2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
:KK43:( sinir olmamak elde degil
3 yillik evliyken bekar gorumcemin koca sene calisip senrlik iznimde gittigim bodrum tatilimize bana bende gelebilirmiyim demeden abisine sorupta gelme karariyla gelmesini halen unutamazken 17 yaslarinda essek kdr koca iki oglu olan bir kadinin tek arabayla ( yada kendileri dahi gitmis olsa da) pesinize takilmalari akil alcak is degil gercekten
benbile oglum 7 yasina gelse esime ihtiyac duymam oglumla biyerlere giderim buyudu derken insanlara gercekten hayretle bakiyorum

bnce gorumcene vazgectik deyip,yinede gidin duyarsada son anda karar verdik otelde zor yer bulduk deyin:KK66:
Canim.bir sekilde onsuz gitmeyi bilirim ama su an sikintim o kadar farkli ki tatili dusunecek hic halde degilim :KK43:

Atama bekliyorum bu hafta kadrolar aciklanacak atanip atanmayacagim belli olacak. Ve atanamazsam puanim yanacak. 10. Ayin sonunda tekrar sinavim var, kizi krese yada bakiciya verip ders calismaya baslayacagim.

İnsallah atanirim.bunlara hic gerek kalmaz.

Canim.bir sekilde onsuz gitmeyi bilirim ama su an sikintim o kadar farkli ki tatili dusunecek hic halde degilim :KK43:

Atama bekliyorum bu hafta kadrolar aciklanacak atanip atanmayacagim belli olacak. Ve atanamazsam puanim yanacak. 10. Ayin sonunda tekrar sinavim var, kizi krese yada bakiciya verip ders calismaya baslayacagim.

bu sene tatile brnde gitmek cok istiyorum demissin,ondan bende fikrimi belirtmistim ,tatili dusuncek halde degilim deyince sanki ben israrla siZe git git diye baski yapiyormusum gibi bir mana cikmis oldu ,anliyamadim bende

Ya :KK43: kırılmaz cam taktirsaydin canım ya 20tl tek çözüm bu uff
Canım dış ekran sağlam kırılmaz cam zaten içten gitti , dokunmati keran vs komple değişmesi gerekiyormuş, evde hiç telefon yok eskiyi yeğenime verdim bundan öncekinin de ekran donmuştu yaptırmadı eşim hala onu da:KK43:

Bu sene bende tatile gitmek istiyordum
Dul gorumcem aramis ki esimi tatile birlikte gidelim diye
2 tane oglu var 17-18 yasinda
Ben antalya o kadar yolu cocuk kucagimda tikis tikis nasil gideyim
Tatilden sonra antalyada ananeme gecip 1-2 gun kaliyoruz, gorumcemi goturmek iatemiyorum coluk cocukla
Bende tatile gitmemeye kadar verdim
Sinir oluyorum

Canim oncelikle telefonuna cok uzuldum :KK43:
Hamilelik konusunda ise testte cikardi bence olsaydin
İnsallah degilsindir :KK43:
yuuhhh ne alaka ya bende asla bebekle tıkış tıkış gidemem, iki koca oğlu var gitsin onlarla
canım şükür tam regli oldum ama ömrümden ömür gitti şu bir haftada:KK43:

merhaba ıyı günler arkadaşlar beklenen adet tarihim 21 haziran bir hafta var zaman geçmek bilmiyor aşağıda yüklemiş olduğum programı bilen vardır yumurtlama tarıhım 09 / 10 hazirandır ilişki günleride kalplı olan sizce ümit varmıdır rabbim bilir tabikide ama ihtimal dahilinde soruyorum. rabbım kucağımızı doldursun inşallah. hep ıkı gunde bır ilişki oluyordu ama olmayınca her gun denemeye başladım bu ay zor oldu ama işte umut...
son gebeliğimde yumurtlamadan 3 gün önce ondan öncekinde de 5 gün önce tek ilişkiyle hamile kaldım, Rabbim ol desin yeter ki, tutmuştur inşallah.

İkisini de koysanız uyumlu mu birbirine
Allahım battaniyeler çikolatalar anılar depreşti
Sağlıkla gelsinde canm anne karnından guvenli yer yok sonuçta

Bakayım ona da hemen :)

Geçmiş olsun canm

Eşimde kaç defa duşurdu yaptırdı her seferinde taktırmıyor ekran koruyucu
Daha yeni yapılmıştı yine duşurmuş karanlık karanlık kullanıyor
canım benim içten kırıldı maalesef:KK43: dış ekran olsa o uygun yapılıyor iç ekrana çok istiyorlarmış, eşimde bu ara sıkışık çok üzüldüğümü gördü yaptırmak için uğraşır bu sefer sanırım:) inşallah yani
:KK43:( sinir olmamak elde degil
3 yillik evliyken bekar gorumcemin koca sene calisip senrlik iznimde gittigim bodrum tatilimize bana bende gelebilirmiyim demeden abisine sorupta gelme karariyla gelmesini halen unutamazken 17 yaslarinda essek kdr koca iki oglu olan bir kadinin tek arabayla ( yada kendileri dahi gitmis olsa da) pesinize takilmalari akil alcak is degil gercekten
benbile oglum 7 yasina gelse esime ihtiyac duymam oglumla biyerlere giderim buyudu derken insanlara gercekten hayretle bakiyorum

