2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bebegimin gobeginde sislik var internetten baktım göbek fıtığı diyor böyle birşey yaşayan var mı? Yaşayan varsa doktora götürdü mu ? Doktor ne dedi?
Bir dili biraz beyazlik var pamukçuk oluyor galiba ne yapmam lazım karbonatli su dediler ama internetten baktım karbonatli su sadece görünüşte beyazligi giderir iyileştirmez falan diyor sizde de oldu mu hiç ?
pamukcuk bizde de var dr bir cay bardağı suya bir cay kasıgı soda dok sil dedi bi de onu dene istersen

kızlar nerelerdesınız ya:) tabı sızın bebıslerınzn en duzensız en yorucu zamanı.ben atlattım bıraz cok sukur.buyuduk teyzelerı.3 aylık olduk.bende erken dogum yaptgm ıcın buranın en ıslek zamanlarnı kacırmıstm :)
oh ne güzel darısı bizim basimiza inanırmısın bende tuvalete bile gidemiyorum hergün dus alan ben bazen bir hafta yıkanamìyorum allah yardımcımız olsu

olur olur hepsı olur.saglık olsun yeterkı.ben resmen lohusa deprosyonuna gırmıstım tuvalete gdemıodum bırak yemek yapmayı.tek oldgum ıcın canımda cok darlanyodu.kızımda sancıdan hep aglyodu.bende onla aglyodum.ama smdı sancıda azaldı.yemegmıde yapıorum temzlgmde.tbı duzen arada bı sasıyo :)
Maşallah
Bizde 41 gunluguz
İlk.defa bugün yanliz kaldik ve çok Yoruldum :KK43:

oh ne güzel darısı bizim basimiza inanırmısın bende tuvalete bile gidemiyorum hergün dus alan ben bazen bir hafta yıkanamìyorum allah yardımcımız olsu
ay vala bende yıkanamyorum haha:) havalar ısınsın ana kucgnı alcm koycm banyoya yıkancm napıyım esım cok gec gelyo o gelmedn yıkanp suslenmek lazm:)

ay vala bende yıkanamyorum haha:) havalar ısınsın ana kucgnı alcm koycm banyoya yıkancm napıyım esım cok gec gelyo o gelmedn yıkanp suslenmek lazm:)
çok iyi bir fikir bende öyle yapacam zate is yaparken artık pesimde dolastiriyom birde akıllı beni görmedigi anda ağlıyor

Maşallah
Bizde 41 gunluguz
İlk.defa bugün yanliz kaldik ve çok Yoruldum :KK43:
ah ah o ılk defa tek kalınan gunler.sudan cıkmıs balık gıbıydım.annemı arayıp aglardım durmuyo bebek sende benı bıraktın gıttın dıye.pıskolojm bozulmustu zor gunler gecrdgm ıcın.halbukı kadın daha nekadar kalck.enınde sonunda bıgun tek kalcktık

ah ah o ılk defa tek kalınan gunler.sudan cıkmıs balık gıbıydım.annemı arayıp aglardım durmuyo bebek sende benı bıraktın gıttın dıye.pıskolojm bozulmustu zor gunler gecrdgm ıcın.halbukı kadın daha nekadar kalck.enınde sonunda bıgun tek kalcktık
Siz tek kaldıgız için ağlıyordunuz bende bir an önce kaynanam gitsinde bebegime güzelce bakayım diyordum kadın kabus gibiydi 24 saat gözü üzerimdeydi bebek ağlıyordu bilebi telas yapıyordu birde zaten yaşlı kendine bakamıyor gelmis bana bakmaya aksam pilav yapmıstım sabah ilk isi ogluna duyurmak oldu dün pilav yedim sekerim çıktı zıkkım ye demiyor gelinim sezeryanlı haliyle kalkıp bana yemek yapmıs şikayet ediyor ogluda hemen anneme bulgur yapsaydın dedi ben bir bakıs attım ona oan öldürseydim onu içim rahatlamazdı

Kizlar ya ben dogum kilolarimi veremiyorum, 8 kilo hemen gitti ama 7 kilo yapisti sanki gitmiyor.. Kiyafetlerimin neredeyse hicbiri olmuyot, esofman filan hep :KK43:( , insanlar 9 ayda filan gittigini soyluyor ama o kadar beklemek istemiyorum :KK43:
Bende kilodan çok şikayetçiyim 38giyiyen ben suan 42 bedene çıkmısım vereyim diye bekliyorum ama tık yok süt olsun diye habire yiyiyorum nasıl vereyim sanki daha çok alıyorum ama böyle olmaz havaların güzel oldoğu birgü esimide alıp yallah alısverise

