2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
selam kizlar nirmal dogum yapip hemoroid olan var mi varsa ne kullaniyorsunuz agridan deli olcam ya bugun hastaneye gitcektim regl olmusum gidemedim zeytinyagi falan surdum ama yok cok aciyor kullandiniz etki eden krem var miii:KK61::KK61:
Benim doğumdan önce de vardı canım, doğumla büyümüş sanki, bugüne kadar sıkıntı çıkarmadı ama bugün kanadı, sıcak oturma banyosu iyi gelir, ilaç kullanamayız sanırım, bir de genel cerrah bana garmastan vermişti iyi gelmişti o zaman, devam edicem galiba, hem meme ucu kremi olduğundan bebeğe zararı olmaz.

Canim bende cok opuyorum, kokulu kokulu oh miss :)). Esim yiyor resmen sakaliyla biyigiyla ona bende kiziyorum nazik ol diye :). Baskalarida opuyor arkadaskar filan, bisey demedim hic, birazcik dudaklarini degdirdip opmeleeinden nolcakki :) bebegim sevgi dolu olsun herkese gulsun sevecen olsun istiorum, o yuzden kim istese kucaginada veriyorum opmelerinede izin veriyorum..
baskalarını bılmıyorum daha yakın akrabalar bıle kokluyorda ben operım gülerek bakara Güler yüzlü olsun dıye baska mısafrler cesaret edemedı öpmeye sanırım :-)

Benim esim cok sigara içiyor ben bile dayanamiyorum o kokuya bi de gelip o kokuyla opmesin bebegimi:KK11:baskalarinin da opmesini istemem cunku herkes dislerini duzenli fircaliyor mu agiz temizligine dikkat ediyor mu bilemeyiz biraz takintiliyim bu konuda:KK20:
sigara ıcmese Keske ya :KK43: coçuklar çok hassas kokusu bıle rahatsa edıyor

ay canım geçmiş olsun bende hamileyken çok çektim dişimden en sonunda birini çektiler biride kırıldı yani anlayacağın iki dişten oldum ama olsun oğlumun canı sağ olsun bende bu aralar dişçiye gitmeyi düşünüyorum bende korkuyorum kırılan dişimi kesin çekerler
saol cnm sanada gecmıs olsun azıcık daha dayansa zaten yaptırcm

Kizlar kayinvalidem bendeydi söylediği bi sey kafama takildi. .
Benim gogsumden şakır şakır süt akardi , kiyafetlerim islanirdi hep diyo senin oyle degil sutun yeterli degil bence cok yemen Lzm sutunu artırmak icin dedi..
oyle mi gercekten ya..
canim sule cok guzel anlatms canm bazisinin akar bazisinin akmaz onemli olan cocugun kilo alimi

İyi geceler bayanlar su dogumda olusan gobekteki hamilelik cizgim kopkoyu sekilde duruyor gecmesi icin bi krem yada baska bir oneriniz varmi?
Benimdw duruyor:KK43:
Kizlar banyonuzu hala ayaktami yapiuorsunuz dikişler iyileşti

selam kizlar nirmal dogum yapip hemoroid olan var mi varsa ne kullaniyorsunuz agridan deli olcam ya bugun hastaneye gitcektim regl olmusum gidemedim zeytinyagi falan surdum ama yok cok aciyor kullandiniz etki eden krem var miii:KK61::KK61:

Ben sezeryan doğum yaptım ama ben de hemoroid oldum doğumdan 3 gün sonra aşırı ishalden :KK43: hatta eşim nöbetçi eczane aradı da neyse çok güzel krem vermişler de acısını hemen aldı yaklaşık 1 hafta sürdü içeri geri girmesi ama rahatsız etmedi. Kremin adı hemoclin hem merhem hem ıslak mendilini kullandım bende gerçekten çok işe yaradı sonrasında makat çatlağı problemim oldu onu da hemen iyileştirdi

Nasilsiniz bayanlar biz 1.ay asimizi olduk nasil agladi kuzum:KK61:sezeryan olanlara bir sorum olacakti benim hala sezaryen yerim agriyor rahat oturup kalkamiyorum yana dönüp yatamiyorum sizlerde durum nasil eski halinize donebildiniz mi?
Canim sen gelecek ay gor asiyi bizde sabah olduk 3igne :KK43: kiximi esim erken geldi gezdurmeye cikardida rahatladm biraz bugun cok kotu hissedyrm kendimi cok mutsuzum :KK43:

