2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Cok gecmis olsun cnm. Bobrekleri icin cok sevindim. Umarim diger sonuclarda sorunsuz duzelir.

Arkadasım benim kızım da öyle gece en az 4 -5 kez uyanıyor tok olduğunu biliyorum ama meme istiyor yine de veriyorum emmiyor ağzından çıksın istemiyor ciktigi an uyaniyor emzik gibiyim..çok yoruluyorum ve cok huzursuz bikaç gündür diş mi aceba die düşünüyorum babasının kucağında da durmuyor Oyuncaklarla kavga ediyor bi iki ağzına götürüyor sinirle ağlamaya başlıyor hiç oynamasına bilmiyor ya da sıkıntıdan bilmiyorum..ev göcüyor resmen heryer hersey ortada tatilden geldik kıyafetler eşyalar yerleştiremedim bile..
ben de yatarken muhallebi vereyim diyorum sende care olmamış ama umarım bende olur..

Canim kristal ve turunculuk varsa suya ihtiyaac duyuyor diye biliyorum. Bol bol su icirmeye calis. Cok gecmis olsun cok uzuldum

1 haftadr cok kotuyum minik cadim beni uyanukkn emmiyordu bende besgnde sallayip uyuynca enzrtrdum bu 3 aydr byleyfi ve sli gunu belim osyan nayragni cekti belim tutuldu 5gundur yaturm cok can yniyr saglsun kaynanm ilglnyr herseyle bide cadi kizim ilgi istur nmde onu cok ozluyrm dua ednde biram onve ayaklnym

Kizlar birde sorum olcak kizim sirekli bas parmagni emyr cevremdekilerde korkutuyr parnagi incelip uzarmis bi tandk vardi askere gtti hala emiyrdu bizim akrabanin kizi evlndi geve jala emiyormusta kocasi uyuyunca cekyrmus agzmdan bu byle gderms brakmazmis uff npcam blmyrm aci oje sur dyrkar ama kimyasal bi madde emmesni istemyrm

Benim.kardesim de emiyrdu cnm. Hem de yillarca emdi. ama buyudugunde birakti kendiliginden. Parmagi ne inceldi ne de uzadi..bence uydurmuslar. Oje vs de surme sen. Kimyasala gerek yok.
Sadece sunu yapabilirsin..sakince bas parmagi agzindan cikarip isaret ve orta parmagini birlikte agzina almasini saglayabilirsin. O zaman damak yapisi da bozulmaz. Kuzen dis hekimi de. O dedi bize de. Benim sipa da arada emiyr cunku.

Sana da gecmis olsun. Hemen gecer insallh belin. Olmadi bi dr.a gorun

Tsk ederm canim zatn insanlar cok bilmizlik yapmya bayiliyr bnde korktum dedgn gni yaoarm ins
Dktra daha oncede gtmstm ise yaramyn agri kesiciler vrp gnderyrlar cnm tabi bde hmn AMELIYAT onerurlar

Of of ise başlama zamani geldi kendimi cok kötü hissediyorum. Herkes öğretmensin 3-4 saat ayrı kalacaksın üzülme diyor ama gel de bunu anne yüreğine söyle. Yarın aklıma geldikçe gözlerim doluyor ana mecburum yavrumun geleceği icin. kızlar zamanla alisiyor mu insan?

Kızlar kimse yok mayıs annelerinde whatsupda mı yazışıyonuz ya bi sessizlik var iki gündür doğru düZgün kimse yazmıyo

Geneldede haftasonlari sakindir,yani whatsappta sakin

Oyy,Allah yardimcin olsun
Surekli yatmak iyi degil diye biliyorum bel problemlerinde..Tabii danismissinizdir doktora..insallah cabucak gecer..

Acaba denesen mi en azindan uyurken emzik alsa?

Allah kolaylik versin..
Tedirginliginde bebise gecmesin canim..
insallah sorun olmadan alisirsiniz ikinizde

Kızım sadece beni istiyor Sizinkiler de öyle mi çok yoruluyorum bi de sürekli miz mız memlekette huy değiştirdi..herkese gülen giden çocuk tam tersi oldu babasını bile istemiyo bebisi dış çıkaran anneler belirtileri yazarmisiniz kuzum çok huysuz

Kolay gelsin cnm. Bir fikrim yok ne yazikki..umarim carcabuk alisirsiniz ikinizde.

Emzik aliyorsa yavaşca parmaginj cikarip emzik versen? Benim tanidigim bi abla da geçenlerde liseye giden kizinin hala parmak emdigini söyledi...
Hepsi alişmaz tabi ama Allah korusun küçük de olsa o ihtimal var

Beste
Bestekız teşekkür ederim arkadasım
Gece beslenmesini kesmeyi düşünüyorum ayrıca ilk fırsatta o uyku çaylarından alıcam .gundüz 40 dakika uyuyor günde 3 kez.önerilerin için Varol canım

Deniz1006@
Gündüz kayınvalide bakıyor ama hep öyleydi .doğduğundan beri gece en az 10 kez uyanıyor.her uyanmada emiyor

Aynısı bizimkide cnm.inş muhallebi işe yarar sende.yararsa güzel haberini paylaş lütfen :)

Arkadaşım şanslısın hep iyi taraflarını düşün 3/4saatlik ayrılık uzun değil.
Ben kendimdenbahsedeyim rahatla biraz .
6 da uyanıp 7de evden çıkıyorum .süt izni kullandığım için 4 de çıkıyorum .5 de evde oluyorum .1 kez süt sağma şansım oluyor.
Alıştım 20 gün oldu başlayalı .eve koşarak gelmek istiyorum.ne yazıkki pilim bitmiş oluyor 11 e kadar kızımı seviyorum sonra gece nöbeti derken..geçiyor zaman

Seni işte etkileyen şey bebeği sürekli soruyor olmaları ve neden iznini uzatmadın soruları oluyor..
Kolay gelsin cnm evde bakanından için rahatsa o saatler hızlıca geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…