2014 Seçim Sonuçları

evet bu mesajıma ek yapayım ...

az evvel izledim bir kanalda .. yapılacak şuymuş ; chp önde gösterilecek . (cihan haber ) saysinde ,sonrada şeçimleri gerçek sonuçları ortaya çıkınca .. yok efendim şeçimde hile yapıldı diye halki ayaklandıracaklarmış :KK53::KK53::KK53::KK53:

uff ne kadar çirkin ya

Eskişehir'de birçok yerde elektrikler kesilmiş karşı tarafa bakıyorum kapkaranlık henüz burada birşey yok ama çağrı yapılıyor sandık gözetmenleri açtırmasınlar diye. Kağıtların iyi şekilde görüleceği fenerler bekleniyor. Çok acayip işler dönüyor şu an.

bende eskişehirdeym oturduğum yerde birşey yok şu an :26: umarım olmaz

Sandıkların açılması bitti mi ki sandıklar terkedilmeye başlansın?

Her kanal farklı bir sonuç iletiyor..Arada %10 luk bir fark varken, elbette uyarı yapacaklar sandıkları terketmeyin diye.

Her sandığın başına kendini falan mı klonladın ki sandıkların terkedilip terkedilmediğinden bu kadar eminsin?

Evet............

Haklısınnn :) kafa yapısı değismediği sürece zor :KK66:)
İzmir köye dönüstüğü zaman kafanızı duvarlara vurcaksnzz..
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Köye dönüşse bile (ki siz kendinizi böyle mi rahatlatıp kandırıyorsunuz, kıyaaamam) , onurlu , başı dik olarak devam edecek İzmirliler hayatına.
Siz hiç canınızı sıkmayın.
Selametle...

neden her yerde elektrikler kesiliyor,afet mi var:44:

az evvel izledim bir kanalda .. yapılacak şuymuş ; chp önde gösterilecek . (cihan haber ) saysinde ,sonrada şeçimleri gerçek sonuçları ortaya çıkınca .. yok efendim şeçimde hile yapıldı diye halki ayaklandıracaklarmış :KK53::KK53::KK53::KK53:

böyle birşeyin yapılması mümkün mü ki seçim sonuçları merkezden geliyor itiraz direkt merkezden gelmez mi zaten öndeydi en baştan diye. Yani bir kanal herhangi bir partiy kafasına göre merkezden bağımsız farklı gösterebilir mi mesela foxa göre ak parti ve chp küsüratlarla yarışıyor. :26:

evet şuan aynen bunu yapıyorlar, diğer kanallarda akp nin önde göründüğü yerlerde özellikle bazı kanallar(o kanallar belli) chp yi önde
gösteriyorlar, hayır ola bakalım.

Tüm başkan adayları ısrarla "bu bir psikolojik harekat" diyor..
Ortada bir manipüle var da hangi tarafta yapılıyor orası muamma işte.

Islak imzalı bir şekilde tutanaklar alınmadan hala sandık terketmeyin diye uyarılıyor görevliler.

halk desteğini kıramadıklarında,
sıra medyaya,
ardından sokaklara,
o da olmadıysa bel altına yolsuzluğa...

hiç biri olmazsa sıra suikaste geliyor Özal gibi..
Allah bu ülkeyi, ülkeyi sevenleri korusun..

Her yer köy olur İzmir olamaz. Belediye başkanından bağımsız olarak. İneği bağlasan o makama izmir köy olmaz.

Haha canim ya ne guzel demissin pek seviyolar izmire camur atmayi :) aziz baskan onde beklendigi gibi halkin adami :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya da tam tersi yapılacak. Hiçbirine güven yok. Ysk sonuçlarını bekleyip ona inanıp geri kalanlara kulaklarımızı tıkamaktan başka çare yok.

kimse cemaati takmadı. Çünkü bu hareket oldukça iticiydi. ablaları abileri evlere yollayıp chp'ye oy verin demek insanları cemaatten nefret ettirdi bence akp'den değil. Ne alaka yani cemaat ve chp. Cemaat çirkefleşti. Akp mağdur konumuna girdi. Bu halk mağdurdan yana her zaman :KK14:

kim akp mi madur ben ancak buna gülerim canım numaradan madur rolü oynamasınlar ayrıca halk bence akp nin yanında değil hiç bi zaman.sadece kendi adamları yanında.yani akp ye oy verenlere bakarsak 10 yıldır aynı kişilerdir ki onlar da zaten istedikleri mevkilere yerleşen rahat eden insanlardan oluşuyo.

X