2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Iyi aksamlar arkadaslar gecenlerde bir tahlilde tesadufen kizimin b12 vitaminin eksik oldugunu ogrendik cocuk doktorumuz cocuk hemotolojiye yonlendirdi nedenini arastirmak icin tatlil yaptircik birsuru cuma cikti sonuclar yarin gosterecez bakalim doktor ne diyecek offfo kadar korkuyorum nette cok kotu seyler yaziyor lutfen dua edin kizimin bir seyi cikmasin Allahim butun cocuklari korusun icinde benimkileride

Kızlar bu yürüteçler hakkında ne düşünüyosnz. Bnım kızm çok harektli tek başıma hem eve hem ona yetişmek mümkn olmuyo. Kndime bi çözüm arıyorum sanki bu bi çözm gbime gldi..off

Kızlar bu yürüteçler hakkında ne düşünüyosnz. Bnım kızm çok harektli tek başıma hem eve hem ona yetişmek mümkn olmuyo. Kndime bi çözüm arıyorum sanki bu bi çözm gbime gldi..off

Ben aldım canım ,çokta hoşuna gitti .20 dk lık sürelerle koyuyorum yürüteçe.ama yinede gözün üstünde olacak.

Geçmiş olsun ,inşallah kötü birşey çıkmaz.

Ben aldım canım ,çokta hoşuna gitti .20 dk lık sürelerle koyuyorum yürüteçe.ama yinede gözün üstünde olacak.
İnt.dn araştrdm biraz pk tavsye edılmıyo bide sizn fikrinizi alym dedm :) tşk ederm cnm ozmn bnde denemeliyimm

Çok geçmiş olsun , bel ağrıları bende de var.İnşallah çabuk iyileşirsin.Meleklerimize iyi bakabilmek için kendimize iyi bakmamız gerekiyor.

çok geçmiş olsun cnm. Allahım meleklerimizi bütün kötülüklerden korusun..

İnt.dn araştrdm biraz pk tavsye edılmıyo bide sizn fikrinizi alym dedm :) tşk ederm cnm ozmn bnde denemeliyimm
Bende hep öyle okudum ama artık kucakta taşıyamaz oldum ve anakucağındanda kendini atmaya başlayınca başka çarem kalmadı.Zaten gün içinde yemek yerken ve acil durumlarda koyuyorum.

M mucizemmm gecmis olsun canim olumlu seyler dusun insallah kotu bir sey cikmaz. İnternetteki bilgilere cok fazla takilma acayip bir sekilde bilgi kirliligi var cunku.
gizemli_1105 gecmis olsun canim bel agrisi cok zor gercekten Allah yardimcin olsun cocuga da aci oje falan surme canim daha hele bir oral donem gecsin belki kendisi birakacak parmagini emmeyi daha cok erken
@ses06 Allah yardimcin olsun

Canım internette tam bir bilgi kirliliği var. Bilen bilmeyen birşeyler yazıyor insanın aklını karıştırıyor. B12 eksikliği çok yaygın, genel birşey diye biliyorum. eminim doktorun bir çözüm sunacaktır. Buyusun bol bol ceviz yedirirsin düzelir annesi üzme kendini =)

Sabah aldım iki çocuğu arkadaşın mevlütüne gittim. Sağolsun eşim zahmet edip kıza bakamadı iki çocukla uğraştım. Eve geldim beyefendi almış telefonunu keyif yapıyor cinlendim tabi. Evi topladım çamaşır mutfak derken çocukları yıkadım bi baktım telefonum yok :S Mevlüte gittiğim yerde unutmuşum, evde bir terör estirdim bizimki mum oldu. Aldı Ali'yi kucağına Ayşe'yi de yanına oturdular ben de kafa dinledim. Yarın da telefonumu alacak gidip. Erkek milletine arada cırlamayınca tozutuyorlar he.

Bu arada sıpama ıhlamur irmik elma ve azcık (kıvam tutsun diye) pirinç unundan muhallebi yaptım çok hoşuna gitti. Saatler de geri alındı ya hemen uykusu geldi emziremedim karnı tok diye vicdan azabı çekiyorum şuan. Gece uyanmasın diye doyurdum güya uyanır da emer inşallah diye dua ediyorum şimdi de. Biz anneler manyak mıyız neyiz anlamadım.

Merhaba kizlar ewet hafta sonu die sakin....hatta ben 1 hafta daha firarim esim izinli ewde ))

Sizleride okudum simdi koyu pembe turuncu idrar en cok sebebi susuzlukmus yasayan biri olarak emince soliyim...duruda olmustu....