bnce gorumcene vazgectik deyip,yinede gidin duyarsada son anda karar verdik otelde zor yer bulduk deyin:KK66:
güzel taktik :KK66:

canım inşallah atanırsın çok istiyorum görüyoruz emeklerini hepimiz

Aylardır çantasında duran diz üstü pc yi açtım :) ayy telefona ne alışmışım sürekli elimdeymiş meğer, meğer günümü ziyan eden telefonmuş .
Çok şükür tam oldum regli, hastaneye gidecektik tam :) hemen üç aylık iğne yaptırıyorum inşaallah

Nego Nego geçmiş olsun canım çok üzüldüm evet ekranlar pahalı benimkinide abdullah yere sürterek çizdi koruyucu da yoktu biraz çizilmiş değiştireyim dedim kardeşim 300 alırlar dedi insan çok üzülüyor tele bişey olunca dünde yeğenim abimin yepueni telefonunu 5. kattan aşağıya atmış telefon gitti bide abim hmen hrmen senede 1 değiştiriyor sıfır sayılurdı..

Aylardır çantasında duran diz üstü pc yi açtım :) ayy telefona ne alışmışım sürekli elimdeymiş meğer, meğer günümü ziyan eden telefonmuş .
Çok şükür tam oldum regli, hastaneye gidecektik tam :) hemen üç aylık iğne yaptırıyorum inşaallah
Yazacaktım bitürlü fırsat bulamadım bende kaç aydır öyle adet görüyorum hatta bi geciktim bi erken oldum bazı zaman leke gördüm bende hep acaba hamilemiyim diyordum..
hadi gözün aydın canım:))

Nego Nego geçmiş olsun canım çok üzüldüm evet ekranlar pahalı benimkinide abdullah yere sürterek çizdi koruyucu da yoktu biraz çizilmiş değiştireyim dedim kardeşim 300 alırlar dedi insan çok üzülüyor tele bişey olunca dünde yeğenim abimin yepueni telefonunu 5. kattan aşağıya atmış telefon gitti bide abim hmen hrmen senede 1 değiştiriyor sıfır sayılurdı..
canım benim öyle çok telefonum olmadı , bundan 10 sene önce ilk telefonum oldu, büyük oğlum doğana kadar kullandım onu, o doğunca fotoğraf çeken şart oldu akıllı değildi aldığımızda, 5 sene de onu kullandım, 10 sene de bu üçüncü telefonum du bunu da en az 5 sene kullanırdım işimi görsün yeter mantığındayım, hatta biliyorsun buraya da çok sordum anlamadığım için :)) eşim bunu ikinci el almış hani bir hafta kullanıp satanlar var ya öyle, tanıdıktan aldı, telefon çok güzeldi istediğim gibiydi, adam dedi bak düşürme yeni alamam biliyorsun durumu, haklı da ama hata onda kılıf almadı bir türlü akıllı ekranlı mı ne ondan alacaktı, ankara da çok güzel buldu al dedim bak nette daha yüksek yazıyor fiyatı, burdan tanıdıktan alırım dedi akıllım, geldi burda iki katı hem de dandik bir şey :) kaldı kılıf, direk ekran yere geldi o kılıf olsa belki bozulmazdı diyorum.
Yanında düştü hiç tepki vermedi çünkü geç geldi benimde erken yatmak zorunda olduğumu biliyor, uyku sersemi elimden kaydı şarjdan çıkarıyordum, o da niye geç kaldığını anlatıyordu o ara :)) elimde uyuşma var böyle düşüyor elimdekiler bazen.

ayyy ne uzattım yaaaa amma üzülmüşüm.:KK70::KK70:

Kızlar çokmu temiz kalpliyim ne geçenlerde hatırlıyorsunuz iftara birisi çağırsada gitsek dedim bi gün annem bigün abim bugün diğer abim yarında öteki abim çağırmış ay nr güldüm ya allahtan başka şey isteseymişim:KK70:
öylesin tabi :KK60:
Yazacaktım bitürlü fırsat bulamadım bende kaç aydır öyle adet görüyorum hatta bi geciktim bi erken oldum bazı zaman leke gördüm bende hep acaba hamilemiyim diyordum..
hadi gözün aydın canım:))
ne bileyim canım ilk regli olduğumdan beri hiç yaşamadım maşallah şaşmazdı benimki , bir kere yaşadım bu lekelenmeyi onda da büyüğe hamileydim işte:KK48:

