorial da çok duyuyordum 6.250+ilaçlarmış Can'ım .bahçeci de 6.500+ilaçlar.. Yani çok yakın ücretleri

Canim senin amh degeri kacti.. ben su ohss olayindan cok korkuyorum

Okuduklarimdan dolayi benimki 8.4 cikmisti maximum deger 13 düsün :KK43:
O değer de olan vardır mutlaka doktorlar ona göre ayarlıyor ilaç dozunu endişelenme.o kadar çok stres oluyor ki insan kendini şimdiden üzme tedavine odaklan

Canim benim tekrarlayan düşüklerim var. 6 kere düşük yaptım. Bu nedenle tüp bebek deniyoruz.
Anladım canım. İnşallah bu sefer sağlıklı birşekilde kucağına alırsın. Sebep belli mi peki düşüklerinin. Pgt mi yaptıracaksınız.[/QUOTE]
Canim ben normal yollarla 7 kez hamile kaldım. Bir kızım var. Ama kardeş istiyoruz. Yaştan dolayı gec kalmak istemiyoruz. Ama ilk tup tutmadı. Ayrıca kan pihtilasmasi var bende. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez

Anladım canım. İnşallah bu sefer sağlıklı birşekilde kucağına alırsın. Sebep belli mi peki düşüklerinin. Pgt mi yaptıracaksınız.
Canim ben normal yollarla 7 kez hamile kaldım. Bir kızım var. Ama kardeş istiyoruz. Yaştan dolayı gec kalmak istemiyoruz. Ama ilk tup tutmadı. Ayrıca kan pihtilasmasi var bende. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez[/QUOTE]
Allah kızını sana bağışlasın. Yine olur inşallah kalabalık aile olduğumuz günleri görecek miyiz acaba

Canim ben normal yollarla 7 kez hamile kaldım. Bir kızım var. Ama kardeş istiyoruz. Yaştan dolayı gec kalmak istemiyoruz. Ama ilk tup tutmadı. Ayrıca kan pihtilasmasi var bende. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez
Allah kızını sana bağışlasın. Yine olur inşallah kalabalık aile olduğumuz günleri görecek miyiz acaba[/QUOTE]
Amin canim. Rabbim izin verirse olur inşallah. Biz elimizden geleni yapıyoruz.

Merhaba arkadaslar boyle bir topic actiginiz icin Allah razi olsun bizdede sperm azligi var hareket de biraz dusuk asilama denedeik haziranda tutmadi agustosta ilk tüp bebegi denicez insallah bülent tırasa gitmeyi düsünüyoruz ama sizin bilginiz varmi doktor nasil ben genelde iyi yorumlar okudum. Benden de hormon testleri istedi fsh lh ts falan ama ohs amh testleri ne onlari ilk defa burda gordum burdaki arkadaslarda

bakarsın tadavisiz hamile almışsın.tedavi yere hiç gerek kalmaz inşallah.hiç canını sıkma geçen seneden beri bkliyorum ancayeni ttedaviye başlayabildi.dediğim gibi hakkımız da hayirli olanı RABBİM nasip etsin. tabi hem iz bu tepkilerde hamile olarak ayriliriz inşallah

Merhaba arkadaslar boyle bir topic actiginiz icin Allah razi olsun bizdede sperm azligi var hareket de biraz dusuk asilama denedeik haziranda tutmadi agustosta ilk tüp bebegi denicez insallah bülent tırasa gitmeyi düsünüyoruz ama sizin bilginiz varmi doktor nasil ben genelde iyi yorumlar okudum. Benden de hormon testleri istedi fsh lh ts falan ama ohs amh testleri ne onlari ilk defa burda gordum burdaki arkadaslarda
Hoşgeldin canim inşallah tedavin başarılı olur

Merhaba canm. Tedvin hayırlı olsun. Amh senin yumurta durumunu belirliyor. Bazen doktorlar kontrolde iyi durumdalarsa istemiyor galiba. Ben yanlış hatırlamıyorsam adetimin 3.günü kan vermiştim o şekilde çıkan rakama göre değerlendirme yapılıyor. 1 ile 13 arası normal kabul ediliyor diye biliyorum. Benim 8 küsur çıktı bu demek oluyor ki çok yumurtam oluşuyor. Tüp bebekde ilaçlarla sayı daha da arttırılınca fazla yumurtadan dolayı ohss yani karında şişlik bulantı bazen karında su toplanmaya kadar gidiyor iş. Buda istenmeyen bir durum sağlık açısından. Ama korkma doktorlar durumuna göre ilaç dozlarını ayarlıyorlar. Bildiklerim bunlar umarım kafanı fazla karıştırmamışımdır :)

Merhaba canm. Tedvin hayırlı olsun. Amh senin yumurta durumunu belirliyor. Bazen doktorlar kontrolde iyi durumdalarsa istemiyor galiba. Ben yanlış hatırlamıyorsam adetimin 3.günü kan vermiştim o şekilde çıkan rakama göre değerlendirme yapılıyor. 1 ile 13 arası normal kabul ediliyor diye biliyorum. Benim 8 küsur çıktı bu demek oluyor ki çok yumurtam oluşuyor. Tüp bebekde ilaçlarla sayı daha da arttırılınca fazla yumurtadan dolayı ohss yani karında şişlik bulantı bazen karında su toplanmaya kadar gidiyor iş. Buda istenmeyen bir durum sağlık açısından. Ama korkma doktorlar durumuna göre ilaç dozlarını ayarlıyorlar. Bildiklerim bunlar umarım kafanı fazla karıştırmamışımdır :)

Cok sagol canim ya gercekten simdi anladim:) benim yumurta reservim baya iyi oldugunu soyledi doktorum amh testi belki ondan istememistir:) Allah razi olsun canim:)

Kizlar bende tup bebek merkezi arastiriyorum.. 1 yil once memoriala gorusmeye gitmistim ama yaptirmadik yalniz ordaki banu hanim acibademe gecmis .. memorial mi acibadem mi valla kafam bi milyon oldu biran oncede randevu almam lazim

X