Ayrica kardesim istanula ugurladim ordan da maltaya gidicek dil okuluna...biraz uzgunum hala aglama modundayim...

Dutuya gelince geceleri bile emmiyor kizlar artik sanirim cok cok kasik mamalari warken wakit kaybetmek istemior

Birde fikrinizi almak istiorum hani rutin yaptirmak gerekli olan testler warmi acaba hani seker trioid kan cinko bisi bisi iste nebilim..cocugin canini yaktirmak istemiorum fakat icimde bir bakilsa mi diorum....

Kinamiz oldu ayrica bitti allaha sukir guzeldi....
Daha cok resim war ama yuklenmio kizlar bouyt uymuo dio ....

Eklentiler

• img1413930354299.jpg
    416,7 KB · Görüntüleme: 186

Haha bebek olduktan sonra devreler yanıyor ama ona rağmen erkeklerden akilliyiz

Bi de merak ettim, uykusuna ne kadar etki etti, güzel uyudu mu?

Emzik iCi cok ugrastim hala ugrasiyorum bir turlu alistramadn emzigin kenarindan parnagini sokup ikisini emiur yada emzgi atip parmagni bugun sadece kollatini kundak yaptim bir sure byle uyutaym baklm

Canim Icini rahatlatmak icim soyle dusunebilirsin bazi anneler 10 saat bazilari 12 saat ayri kalabiliyr bazilari da gece calisabiliyr senn isin onlara gre braz daha rahat 3 4 saat ayri klcaksn hmde derskerle cocuklarka cok mesgul olcaksm bnce cabuk gecer sana zamm

Emzik aliyorsa yavaşca parmaginj cikarip emzik versen? Benim tanidigim bi abla da geçenlerde liseye giden kizinin hala parmak emdigini söyledi...
Hepsi alişmaz tabi ama Allah korusun küçük de olsa o ihtimal var
bende ondan korkuyrum canim emzik almiyr alirsada parmagini kenarndan skup emiyr

Bugun bnde esimle konustum artik alalim cok hareketli ve yattiginyerdn enerjisini atamiyruykulari da 30 35 dk suruyr hep bde hevesloyken Yurusunde daha cabuk ogrensin kuzular ben kullanmayacam dyip 7. 8. Ayda pes eden cok anne gordum dunyanin yarisi da yurutecle buyuyr bence bi sakncasi yok sadece uzun sure koymamak.lazm ttlm
Bebegin ne zmn dogdu canim bnde dusunuyrm da benm kozom 30 maus dogimlu 5 aylik olcaz ins 3 gun snra gerci gun olarak saymca 27sinda oldukta milletin akli karisiyr bnde 30undan 30unu sayyorum Erkn mi acaba

Çok geçmiş olsun , bel ağrıları bende de var.İnşallah çabuk iyileşirsin.Meleklerimize iyi bakabilmek için kendimize iyi bakmamız gerekiyor.
evet canim kizimi kucagima alamamak onunla oynayamamak cok uziyr bni bde bir suru sey ogretmstm unutcak dye korkuyrm donmeyi yurumeyi el cirpmayi flan

Tsk ederm cnm ins unutur yaaa ama sanki balli sut akiyr parmktan.sap.sup.bor emisi var bbgm.bni emmiyt parmagini emecegine bni emse
bnm esimde yardm etmezdi hatta bde evim tertemz olurdi kizimi brakip balkonu ykayamazdim bna balkon pislik icinde su evide temzle bi derdi tertmz evi gece 2 3 e kadar tmzletdm.snrada kizatdi niye uyumuyrsun dye sanki gundz vkit mi oluyr ama vaktim olmasada kizimi uyutup uyutup yapardm kizlar tmzlgmi bi blkn kirli dye her yere laf ederdi balkonada guvercnler dadandi temzlesemde 5 dk snra yne pslik icinde kliyr npim kizimi aglata aglata balkon mu tmzlymnyse belim boyle olunca ortaligi topluyo bulask makinasmi yerlestryr bnyo ypnca yikayip cikiyr gece kizim ih dese kalkip bkyr kocM bir mlekmis megee

Keske o melekligi sana yuklenmeden once gosterseydim.belki de belin tutulmazdi cnm. Evdesin diye yan gelip yattigini saniyr bence. 2 saat bebekle esini evde bir biraksan, o bile yeter bebek bakiminin ne kadar zorlu oldugunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…