2014 Seçim Sonuçları

kanallarda bile anadolu ajansı ve cihan haber ajansının farklı sonuçları tartışılıyo şu an

Oynuyo işte. O ses kayıtlaırndan sonra seçmeninin gözünde madur rolüne büründü. Sevgileri arttı adamların :))

yani Allah aşkına bi sağlıklı düşünelim...
bahsedilen İstanbul..
İstanbulda chp nin önde olmasına imkan var mı??
öyle gösteren bi seçim sonucu bana hiç inandırıcı gelmedi.
İzmir de ak partinin önde olması gibi bişey bu..

Haha canim ya ne guzel demissin pek seviyolar izmire camur atmayi :) aziz baskan onde beklendigi gibi halkin adami :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İzmir' in acısı büyük oluyor ondandır :))

Tek ümidim Ankara. Ankara giderse yiyebilecekleri en büyük darbelerden biri..

Anadolu ajansı ile Cihan haber ajansının sonuçları farklıymış. Hangi kanaldan aldın canım.

biz foxdan bakıyoruz canım :26:

Ben de patlamis misir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sinema izler gibi valla

Her yer köy olur İzmir olamaz. Belediye başkanından bağımsız olarak. İneği bağlasan o makama izmir köy olmaz.

köy olsun da akp almasın

seçim bitsin polemiği sonra yaparsın
kocişine de teessüflerimi bildriyorum hayal kırıklığına uğrattı beni zalım

evde bölünme yaşıyoruz

Oynuyo işte. O ses kayıtlaırndan sonra seçmeninin gözünde madur rolüne büründü. Sevgileri arttı adamların :))

ya biz bi yerde yanlış yapıyoruz ama nerde?normalde o ses tapelerinden sonra nefretin olması gerekiyordu ama nasıl sevgileri artıyo anlamıyorum ya çıldıracam yakında az kaldı

bende eskişehirdeym oturduğum yerde birşey yok şu an :26: umarım olmaz

canım eşimin öğrencileri söylemişler böyle bir durum var sandık başından ayrılmıyoruz diye. :18:

Köye dönüşse bile (ki siz kendinizi böyle mi rahatlatıp kandırıyorsunuz, kıyaaamam) , onurlu , başı dik olarak devam edecek İzmirliler hayatına.
Siz hiç canınızı sıkmayın.
Selametle...

bu zamana kadar köye dönüşmemiş şimdi mi dönüşecek İzmir'e köy diyenler ya hiç gitmemiştir ya da herhangi bir ilçesinde en fazla bir hafta kalıp tümü için değerlendirme yapmıştır ben İstanbulluyum evlenip Eskişehir'e geldim 6.5 senedir buradayım ama hep İzmir'de yaşamak istemişimdir. Sadece Kordon'u, foçası, Çeşmesi yeter be. Öyle bir deniz görmedim.

emeklilik yaşını yükselttiler ewet ama kılıçdaroğlu ssk yı soyduğu için dewlei borçlandırdığı için akpnin arkasını temizlemek için izlediği bir yoldu...

o yüzden millete artık gününü doldursada yaş sınırı getirdi... bu kılıçdaroğlu yüzünden istedi...

gelelim maaş olayına ewet orda haklısınız asgari ücret inanılmaz derecede az, ben de asgari ücretle çalışıyorum nişanlımda ve ne yazıkki bu konuya çözüm üretemediler... bunda size katılıyorum tabikii.... ve ne akla hizmet bunun bu durumda olup 3 çocuk istemesi vs bunlara bende sinir oluyorum...

tabi başbakanın hataları war ben sadece türkiyede yaptığı hizmetlr için konuştum...

Benim kafam feci karışık..Gerçekten sonuçlar açıklanmadan öğrenemeyeceğiz sanırım gerçeği..

Ama eğer istanbul ve ankarayı yavaş ve sarıgül alırsa evde tek başıma parti vericem..

alamazlarsa yas tutucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…