Bu ara bende de oluyor kabarcık ve siddetli agri sızı, öyle ki emzirme sudyenini açık bırakıyorum değince daha çok sızlıyor ama bendeki kabarcıklar beyaz oluyor, sağlık ocagina gittim enfeksiyon mu diye, değilmiş, süt tıkamış muhtemelen, sık sık emzir ve sağ geçer dedi, geçti cidden ama tekrarliyor ne yazık ki.
Bende kabarcik yok ama sagli sollu cok fena uclari aciyo sanki kesmissin uclari ustune aci biber surmusun gibi bide bnm bidik yarim saatte bir emmek istiyor o kdr tatli emioki mwmwyi cekemiyorum saatlerce emmekten memelerm pert oldu

Siz tek kaldıgız için ağlıyordunuz bende bir an önce kaynanam gitsinde bebegime güzelce bakayım diyordum kadın kabus gibiydi 24 saat gözü üzerimdeydi bebek ağlıyordu bilebi telas yapıyordu birde zaten yaşlı kendine bakamıyor gelmis bana bakmaya aksam pilav yapmıstım sabah ilk isi ogluna duyurmak oldu dün pilav yedim sekerim çıktı zıkkım ye demiyor gelinim sezeryanlı haliyle kalkıp bana yemek yapmıs şikayet ediyor ogluda hemen anneme bulgur yapsaydın dedi ben bir bakıs attım ona oan öldürseydim onu içim rahatlamazdı
allah ıyılgnı versın :)cok hossun.bılırım bılırım ah ah

Kızlar bebişleriniz kaç saat arayla emiyor biz gündüzleri 1 saat arayla geceleri 2 ya da 3 saat bir arkadaş sütü sulu olanın bebeği çabuk acıkır demiş acaba sütüm yaramıyor mu 35 günlüğüz
Bizde 37 gunluguz cnm,bnmkine ver memeyi uyku disinda 24 saat emsin,dielim uyandi sag sol toplam 1 saat emiyo anca 1 saat oyalabiliyorum sonra yine emmek istiyor yine yarim saat emiyo sonra ya uyuyo ya yine oyaliyorum bizim tempo bu gecede 12 de uyuyo 3-3,5 saat uyaniyo 1 saat emiyo 1 saat oynuyorum sonra yine uyuyo 1,5 saat sonra uyaniyo yine emmek istiyo memelerimin uclari mahfoldu artik

Bende kabarcik yok ama sagli sollu cok fena uclari aciyo sanki kesmissin uclari ustune aci biber surmusun gibi bide bnm bidik yarim saatte bir emmek istiyor o kdr tatli emioki mwmwyi cekemiyorum saatlerce emmekten memelerm pert oldu
çekince ağlıyor mu canım? gaz sancısı olmuyor mu o kadar emince?
Ben 20 dk dolunca çekiyorum. çünkü içtikçe gaz sancısı çok oluyor.

Bizde 37 gunluguz cnm,bnmkine ver memeyi uyku disinda 24 saat emsin,dielim uyandi sag sol toplam 1 saat emiyo anca 1 saat oyalabiliyorum sonra yine emmek istiyor yine yarim saat emiyo sonra ya uyuyo ya yine oyaliyorum bizim tempo bu gecede 12 de uyuyo 3-3,5 saat uyaniyo 1 saat emiyo 1 saat oynuyorum sonra yine uyuyo 1,5 saat sonra uyaniyo yine emmek istiyo memelerimin uclari mahfoldu artik
Aman Allahımm :))) çok yorucu olmalı peki kilo alımı nasıl

ay evet aynı benımkıde aglıyo:)evın dıger ucundan geldımmm dıye kostruyorum apartmandakıler benı dınlyodur :KK70:
Evetya böyle birsey varmi sesimi bile duyunca susuyor bende geldim oglum geldim diyorum susuyor esim diyor sana aşık olmus resmen senin ayak seslerini bile farkediyor

benim de 31. günüm bugün. kırkımız yaklaşıyor. o günler bana da çok yakın. Allah yardımcımız olsun.

Evetya böyle birsey varmi sesimi bile duyunca susuyor bende geldim oglum geldim diyorum susuyor esim diyor sana aşık olmus resmen senin ayak seslerini bile farkediyor
ne muhtesem bısey allahm sana cok sukur herkesın bebegı yanında.rabbım olmayanlarada versın.kımsenın kucagnı bos bırakmasın

X