canım benim öyle çok telefonum olmadı , bundan 10 sene önce ilk telefonum oldu, büyük oğlum doğana kadar kullandım onu, o doğunca fotoğraf çeken şart oldu akıllı değildi aldığımızda, 5 sene de onu kullandım, 10 sene de bu üçüncü telefonum du bunu da en az 5 sene kullanırdım işimi görsün yeter mantığındayım, hatta biliyorsun buraya da çok sordum anlamadığım için :)) eşim bunu ikinci el almış hani bir hafta kullanıp satanlar var ya öyle, tanıdıktan aldı, telefon çok güzeldi istediğim gibiydi, adam dedi bak düşürme yeni alamam biliyorsun durumu, haklı da ama hata onda kılıf almadı bir türlü akıllı ekranlı mı ne ondan alacaktı, ankara da çok güzel buldu al dedim bak nette daha yüksek yazıyor fiyatı, burdan tanıdıktan alırım dedi akıllım, geldi burda iki katı hem de dandik bir şey :) kaldı kılıf, direk ekran yere geldi o kılıf olsa belki bozulmazdı diyorum.
Yanında düştü hiç tepki vermedi çünkü geç geldi benimde erken yatmak zorunda olduğumu biliyor, uyku sersemi elimden kaydı şarjdan çıkarıyordum, o da niye geç kaldığını anlatıyordu o ara :)) elimde uyuşma var böyle düşüyor elimdekiler bazen.

ayyy ne uzattım yaaaa amma üzülmüşüm.:KK70::KK70:

öylesin tabi :KK60:
ne bileyim canım ilk regli olduğumdan beri hiç yaşamadım maşallah şaşmazdı benimki , bir kere yaşadım bu lekelenmeyi onda da büyüğe hamileydim işte:KK48:
:KK70: benimde eşim çizildiğinde çok üzülfüğümü gördü sen dikkat etme ben çok alırım sana telefon dedi bende hep eşimin eskilwri ile yetiniyordum malesef ama bu sefer sıfır istiyorum dedim o iPhone kullanıyor bende soğudum iPhoneden benimki htc m8 onunkinden daha çok özelliği var bide onunkinin yarı fiyatına:))
Örneğin tvde flim açamıyor anca youtube den bağlanabiliyor ben herşekilde bağlanabiliyorum:)

:KK70: benimde eşim çizildiğinde çok üzülfüğümü gördü sen dikkat etme ben çok alırım sana telefon dedi bende hep eşimin eskilwri ile yetiniyordum malesef ama bu sefer sıfır istiyorum dedim o iPhone kullanıyor bende soğudum iPhoneden benimki htc m8 onunkinden daha çok özelliği var bide onunkinin yarı fiyatına:))
Örneğin tvde flim açamıyor anca youtube den bağlanabiliyor ben herşekilde bağlanabiliyorum:)
Benimkide samsung a7, eşiminkide iPhone :) bende sevmiyorum onu :))

hihami hihami canım beğenilerin var kendin yoksun nasılsın nasıl gidiyor hamilelik:))
Çınar nasıl..
Burda da söylenmiyim diye yazmıyorum canım,yaşlı teyzelere döndüm oyy şuram ağrıyo buram ağrıyo modundayim kendimi toparlayamadim daha bulantılarım devam ediyo halsizlik çok, ev yapılıyo bi yandan onla uğraşıyorum, büronun işleri sıkıştı baya ,ev desen b.k götürüyo,Çınar da deli gibi karıştırma kurcalama peşinde dibinden ayrılmıyo asla Allahtan huysuzlugu yok. Böyle geçiyo günler küçük bi bebege bakacak hiç enerjim yok Allahtan hamilelik uzun sürüyo :)

Burda da söylenmiyim diye yazmıyorum canım,yaşlı teyzelere döndüm oyy şuram ağrıyo buram ağrıyo modundayim kendimi toparlayamadim daha bulantılarım devam ediyo halsizlik çok, ev yapılıyo bi yandan onla uğraşıyorum, büronun işleri sıkıştı baya ,ev desen b.k götürüyo,Çınar da deli gibi karıştırma kurcalama peşinde dibinden ayrılmıyo asla Allahtan huysuzlugu yok. Böyle geçiyo günler küçük bi bebege bakacak hiç enerjim yok Allahtan hamilelik uzun sürüyo :)
söylen söylen bişey olmaz:)
Oy kolay gelsin 3 ay olmadımı ilk üç ay benimkide zor geçmişti sonra iyi geçti şükür seninkide düzelecek..

Canim gercekten tel cok oyaliyor
Benim face instigram hesaplarim da var bir de kk En Büyük KK cok oyaliyor.

Bende bazen hesaplarimi kapatsam eve ve cocuga daha cok zaman ayiririm diye duaunuyorum ama benim de kafami dagitmam gerek, buralar kafami dagitmam icin cok iyi oluyor bana.

Canim bende bunu sana yazmak.ivin girmistim.
Cok sukur bende hepsinden gecmisim. Darisi diger senemize.

İnsallah yarin da mutlu haber alirim, buyuk ihtimal atama kadrolari aciklanacak.
Hadi inşallah gönlüne gore olur canım hayırlısı olsun .tebrik ederim bua arada o kadar ders ve bölümün zor sayende geçtim uygulama olmasa hic kitaplara bakamamıştm saol kuzum:KK200::KK200:

X