2014 Seçim Sonuçları

bakın 12 senedir iktidarda olan bir partiden söz ediyoruz. Hala Klıçdaroğlunun sgk ya layına nasıl getiriyorsunuz bu akp gelir gelmez yapılmadı ki yapamazdı çünkü hemen gelir gelmez. Bu kadar ülke kalkındı diyen kişilerin bu insanları çalıştırmasını anlayamıyorum ben asgari ücret aldıktan sonra ve annem emekli olamadıktan sonra ki rahatsızlığı yüzünden mecburen ayrılmak zorunda kaldı o yapılan metronun hızlı trenin bir anlamı kalmıyor. Yani bunlar yapılmadan çnce insanlara refah bir hayat sunulmalı. Hele ki son yolsuzluk iddialı çıkınca insan ister istemez isyan ediyor. Benim kardeşim evlenemiyor çünkü yetişemiyor ki çocuk zaten az maaş alıyor eve mi baksın evlensin mi annem babam ayrı ben çalışıyorum kira gönderiyorum. Yani ımf ye borç kapandı bir sürü hizmete para var kendimizi zengin göstermekte üstümüze yok ama gerçek durum öyle değil.

bende gelimi bacım

bu ne ya her kanal farklı bi sonuç gösteriyor hangisine bakacagımı şaşırdım

sonuçlara şaşırmadım şu ana kadar
biraz düşüş bekliyodum ak partide ama yine tahmin ettiğim gibi

ama ankarayı merak ediyorum nasıl olacak acaba :44:

Son düzenleme:
ya biz bi yerde yanlış yapıyoruz ama nerde?normalde o ses tapelerinden sonra nefretin olması gerekiyordu ama nasıl sevgileri artıyo anlamıyorum ya çıldıracam yakında az kaldı

Ben hic sasirmiyorum adam yol yaptikca oyu artiyo millet o yolda gidip gelirken yol(suzluk)lari gormuyo yada kolayina kacip montaj diyo eeee nede olsa daha cok yola ihtiyac var
Unutmadan artik yollar yerin altindan yapilnaya basliyor yolun uzerinde olacaklari dusunmek bile istemiyorum
ampul yandi :)))

bilemiorum ya artık hiçbir parti hile yapmaz inşallah.

kar veya fırtına var mı yani neden kesiliyor diye.
Hiç birşey yok canım zaten Eskişehir'de elektrik kabloları yerin altından gider.Burada havaya bağlı elektrik kesilmez.Nedeni belli.

Burda da elektrik kesintisi yok..Olmadı yani hiç..İzmirdeyim.

Şanslı yerlerdensiniz o zaman ama oraya elektirikleri de kesseler yapacak birşey yok ancak Eskişehir'den adaylarndan dolayı çok umutlulardı ama büyükşehir belediyesini alamayacakları gibi ellerindeki bir ilçetyi de kaybediyorlar o yüzden sanırım olmuş olabilir ya da gerçekten hrhangi bir kesinti de olabilir ama bu şehirde genç sayımız çok fazla öğrenci şehri ne de olsa sandıkları bırakmıyorlar.

Ama twitter da ilceden degil direk ankaradan bahsediyor :44::44:

Tabii Mansur açıklama yapınca herkes yanlış anlamış ordakilerde yanlış anlamışlar bende önce öyle sandım ama Çankaya dedi canım zaten geneli için kesin birşey diyemez çok kafa kafaya gidiyor şu an.

Fatih Portakal doğru sonuçları mı veriyor anlayamadım her kanal ayrı telde tamamen açıklansa da rahata ersek :44:
Hakkımızda hayırlısı ya..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…