2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hayırlı cumalar canlarim..

I imspecial canim cok gecmis olsun ins hemencecik atlatirsin cokk sık hastalanan biri olarak cok zor oluyr ufakliklarla hastalik

Nego Nego sarfansari deyince aklima geldi bakara suresinin kendini de ac dinle canim inan cok faydasını gorursun...hadisle sabit gecen bi yerde okudum

C Cucu hosgeldin canim....yengen cok dogru demis...temizsen is bitmiyor.
Evet canım sağol bende okumuştum, bugün açayım inşallah

Hayırlı cumalar canlarim..

I imspecial canim cok gecmis olsun ins hemencecik atlatirsin cokk sık hastalanan biri olarak cok zor oluyr ufakliklarla hastalik

Nego Nego sarfansari deyince aklima geldi bakara suresinin kendini de ac dinle canim inan cok faydasını gorursun...hadisle sabit gecen bi yerde okudum

C Cucu hosgeldin canim....yengen cok dogru demis...temizsen is bitmiyor.
Saol kuzum ya ben çok hastalanmam gerçi boğazım full sis ama aylara atlatirim bu sefer de ayaktayim ama daha zor geçiyor ge cer insallah

Canim iyi ediyorsun
Zaten 2 cocukla hayat zor, insan alisverisle biraz gezmeyle kafa dagitiyor onlardan da mahrum kalma.
Kaynanana tutumunda bosver yuzune bakma geldikce, durumun ciddiyetini anlasin

Firsat buldukca bakara suresinin mealini dinle canim.

Rabbim ferahlik versin
Sağol canım Allah razı olsun bilmiyorum boşa mı çabalıyorum, sanki eşim değil de bir başkası.

Şimdi açık Bakara suresi, indirdim usb ye attım radyom var mutfakta ona taktım dinliyorum , akra fm e ek Bakara suresi de olacak artık.

Allah bu mübarek günde gaflet uykusundan uyandırsın seni ,senin bu hallerin için ne kadar üzüldüğümü tahmin edemezsin, beni düşman gibi görmene her ne sebepse Rabbim Peygamber Efendimiz in cümle peygamber evliyaların yüzü suyu hürmetine ortadan kaldırsın, gönül gözünü açsın.

Namaz kılmayarak Kuran okumayarak ahiretini yakıyorsun, evlatlarınla cennette nasıl buluşacaksın?

Namazsız Kuransız geçen her günüme yanıyorum.

Hayat tek bir anını feda etmeyecek kadar kısa, ömrümüz evliliğimiz basit komik sebeplerden uçuruma gidiyor.

Ben senin sevdiğin melek yüzlündüm, görmeden sesini duymadan duramadığın.

Vefayı bilirmisin sen , sadece bana karşı değil, bu duygunu yitirdiğinin farkındamısın.

Kibir gurur bunlar şeytandan, bu kadar zayıf mı imanın gerçekten, bu kadar mı nefsinin esiri oldun , yazık değil mi?

Allah ın huzuruna nasıl çıkacaksın, Peygamber Efendimiz in yüzüne nasıl bakacaksın?

Allah emanetime nasıl baktın deyince ne cevap vereceksin?

Benim emrimle Rasûlumün kavliyle istediğin eşine?

Allah bu mübarek günde gaflet uykusundan uyandırsın seni ,senin bu hallerin için ne kadar üzüldüğümü tahmin edemezsin, beni düşman gibi görmene her ne sebepse Rabbim Peygamber Efendimiz in cümle peygamber evliyaların yüzü suyu hürmetine ortadan kaldırsın, gönül gözünü açsın.

Namaz kılmayarak Kuran okumayarak ahiretini yakıyorsun, evlatlarınla cennette nasıl buluşacaksın?

Hayat tek bir anını feda etmeyecek kadar kısa, ömrümüz evliliğimiz basit komik sebeplerden uçuruma gidiyor.

Vefayı bilirmisin sen , sadece bana karşı değil, bu duygunu yitirdiğinin farkındamısın.

Kibir gurur bunlar şeytandan, bu kadar zayıf mı imanın gerçekten, bu kadar mı nefsinin esiri oldun , yazık değil mi?

Allah ın huzuruna nasıl çıkacaksın, Peygamber Efendimiz in yüzüne nasıl bakacaksın?

Çok güzel bi yüreğin var canım, sık sık yazamasam da takipteyim. Rabbim yardımcın olsun inşallah

Merhaba kızlar...
Biz yemek konusunu çözemedik daha. Tarhana çorbası ve balık dışında akşam yeni tatlara açık değil. Ekmek te yemiyor daha. Kara kara düşünüyorum.
Benimki de öyle canım mesela makarna yapıyorum ya sosları veremiyorum hemen geri cikariyo blw sayfalarında filan birsürü tarif paylaşıyo anneler afiyetle hupletti filan yaziyolar acayip özeniyorum

Benimki de öyle canım mesela makarna yapıyorum ya sosları veremiyorum hemen geri cikariyo blw sayfalarında filan birsürü tarif paylaşıyo anneler afiyetle hupletti filan yaziyolar acayip özeniyorum
İnşallah düzelir ileri ki yaşlarda bu durum canım. Allah sağlık versin yavrularımıza.

Saol tugbisim daha iyi sari kafa atlatti gibi ben hastayim boğazım yanıyor:KK43:
Ya eve girince herkesi dolaşıyor hastalık sana gçmiş olsun kuzu

Yaâaa çok duygulandım,bundan da etkilenmezse yuhh dicem

Kızlar sunnet duşunuyorum demiştim bugun bi hastaneden fiyat aldık 750 dediler,bana fazla geldi bşraz sizler ozelde mi devlette yaptırdınız fikirlerinize ihtiyacm var.
Bide anestezi durumu nasıl oldu.geçen bi arkadaşım lokal yaptırdı arhan dan 1 ay buyuk bebeği 4 kişi tuttuk diyor bi terslik olur mu acaba arhan dk durmaz çunku

Çok güzel bi yüreğin var canım, sık sık yazamasam da takipteyim. Rabbim yardımcın olsun inşallah
Sağol canım amin

Bi yerden kopyaladın zannettim canım çok içten olmuş benim anladigim halen düzelmesi yönünden beklentin var eşinden aslında bana evine kesin dönüş istemiyorsun gözünü korkutmak istiyosun gibi geldi doğru mu
evet canım hala umudum var ama okul kapanınca değişmezse gidicem

Ya eve girince herkesi dolaşıyor hastalık sana gçmiş olsun kuzu

Yaâaa çok duygulandım,bundan da etkilenmezse yuhh dicem
Etkilenmez ki o bu ne ki neler yazıyorum ona ,cevabı sen kendin ediyorsun oldu :) yuh diyebilirsin
Kızlar sunnet duşunuyorum demiştim bugun bi hastaneden fiyat aldık 750 dediler,bana fazla geldi bşraz sizler ozelde mi devlette yaptırdınız fikirlerinize ihtiyacm var.
Bide anestezi durumu nasıl oldu.geçen bi arkadaşım lokal yaptırdı arhan dan 1 ay buyuk bebeği 4 kişi tuttuk diyor bi terslik olur mu acaba arhan dk durmaz çunku
canım lokal zor bence büyük çünkü tutamazsınız bence ,genel öyle uzun sürmüyor ameliyattan çıkarken uyanık oluyor.

Devlette yaptırdık biz

Cok guzel ifade etmisain kendini canim.
L

X