Benim doğumdan önce de vardı canım, doğumla büyümüş sanki, bugüne kadar sıkıntı çıkarmadı ama bugün kanadı, sıcak oturma banyosu iyi gelir, ilaç kullanamayız sanırım, bir de genel cerrah bana garmastan vermişti iyi gelmişti o zaman, devam edicem galiba, hem meme ucu kremi olduğundan bebeğe zararı olmaz.
Saol canim bende bugun gitcektim ama gidemedim cok kotu bisey bu yaa allah sabir versin hepimize
Çok şükür kırkımız çıktı, banyomuzu yaptık mis gibi olduk, artık her şey düzene girer diye hayalim var ama sanırım boş bir hayal bu, uykusuz gecelere devam...
Biz kirkimiz cikmadan cok duzenliydik kirktan sonra cocuk tam tersine dondu umarim seninki iyi yonde doner
Ben sezeryan doğum yaptım ama ben de hemoroid oldum doğumdan 3 gün sonra aşırı ishalden :KK43: hatta eşim nöbetçi eczane aradı da neyse çok güzel krem vermişler de acısını hemen aldı yaklaşık 1 hafta sürdü içeri geri girmesi ama rahatsız etmedi. Kremin adı hemoclin hem merhem hem ıslak mendilini kullandım bende gerçekten çok işe yaradı sonrasında makat çatlağı problemim oldu onu da hemen iyileştirdi
bende dun ilk defa keske sezaryen olsaydim dedim ama demekki fark etmiyor rabbim kolaylik versin bize

@sevilyigit33 cAnm oturarakta yapiliyir artik ama ben yinede cabucak sik sik dus olayina girdigimden ayakta yapiu

Canim sen gelecek ay gor asiyi bizde sabah olduk 3igne :KK43: kiximi esim erken geldi gezdurmeye cikardida rahatladm biraz bugun cok kotu hissedyrm kendimi cok mutsuzum :KK43:
Ayy kuzum ya çok mu ağladı..:KK43: geçmiş olsun canım.. bizim de 12 martta o asimiz :KK43: ya o asıdan önce ateş düşürücü ver diyor bana çevredekiler sen ne yaptın verdin mi.

Ayy kuzum ya çok mu ağladı..:KK43: geçmiş olsun canım.. bizim de 12 martta o asimiz :KK43: ya o asıdan önce ateş düşürücü ver diyor bana çevredekiler sen ne yaptın verdin mi.
ver dediler ama vermedim ebede atesi yukselirse ver dedi bende gece rahat uyusun diye hem atesinin cuktigini gece farketmezsem diye vericem aslinda hic vermem ama sancisi var canm cok aglamadi ama cok sancili karbida agriyor kuzumun bugun kaka tam olarak yapamadi korkudan bacaklari agriyor

Kızlar selam, bezleri uygun fiyat bulunca bence stok yapabilirsiniz çünkü bez fiyatları çok değişiyor.Mesela şuanda www.bebegimister.com da aylık paketlerde çok uygun bir kampanya var bir bakın isterseniz :)
Snrm site reklami yapıyorsunuz zira kadinlar kulubunde farkli bolumlere girip ayni siteyi tavsiye etmissiniz..

Çok şükür kırkımız çıktı, banyomuzu yaptık mis gibi olduk, artık her şey düzene girer diye hayalim var ama sanırım boş bir hayal bu, uykusuz gecelere devam...
İnşallah hayal ettiğin gibi olur :) hadi bakalım büyüdü bebiş hayirlisiyla büyüsün artık yeni dogan dönemini atlattık çok şükür :)

Nasilsiniz bayanlar biz 1.ay asimizi olduk nasil agladi kuzum:KK61:sezeryan olanlara bir sorum olacakti benim hala sezaryen yerim agriyor rahat oturup kalkamiyorum yana dönüp yatamiyorum sizlerde durum nasil eski halinize donebildiniz mi?
size de gecmis olsun cnm..
Ben çabuk toparladim sezeryandan sonra bi şikayetim yok cok sukur..

Benimde bir tuhaf ayni bende oyleyim bazen belime vurulan igne yeri bile agriyi bazen diyorum icinde gercekten gazli bezmi kaldida bu sizlama devam ediyo diyorum

size de gecmis olsun cnm..
Ben çabuk toparladim sezeryandan sonra bi şikayetim yok cok sukur..
teşekkürler canim masallah nazar degmesin insallah bende biran once toparlanirim
Benimde bir tuhaf ayni bende oyleyim bazen belime vurulan igne yeri bile agriyi bazen diyorum icinde gercekten gazli bezmi kaldida bu sizlama devam ediyo diyorum
Cabucak toparlaniriz insallah canim yoksa cok yorucu oluyor bebekle mi ugrasicaz agriyan sizlayan yerlerimizle mi

X