2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
çekince ağlıyor mu canım? gaz sancısı olmuyor mu o kadar emince?
Ben 20 dk dolunca çekiyorum. çünkü içtikçe gaz sancısı çok oluyor.
Olmaz olurmu emerken sekilden swkilw giriyo kizariyo tuhaflasi ama sonrada ana kucaginda yakalarini elleruni emiyo,ne kdr oyalasam hmn skiliyo agiz balik gibi hep araniyr sizler peki 20 dk emziriyorsynuz o kalab surecte bebeklerinizi nasil oyaliyorsunuz

zaten ondan oluyomus.cocuk cerrahsıne gotrduk bız.cok onemlı bıse degl dedı.oraya bagırsak kacmıs ondan dolayı gaz ve kaka problemı olur ddı bu da huzursuzluk yapar ddı.bna ogrettı parmagmı sokuyorum ıcıne grıyo kopmle halka gbı bıse var.takıp et ddı o halka kuculurse gecıymus cnım
Çok çok teşekkür ederim. :KK19:

benim de 31. günüm bugün. kırkımız yaklaşıyor. o günler bana da çok yakın. Allah yardımcımız olsun.
ınsan duvara carpmıs gbı oluyo.yanı bana oyle oldu herkese olmamstır.hep bolemı geccek dıyıp kendme acıyarak aglıyodum.ama gecıyo.herseye alısıldgı gbı bunada alısıp bı duzen oturtuyosun.benım kızımda bıraz zor bı bebek onunda etkısı var tabı.

Kizlar bebeklerinizke avm yada disarda herhangi bir lokantaya cafeye gideniniz oldumu kac saat kaldiniz nasil bir surecti arabaylami yuruttunuz nasil nerde beslediniz fikir almak istiyorum

Bu ara bende de oluyor kabarcık ve siddetli agri sızı, öyle ki emzirme sudyenini açık bırakıyorum değince daha çok sızlıyor ama bendeki kabarcıklar beyaz oluyor, sağlık ocagina gittim enfeksiyon mu diye, değilmiş, süt tıkamış muhtemelen, sık sık emzir ve sağ geçer dedi, geçti cidden ama tekrarliyor ne yazık ki.
Çok teşekkür ederim. Benimki beyaz değil ama yine de aynısı olabilir ben de sık sık emzireyim sağmaya da denerim.

Bnm annemler bana 10 km uzaklikta ama sabah saati trafik cok oluyo sali 40 im cikSin araba binup anneme gitmeyi plsnliyorum degisiklik olsun ama ana kucagini arabaya takmayi hic denemedim ve trafik olursa bebegim aglarsa ne yaparim bilmiyorum

Kızlar bebişleriniz kaç saat arayla emiyor biz gündüzleri 1 saat arayla geceleri 2 ya da 3 saat bir arkadaş sütü sulu olanın bebeği çabuk acıkır demiş acaba sütüm yaramıyor mu 35 günlüğüz
alakası yok bence ya sonuçta bebeklerin midesi küçük seni emzik yerine koyuyor olabilir yada doymuyordur bende öyle şeyleri yasadım doktora gottim çok ağlıyor diye bana açlıktan ağlıyor dedi az kilo almis mama takviyesi yap dedi düzeldi sonra

Kizlar bebeklerinizke avm yada disarda herhangi bir lokantaya cafeye gideniniz oldumu kac saat kaldiniz nasil bir surecti arabaylami yuruttunuz nasil nerde beslediniz fikir almak istiyorum
hıc bıyere gıdemıyorum.ne bebek arabasında ne normal arabda duruyo.kendnı yirtıyo aglamaktan katılıyo.napcm bılmyorum.ama cok bunaldm.sızde bna akıl verın.

Bugun 40 imiz çıktı . Gecen dr gitim ulatrsonda bakti ama alttan bakmamsiti herek yok demisti. Ama benim alttan bakinca rahim cağzıcok icte degil parca gorunuyor birine sordum rahim sarkmistir dedi esimle birlikte olsam acaba sorun olurmu dogumdam 10 hun sonra ptekrarparca kladigi icin kurtaj olmuştum 10 gun dahami beklesek

canım ben evlere gittimde dısarıda biryerlere daha gitmedim ama gitmeyi düsünüyorum acıkınca arabada emziririm zaten mamada içiyor sorun olmaz sanirim benim bebegim benim gibi gezmeyi seviyor birkere onu bebek arabasıyla markete kadar gotürdüm çok sevdi

Bnm annemler bana 10 km uzaklikta ama sabah saati trafik cok oluyo sali 40 im cikSin araba binup anneme gitmeyi plsnliyorum degisiklik olsun ama ana kucagini arabaya takmayi hic denemedim ve trafik olursa bebegim aglarsa ne yaparim bilmiyorum
Arabayı sen kullanıcaksan ve yanlız olcaksan sıkıntı olabilir belki ama biri olursa sorun olmaz biz hastane ve aşı dışında çıkmadık ama çıktığımızda da arabada uyudu hep hiç uyanmadı bebekler arabada uyumayı seviyor

Bugun 40 imiz çıktı . Gecen dr gitim ulatrsonda bakti ama alttan bakmamsiti herek yok demisti. Ama benim alttan bakinca rahim cağzıcok icte degil parca gorunuyor birine sordum rahim sarkmistir dedi esimle birlikte olsam acaba sorun olurmu dogumdam 10 hun sonra ptekrarparca kladigi icin kurtaj olmuştum 10 gun dahami beklesek
senın durum farklı bence doktora bı gorun oyle basla

Arabayı sen kullanıcaksan ve yanlız olcaksan sıkıntı olabilir belki ama biri olursa sorun olmaz biz hastane ve aşı dışında çıkmadık ama çıktığımızda da arabada uyudu hep hiç uyanmadı bebekler arabada uyumayı seviyor
Aynen cnm bizde hastane ve babanneye gittik arabada hep uyudu ama riske atamam biraz erteliyim

Olmaz olurmu emerken sekilden swkilw giriyo kizariyo tuhaflasi ama sonrada ana kucaginda yakalarini elleruni emiyo,ne kdr oyalasam hmn skiliyo agiz balik gibi hep araniyr sizler peki 20 dk emziriyorsynuz o kalab surecte bebeklerinizi nasil oyaliyorsunuz
Canim ya o kadar saat memede zor geldi bana cok yoruluyorsundur :KK43:. Bana ebe bebekler surekli emmek ister aranir tok olduginda vermene gerek yok demisti, en az 2 saat gecsin demisti. Seninki cok sik ve uzun sure emziriyorsun canim. Emmedigi zamanda konusuyorim, kucagima alipevin icinde ggeziniyoruz, sarki soyluyorum, kitap okuyorum, ayaklarimda salliyorum..

X