2014 Seçim Sonuçları

böyle birşeyin yapılması mümkün mü ki seçim sonuçları merkezden geliyor itiraz direkt merkezden gelmez mi zaten öndeydi en baştan diye. Yani bir kanal herhangi bir partiy kafasına göre merkezden bağımsız farklı gösterebilir mi mesela foxa göre ak parti ve chp küsüratlarla yarışıyor. :26:

bu haber bazı gazetecilere mesaj olrak gelmiş bugün saat 15 de.... şu ana kadar aynen işliyor :KK52::KK52::KK52:

1 milyonun üzerinde nüfusu olan bi büyükşehirdeyim.
bir an bile elektrik kesintisi olmadı

Haha canim ya ne guzel demissin pek seviyolar izmire camur atmayi :) aziz baskan onde beklendigi gibi halkin adami :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçen gün de biri İzmir köy gibi olmuş demişti. Şok geçirdim. Havası başka suyu başka. İzmir köye dönşse insanı köylü değil onu ne yapıcaz :KK1:

Köye benzer büyük şehir oyumu o zaman da Ankara'dan yana kullanmıştım hala öyle diyorum. İnşaatı pisliği kiri pası bitmedi bitemedi.

Benim kafam feci karışık..Gerçekten sonuçlar açıklanmadan öğrenemeyeceğiz sanırım gerçeği..

Ama eğer istanbul ve ankarayı yavaş ve sarıgül alırsa evde tek başıma parti vericem..

alamazlarsa yas tutucam:KK14:

al benden de o kadar.
nefesimi tuttum bekliyorum

twitterda gördüm,

Anadolu ajansı: marsta akp, jüpiterde akp, satürnde akp
:KK1::KK1:

ya biz bi yerde yanlış yapıyoruz ama nerde?normalde o ses tapelerinden sonra nefretin olması gerekiyordu ama nasıl sevgileri artıyo anlamıyorum ya çıldıracam yakında az kaldı :KK25::KK25::KK25:

Stockholm sendromu yazmistir bir arkadaş :KK1:
Cidden öyle bak.
Elini de kolunu da bağla hadi.
Bir odaya bir ömür hapset hadii.
Becerebilirsen zapted hadiii.:KK37:

Çankaya ilçesi için açıklama yaptı Mansur Yavaş %50 ve üzeri oy alacağımız kesinleşti bu ilçede dedi biliyorsunuz Çankaya da hükümetin kalbi çok önemli bir ilçe. Ankara genelinde oylama devam ediyor daha belli değil.

Ama twitter da ilceden degil direk ankaradan bahsediyor :44::44:

Ya tabiki cihan ajans gene ortaligi karistiracak arastirsaniza yahuuu cihan ajans kime bagli?????
kafamiz karisiyor yazicaginiza arastirin gercekleri görün artik cemaat örgütü herzamanki gibi ortaligi karistirmak istiyor masustan basa bas gösteriyor sonuclari!!!! burdan bakin

http://www.ensonhaber.com/istanbulda-iki-farkli-sonuc-2014-03-30.html

Son düzenleme:
İzmir' in acısı büyük oluyor ondandır :))

Tek ümidim Ankara. Ankara giderse yiyebilecekleri en büyük darbelerden biri..

Su an akp onde ama cankayadaki oylarin %2si acilmis esas chpyi one gecircek oylar ordan bekleniyormus:)

Ah ya yine olmicak ya be erdogan yine yapamicaksiniz ya izmirde isteginizi bu halk izmirliler egilmicek onunuzde :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Köye dönüşse bile (ki siz kendinizi böyle mi rahatlatıp kandırıyorsunuz, kıyaaamam) , onurlu , başı dik olarak devam edecek İzmirliler hayatına.
Siz hiç canınızı sıkmayın.
Selametle...

Hahaha cok güldümmmm sagll sekerimmm :KK70: beyne bakk ya :KK70: siz devammm edinn byleee :KK70:

X