2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Hay maşallah, Allah koluna beline güç kuvvet versin :)

selam anneler,
nasılsınız.gögsü tıkanıklara geçmiş olsun.ek gıdalar afiyetler olsun bebiklerimize..

ben hiç iyi değilim kızımın gece uyanmalarından perişanım.uyanma değil hiç uyumamasından.bide sabah 6 da kalkıp işe gelmek mahvediyor beni.

uyku öncesi muhallebi+hipp iyi geceler+biberonla süt herşeyi denedim.aç olduğu değil başka sıkıntısı var diye düşünmüyor değilim.

haftaya kontrolümüz var uyku şurubu istycem.ftil veriyorum şurup veriyorum rahatlasın bir sorun mu var diye.hiçbişey uyku sorununu çözemiyor.

bide yazmışsınız ya eşinizden alınan destekler.bizde o hiç olmadığı gibi bide eşimin 2 ayı aşkındır sağ kolu alçıda .desteği bırakın bide ona bakıyorum

çok zorlanıyorum.

Gecmis olsun. Benimkininde uyku problemi var cok zor allah kolaylik versin. Gunduzleri kim bakiyor

benim bildiğim maydanoz ve suyunu, sütü kesmek için kullanırlar

Hatunlar inanılmaz yoğun bir gün geçiriyorum gece Yusuf Eymen sürekli ağladı Hipp'in pirinçli mamasını verdim kabız yaptı sanırım, kaka yapamıyoruz 10 günden fazladır burnu da tıkalıydı okyanus suyu işe yaramayınca hastaneye götürdüm
sonuç: kilo almadığı için kan tahlili istediler gözleri şiştiği için ultrason ve idrar tahlili, antibiyotik verildi kullanmaya karar verdim arada sarımsak versem mi diye düşünüyorum ama uzun zamandır hasta sarımsağın etkilerini de bilmiyorum..
şimdi size sorum şu kakasını yapamıyor dr da önemsemedi çığlık atıyor uykusunda resmen nasıl yaptırabilirim zeytin yağı verdim işe yaramadı çok ağlıyor kuzum

Ek gıdalara geçtiniz mi bilmiyorum ama, sarı olmuş armut bebeklerde sindirimi hızlandırıyor. Benim oğlan 2. kaşıkta hemen kakasını yapıyor.

Cok gecmis olsun canim. Ultrason ve tahlil sonucari ne oldu? Gozleri neden sisiyormus?
Kabizlik da zor Erken mi degil mi bilmiyorum ama bir kuru kayisiyi suda haslayip ezip verebilirsin. Suyu da ise yarar bence. Arkadas armut demis o da etkili olabilir. Bir de sicak banyo yaptirip banyoda karnina masaj yap canim. Insallah duzelir hemen.

benim kizimda ongun yapmamisti ama hic sikintisi yoktu yapmaya niyetide yoktu zeytinyagi icirdim karnini surekli zeytinyagli masaj yaptim ensonunda yarim fitil verdim yapti sonra 5 gunde bir 3 gunde bir sonra hergun kendiliginden yapti fitil ver bence

Baya rahtlarm aslında. Ama maddiyat sıkıntı bu ara. Bi de gözüme küçük geliyo evde dursun istiyorum da ilgilenemeyünce de üzülüyorum

Alintida bulundugum icin devam edeyim dedim Lilacsofie de yazmis,bende maydonoz sut azaltir diye biliyorum

Sarimsagin etkileri olumsuz diye biliyorum canim,cok guvendigin birine sormadan deneme derim insallah daha iyidir

Maydonaz sut azaltio diolar canim emzirirken mi kullaniosun zayiflamak icin maydonese suyjnu.

Canim
Canim allah sana kuwwet versin saglik wersin...cok zor bir surecten geciorsun belliki bir sinaw daha var onunde....rezene ve anason cayini dene istersen aktardan tohum olarak al kaynat hem rahatlatir hem uyutur bilemedim baska onericek bisi....morelini yuksek tut cok az daha gecsin gunler bu da biticek gece beslemesini kaldirdisan zamanla uyanmamaya alisicak...ve gunduzleri uyku saatini ayralamakta onemli uykusu yoksa tum gun uyudusa da uyiyamaz cocuk...allaha emanet ol...

Sarimsak falan bilemicem canim ama bizim burun spreyin adini yazarim istersen bakip cok memnjnum ... Birde ilac siz gecsin kakabsorunu dersen elma puresi uzerine su ishal yapio....veya zeytinyagi yedirgin herseye kat.... Birde paposundan wer zeytinyagi birazda bacak hareketleri ile yapar belki...

Gecmis olsun cnm.

Sana da gecmis olsun cnm.
2 parmak kalinliginda kol altimdan meme ucuna kadar bir hat dusun. O sekilde sismisti. Sicak su torbasi koyup masaj yaptim. Tum gun en cok o memeyi emzirdim..sukur duzeldi ayni gun.

SYES

Merhaba bence ya fitil (yarım) ya da duphaloc şurup vermelisin artık. Cok uzun süre olmuş.

hepinize çok teşekkür ederim antibiyotik vermek farz oldu kan tahlili yaptırmıştık sonucu iyi çıkmadı çoğu değeri düşük birkaç tane de yüksek var doktor büyüdüğü için demiş ama hemotoloji uzmanına da götüreceğiz, idrar fazla yapmıyor yaptığı zaman da kokulu ve turuncu renkte yapıyor bugün az bi şey yaptı, kültürü yapılacak p.tesi belli olur inşallah. doktor bi sürü ilaç yazmış az önce eşimle konuştum. ultrason da bir şey çıkmadı temiz çıktı böbrekleri çok şükür

Allah yardimcin olsun cnm. Yukun cok agir.
acaba seni gunduzleri ozledigi icin mi huysuzlaniyr da uyumuyr geceleri ?

Slm kızlar
Biz bugün 6. ay kontrolümüze gittik
Kilomuz 9,460 boy 66 cm
Aşımızıda olduk
Şimdilik ateşimiz yok inş çıkmaz
Bizden haberler böyle
masallah kuzuya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…